Şimdi Ara

asasin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr bu europa daha ilk oynucam nomad senin açtığın konuya baktım ama çok uzuzn ya 1 hafta alır okumak xD kitabını çıkar bari ya bu ben şimdi bu europda ne oluyum hangisi en ii ve asasin de minör varmı ?

• bilmiyorum bende yardım eden olsa ii olurrr
  • azınla kuş tutsan yaranamassın adam uğraşmış sağdan soldan derlemiş toplamış üst konu yapmış ama bazı arkadaşlar okumaya üşendiği için dalga geçer gibi kitap haline getirseydin diye tepki verir yazık yazık...
    quote:

Orjinalden alıntı: ForEverAsasin

arkadaşalr bu europa daha ilk oynucam nomad senin açtığın konuya baktım ama çok uzuzn ya 1 hafta alır okumak xD kitabını çıkar bari ya bu ben şimdi bu europda ne oluyum hangisi en ii ve asasin de minör varmı ?
  • quote:

arkadaşalr bu europa daha ilk oynucam nomad senin açtığın konuya baktım ama çok uzuzn ya 1 hafta alır okumak xD kitabını çıkar bari ya bu ben şimdi bu europda ne oluyum hangisi en ii ve asasin de minör varmı ?

sapıttın mı kanka ne minoru en knight mı sandın bak bence two handed sword güçlü,defansı çok ii yada mage olursun oda oyunda en fazla bi karekter ama defansı az olduğundan ölebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

sapıttın mı kanka ne minoru en knight mı sandın bak bence two handed sword güçlü,defansı çok ii yada mage olursun oda oyunda en fazla bi karekter ama defansı az olduğundan ölebilirsin

aynen two handed sword sağlam ve vuruşlarıda fena değil kendi lvlinde canavara 2 vurmaya alıosun crıt. vurusan tek atıosun

• up pls
  • quote:

Adam ol.
    Üst konuları oku.
    Ayrıca ne oliim diye konu açılmaz.
    Şuna karar verdim nasıldır falan diye açılır.
    Tercih yapma acziyetiniz mi var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.