Şimdi Ara

Artes Q812 8' Quad Core İnceleme,paylaşım ve destek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.983
Cevap
20
Favori
75.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artes Q812 TabletinTechno-Labs tarafından Fiyat/Performans ödülüne layık görülmesi doğru tercih yaptığımızın bir göstergesi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

arkadaşlar bügün artes teknik servisi ile konuştum.Onda v812 nin v1 kodlu yazılımını yükleyebilirsiniz dedi.(Garanti sıkıntı olmazmış)
    Yani 4.2 ye geçmek isteyenler

V812Core4_v3.0_v1.rar yazlımını

http://pan.baidu.com/share/link?shareid=450135&uk=389436537

V812Core4_v3.2_v1.rar yazlımını

http://pan.baidu.com/share/link?shareid=1403214628&uk=389436537

adreslerinden indebilirsiniz

Bu yazılımlar nedir
    ve ne işe yarar
    bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar...

1. Android 4.2.2 upgrade to version
    2. optimize the user experience, more responsive and smooth trolley
    3 brand new unlocked clock interface, display more beautiful
    4 new left and right pair of pull-down menu function, more convenient operation
    5. New increasing Day Dream screen saver function, Tablet PC can do a digital photo frame
    6. optimized 4K player that supports HDMI output with different screen display / different display function
    7. optimize system startup speed
    8. optimize the photographic effect, improving the camera snapshot function Note : 1, the firmware package containing tutorials and Brush Brush tool; 2, Brush risks, please read carefully before Brush tutorial; 3, check the version number, see the back of the fuselage SN code ninth and tenth bits; 4, This firmware is suitable for V1, V2, V3, V4 version models;

Bu yazılımda düzeltilen özellikler,
    http://www.onda.cn/Tablet/ProductInfo.aspx?ProductId=240

Onda resmi sitesinde v3.2 yok demekki BBS de verilmiş. Eğer ki tecrübe edilmiş bir yazılımsa v 3.0 ı değil direk 3.2 yi kurun

arkadaşlar onda nınkiler arka kamera 5 mp o yüzden kurduğun zaman kamera çalışmıyor

Bu sebele bizimkisi ile aynı olan archos 80 platinium var

1.Güncelleme
    İlk başta artesin sitesindeki

http://www.artescorp.com/uploads/downloader.asp?pid=Archos_80_Plat?inum(Yandex)

kurun sonra

2.Güncelleme
    http://www.archos.com/support/support_tech/updates_fwm.html?country=us&lang=en

adresinden archos 80 platin,um son versiyonu indirip tabletin içine atın

Sonra tabletten dosya yöneticisi ile tıkladığınızda da son güncellemeyi de otomatik yüklemiş olursunuz

Bunların her ikisi de 4.1

4.2 yi archos veya artes çıkardığında onu yükleriz

ONDA nın kileri kurmayın.Kamera çalışmıyor.Bütün versiyonları tarafımdan denemiştir hardware 1(v1-v4) hardware 5(v5) hatta onların v3.0 ve v3.2 lerini de

• quote:

ONDA nın kileri kurmayın.Kamera çalışmıyor.Bütün versiyonları tarafımdan denemiştir hardware 1(v1-v4) hardware 5(v5) hatta onların v3.0 ve v3.2 lerini de

Size bunu diyen firma yetkilisi değil miydi?

quote:

arkadaşlar bügün artes teknik servisi ile konuştum.Onda v812 nin v1 kodlu yazılımını yükleyebilirsiniz dedi.(Garanti sıkıntı olmazmış)

Adamlar kendi cihazlarına demekki bu kadar yabancı

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Size bunu diyen firma yetkilisi değil miydi?

quote:

Adamlar kendi cihazlarına demekki bu kadar yabancı

Bence kendi cihazlarına değil

Ondanın 5mp arka kamerası olduğunun farkında değiller veya bunun yazılımsal sorun çıkartacağını hesap edemişlerdir.

