Şimdi Ara

Artes Q812 8' Quad Core İnceleme,paylaşım ve destek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.983
Cevap
20
Favori
75.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustaac

Almak isteyenler için müthiş bir fırsat, şansıma tüküreyim :)

Valla ben o zaman 399 ken 500 üzerine 100 çek ve 50 puan vardı
    Yani ben 250 ye almıştım.
    Şimdi ise 299 alıyorsun çekle uğraşmıyorsun o olmuş.Ama 399 nakit alanlar hakkatten zarar etmiş
  • mustaac M kullanıcısına yanıt
    Az önce aldım bir tane, umarım memnun kalırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusretziya

Az önce aldım bir tane, umarım memnun kalırım...

399 fiyat performans tı şimdi çoşmuş
    Hayırlı olsun
  • Bizde faydalandık aldık hb den 4.2.2 çalışmaları ne zaman biter ve kullanıcılara sunulur acaba ? Bu link tek;

V812 Quad Core V3.2 Firmware: only support V1~V4 version

Download:
    http://pan.baidu.com/share/link?shareid=3320922716&uk=389436537

romla idare mi edeceğiz yoksa ?
  • bende 1 tane sipariş verdim umarım hayırlı bir iş yapmışımdır. e-book okumak ve nette gezmek ve uygulama test etmek amacım.
  • Ben 4.2.2 v3.2 romu kullanıyorum. Kamera çalışmıyor şu an ama çok stabil. Ayrıca 5 sn de açılıyor. Ama artesteknikten haber bekliyoruz yeni official rom için.
  • Arkadaslar bu tablet oyunlarda kasma yasaniyormu tableti aldim ama a31 den supheliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben annem için aldım o yüzden sadece real recing 3 ü kurdum denemek için takılmadan. ilk sayfada 2-3 oyun oynarken video koymuştu biri daha çok video izlemek için youtube da onda v812 olarak arattırırsan bi çok video bulabilirsin fikir için
    a31 in tek kötü yanı ilk yükleme ekranında bekleme süresi biraz daha fazla diyolar ben daha önce ipad mini de oynamıştım ona göre daha yavaş açtı gibi ama başlayınca performans aynı
    1 günle 100 tl gibi bir zarar hepsi burdan 1 gün önce yapsaydı indirimi :) iade edip alabilirdim ama uğraşmaya değmezdi :)
    299 tl ye aldıysan parasının hakkını kat ve kat alırsın

bugün pdf bir e-book denemeside yaptım görüş ve okunuş gayet güzel geldi bana tek sorun gözleri çok yorar bence normal kitap okumak kağıdı hissetmek daha iyi bence :)
    fotoğraf filan isteyen olursa eklerim ama video ile uğraşamam yüklemesi dert :)

@-İndependence-

• quote:

Orijinalden alıntı: mustaac

Ben 4.2.2 v3.2 romu kullanıyorum. Kamera çalışmıyor şu an ama çok stabil. Ayrıca 5 sn de açılıyor. Ama artesteknikten haber bekliyoruz yeni official rom için.

Artes 1 ay içinde geliyor demişti yanılmıyorsam.
  • Evet bu ayın sonunda gelecek demişti. Bakalım bekliyoruz.
  • Hepsiburada kampanyası bitti, ya da kampanyalı ürünler bitti. Fiyat 499 TL, arada alanlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Bizde faydalandık aldık hb den 4.2.2 çalışmaları ne zaman biter ve kullanıcılara sunulur acaba ? Bu link tek;

V812 Quad Core V3.2 Firmware: only support V1~V4 version

Download:
    http://pan.baidu.com/share/link?shareid=3320922716&uk=389436537

romla idare mi edeceğiz yoksa ?

