Şimdi Ara

Arzum AR040 Stark Yağlı Radyatör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 1 ürün.. ihtiyacı olan değerlendirebilir..499 yerine 299 tl.

https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR040-Stark-Ya%C4%9Fl%C4%B1-Radyat%C3%B6r/dp/B079BCWGJT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İy hoşda bunlar deli gbi elektrik harciyor.Faturayi dusunmeyen icin sorun degil.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Az yakan ne var hocam yagli radyatorden

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

İy hoşda bunlar deli gbi elektrik harciyor.Faturayi dusunmeyen icin sorun degil.
    faturayı düşünüyorsan , battaniye +
    öteki türlü, nasıl ısıtcanki evi, ufo ve fanlı ısıtıcılarla aynı şekilde yakar bunlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağlı radyatörler ufo veya diğer fanlı ısıtıcılara göre her türlü daha iyidir. Ufo önden vurur ısınırsın ama arkan donar, komple kapatırsın ortalık birden soğur. Yağlı radyatör bir süre daha sıcak tutar.
  • Winterfell'de bununla ısınıyolar herhalde Stark falan dediğine göre #Winterhascame

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Yağlı radyatörler ufo veya diğer fanlı ısıtıcılara göre her türlü daha iyidir. Ufo önden vurur ısınırsın ama arkan donar, komple kapatırsın ortalık birden soğur. Yağlı radyatör bir süre daha sıcak tutar.
    ayrıca , yangın riski de yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delonghi kullanıyorum memnunum yağlı radyatör rahatlık ufo vb eziyet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 dilimlilerden (altus marka) zamanında a101 den 130 liraya almıştım iki adet
    çöp
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla çok alakalı ve hepimize katkısı olan mesajın için teşekkür ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

11 dilimlilerden (altus marka) zamanında a101 den 130 liraya almıştım iki adet
    çöp
    Sene 1967.
  • Dolar 1 tl imiş.
    Her başlıkta ben bu ürünü 5 sene önce daha ucuza almıştım hülooo diyen bir tip illa çıkıyor

• 11 dilimli yağlı radyatörlere çöp diyen görüyorum.. ufodan çok daha iyi sonuç alıyorum.. yıllardır kullandığım zass marka var arzumun başka bir modeli var.. 20m2 lik bir odada 800w ve 1000w olanı açık tutuyorum.. ufo sadece kendi önünü gördüğü açıyı ısıtıyor.. yağlı radyatörler odayı gerçekten sağlam ısıtıyor gece yatarkende kapatıyorum ama uzun süre sıcak kaldığından oda sıcaklığını uzun süre koruyor oda sıcaklığı hızlı düşmüyor gerçekten ağır ağır düşüyor sabaha karşı 4-5 gibi uyandığımda 19-22 derece aralığında oluyor oda..
  • çok elektrik tüketiyor yağlı radyatörler fatura yüksek gelebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.