Gerçi onda sonradan 5 mp yapmışta olabilir

ilk partiler 2mp dir ve yazılım uyuyordur.
    Malum olarak onda 5 mp yaptıktan sonra ona uygun yazılım çıkartıyordur.
    Bu sefer de ondanın eksikliği olur.eski partiler (kamerası 2mp olanlara ) destek vermediği anlamına gelir

• blackscream1 arkadaşımıza incelediği oyunlar ve yüksek kaliteli video performans tanıtımındaki emeği için teşekkürler.Özellikle sağlam grafikli Realracing 3 oyunu çok akıcı çalışıyor ki bu bile tabletin grafik işlem performansı hakkında güzel referans veriyor.

Ben şahsen bu tablet ile boyutunun daha ufak ve ağırlığının da daha az olması sebebi ile Cube U30 gt mini arasında kaldım.Hayırlısı bakalım, seçeceğiz bir aksilik olmazsa ikisinden birisini...
  • Arkadaslar bunumu alsam yoksa codegen ultimix 88 imi alayim tablette oyuna daha ağırlık vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackscream1

Arkadaşlar Selam;
    Araştırmalar sonucunda 1 hafta kadar önce Artes Q812 Tablette karar kılıp satın aldım. AQ812 sahibi olan veya almak isteyen arkadaşlara faydalı olacaktır diye düşünüyorum.
    Ürün Siyah ve Beyaz renk olmak üzere 2 renk olarak satılmaktadır.
     Artes Q812 8' Quad Core İnceleme,paylaşım ve destek

Ürün Resimleri

Antutu Test Skor

Tabletin en önemli özelliği 4 Çekirdek işlemci ve 2 Gb ramlı olması. Cihazı kullanmaya başladığımda hız olarak kendini farkettirdiğini söyleyebilirim. Performans olarak parasının hakkını veren bir cihaz. işlemcisi işini gayet hızlı yapıyor denediğim oyunlarda ve kendi programlarında hiç bir yavaşlama yada duraksama hissetmedim 720p ve1080p gb filmleri sorunsuz oynattı.

Wifi çekim gücü güzelşu ana kadar kullanımda hiç kopma yaşamadım.

Ips ekran kendisini belli ediyor, açılı izlemede sorun yok hd filimlerde detayları çok iyi alabiliyorsunuz,renkler çok canlı ve hareketli görüntüler gayet akıcı

Kendi orijinal şarj aleti ile birlikte 3,4 saatte sarj oluyor ve sarj sırasında sorunsuz kullanabiliyorsunuz tableti. Tam dolu pil ile internet te 4 saatin üzeriyor.

Garanti süresi 2 yıl. Garantiyi ithalatçı firma olan Artes Bilgisayarveriyor. Herhangi bir sorunda ücretsiz kargo yaparak firmaya ulaştırabilirsiniz. İthalatçı firmanın sitesi :http://www.artescorp.com . Ayrıca DonanımHaber forumda firma yetkilisi Artesteknik her konuda yardımcı oluyor.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. İlerki günlerde ağır grafikli oyunları deneyip sizlerle paylaşırım.
    Herkese iyi forumlar...

Kardeşim tabletin int performansı nasıl ? Ne kadar mesafelerde çekiyor ? ürünü nereden aldın . Ve kaç günde eline ulaştı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackscream1

Arkadaşlar Selam;
    Araştırmalar sonucunda 1 hafta kadar önce Artes Q812 Tablette karar kılıp satın aldım. AQ812 sahibi olan veya almak isteyen arkadaşlara faydalı olacaktır diye düşünüyorum.
    Ürün Siyah ve Beyaz renk olmak üzere 2 renk olarak satılmaktadır.

Ürün Resimleri

Antutu Test Skor

Tabletin en önemli özelliği 4 Çekirdek işlemci ve 2 Gb ramlı olması. Cihazı kullanmaya başladığımda hız olarak kendini farkettirdiğini söyleyebilirim. Performans olarak parasının hakkını veren bir cihaz. işlemcisi işini gayet hızlı yapıyor denediğim oyunlarda ve kendi programlarında hiç bir yavaşlama yada duraksama hissetmedim 720p ve1080p gb filmleri sorunsuz oynattı.

Wifi çekim gücü güzelşu ana kadar kullanımda hiç kopma yaşamadım.