Şu romu indirebileceğim başka bir sayfa yok mu acaba inmiyor gibi birşey ? 1 saate 1 mb indi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusretziya

Hepsiburada kampanyası bitti, ya da kampanyalı ürünler bitti. Fiyat 499 TL, arada alanlara hayırlı olsun

Hepsiburada tekrar kampanya yapmış, yalnız bu kez fiyat 350 TL...
  • bunun yerine "Artes D821" veya "Spec Rockpad D8" düşünüyorum ne kaybederim bu makineyi almaz isem

e-kitap da okuyabilirim sık sık onun için gözü en az yoran tablet ekrankardan lazım bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Temmuz 2013; 21:11:37 >
  • Tablet konusunu bir haftadir arastiriyorum.Sonuc cin isi tablet almayin destek yok cok kotu olaylarina herkes gibi takildim dun gece hepsiburada da q812 sepete koydum yattim.
    Sabah bir arkadasim tabletini deniyebilecegimi soyledi tablet dark9720 birkac saattir kurcaliyorum wifi cekmiyo isi yokmus burda insanlarin kafasini cok karistiriyorlar malzeme kalitesi de bana kotu gorunmedi.Bence kacan artes oldu aksam gecseydim siparisi simdi dark yerine artes ten yaziyordum.300_400 tl bence cok guzel isler cikariyor bu cinliler artes ezcool dark lar alinasi cihazlar bence asus nexus7 ole bitirim bisi degil su anda tagra3 dunya guzeli degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

quote:

Orijinalden alıntı: blackscream1

quote:

Orijinalden alıntı: -İndependence-

Arkadaslar bunumu alayim yoksa ultimix 88 imi karar veremedim hangisi daha iyi performans sunar tamam bu quad ama ultimixte rk3066 var karar veremedim

BU tablet Ultimix 11 den haha üstün bir tablettir. Bu tablette quadcore işlemci 2 gb ram ve 8 Core PowerVR SGX544MP2 grafik işlemci bulunuyor.
    Tabi tableti ne amaçla alacağınada bağlı hangi tabletin ihtiyacını görüp görmediğine karar vermen lazım. Eğer bütçene uyuyorsa q812 daha üstün bir tablet olduğu için tavsiye ederim

Peki piyasadaki ağır oyunları(mc4 vice city mfsmw gangstar vegas wild blood) hiç donmadan çalıştırırmı tamam ram ve gpu iyi ama cpu dan supheleniyorum

Ben bu dediğin oyunları denemedim. Fakat asphalt,mc3 ve gtr3 oyunlarında odonma kasma yapmadan çalıştırıyor. Bu oyunlarıda sorunsuz çalıştıracağını sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bunun yerine "Artes D821" veya "Spec Rockpad D8" düşünüyorum ne kaybederim bu makineyi almaz isem

e-kitap da okuyabilirim sık sık onun için gözü en az yoran tablet ekrankardan lazım bana

Fiyatı 350 tl ye düşmüşken bence almanı tavsiye ederim. Özellik olarak her iki üründende çok daha iyidir.
    İps ekran olmasından dolayı daha rahat e-kitap okuyabilirsin
  • quote:

quote:

bunun yerine "Artes D821" veya "Spec Rockpad D8" düşünüyorum ne kaybederim bu makineyi almaz isem

Fiyatı 350 tl ye düşmüşken bence almanı tavsiye ederim. Özellik olarak her iki üründende çok daha iyidir.

Exper EASYPAD N8D
    ARTES D821
    Artes Q812
    SPEC Rockpad D8
    HI-LEVEL T801

alternatiflerim bunlar , bunların hepsinden özellikle işlemeci vs. bakımından iyi midir diyorsun ?

• quote:

quote:

quote:

Exper EASYPAD N8D
    ARTES D821
    Artes Q812
    SPEC Rockpad D8
    HI-LEVEL T801

alternatiflerim bunlar , bunların hepsinden özellikle işlemeci vs. bakımından iyi midir diyorsun ?

Diğer ürünlerin işlemcisi dual core ramı 1 gb ve ekran kartı mali 400
    Artes q812 ise quad core işlemcili 2 gb ramlı ve 8 core ekran kartlıdır.
    Özellikler olarak daha iyi fiyatıda şu anda uygun fakat yinede sen bilirsin tabi tercih senin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Exper EASYPAD N8D
    ARTES D821
    Artes Q812
    SPEC Rockpad D8
    HI-LEVEL T801

Diğer ürünlerin işlemcisi dual core ramı 1 gb ve ekran kartı mali 400
    Artes q812 ise quad core işlemcili 2 gb ramlı ve 8 core ekran kartlıdır.
    Özellikler olarak daha iyi fiyatıda şu anda uygun fakat yinede sen bilirsin tabi tercih senin

peki ekran ı , hepsipurda ips yazmış ama sitesinde kapasitif lcd diyor ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.