Ips ekran kendisini belli ediyor, açılı izlemede sorun yok hd filimlerde detayları çok iyi alabiliyorsunuz,renkler çok canlı ve hareketli görüntüler gayet akıcı

Kendi orijinal şarj aleti ile birlikte 3,4 saatte sarj oluyor ve sarj sırasında sorunsuz kullanabiliyorsunuz tableti. Tam dolu pil ile internet te 4 saatin üzeriyor.

Garanti süresi 2 yıl. Garantiyi ithalatçı firma olan Artes Bilgisayarveriyor. Herhangi bir sorunda ücretsiz kargo yaparak firmaya ulaştırabilirsiniz. İthalatçı firmanın sitesi :http://www.artescorp.com . Ayrıca DonanımHaber forumda firma yetkilisi Artesteknik her konuda yardımcı oluyor.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. İlerki günlerde ağır grafikli oyunları deneyip sizlerle paylaşırım.
    Herkese iyi forumlar...

Ve pili oyun oynarken veya online video izlerken ne kadar gidiyor ?

• Merhaba... Ben de bugün beyaz olanından sipariş verdim, hızlıaldan bkm ekspress ile bonusa 9 taksit +3 ekimde ötelemeli 377 TL ye maloldu. Geldiği zaman şarj süresi ile ilgili yorum yaparım.
  • arkadaşlar dikkatinizi çekerim DAHA ÖNCE TABLET KULLANMAMIŞ , ve geçmiş tecrübesi olmayan arkadaşların beyanlarından hareketle karar almayın... nitekim hayal kırılığı yaşarsınız..

burda da aynı şey olmuş, ipad 2-3 kullanmış , nexus kullanmış biri olarak bu tablet koca bir hiçtir, malzeme kalitesi sıfıra yakındır, yanında verdiği kalem ve kılıf 5tl etmeyecek kadar dandiktir, bunları geçtim tablet güneşi görmüş derecesine ısınmaktadır, ve dokunmatik aksamı berbat denecek kadar kötüdür, Power ve Home buttonları oyuncak telefonlardaki kaliteyi aratmaktadır.. ekran aşırı karanlık ve kalitesizdir, yükleme süreleri aşırı uzundur.. 450tl ye anca bu kadar olur demek de sazanlık olur çünkü bugün NEXUS 7 32 gb'ı 500tl-550tl ye alabilmek mümkünke bu tablete 450tl vermek anca hayatında tablet görmemiş biri için olumlu sonuçlanabilir...

bir ürünü kullananın tavsiyesine bakarken daha önce benzer tür ürünleri denemiş mi mutlaka kontrol ediniz, aksi takdirde hayatında ilk kez telefon alan adamı düşünün 5110 bile ona mükemmel gelecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 8 Temmuz 2013; 17:23:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

arkadaşlar dikkatinizi çekerim DAHA ÖNCE TABLET KULLANMAMIŞ , ve geçmiş tecrübesi olmayan arkadaşların beyanlarından hareketle karar almayın... nitekim hayal kırılığı yaşarsınız..

burda da aynı şey olmuş, ipad 2-3 kullanmış , nexus kullanmış biri olarak bu tablet koca bir hiçtir, malzeme kalitesi sıfıra yakındır, yanında verdiği kalem ve kılıf 5tl etmeyecek kadar dandiktir, bunları geçtim tablet güneşi görmüş derecesine ısınmaktadır, ve dokunmatik aksamı berbat denecek kadar kötüdür, Power ve Home buttonları oyuncak telefonlardaki kaliteyi aratmaktadır.. ekran aşırı karanlık ve kalitesizdir, yükleme süreleri aşırı uzundur.. 450tl ye anca bu kadar olur demek de sazanlık olur çünkü bugün NEXUS 7 32 gb'ı 500tl-550tl ye alabilmek mümkünke bu tablete 450tl vermek anca hayatında tablet görmemiş biri için olumlu sonuçlanabilir...

bir ürünü kullananın tavsiyesine bakarken daha önce benzer tür ürünleri denemiş mi mutlaka kontrol ediniz, aksi takdirde hayatında ilk kez telefon alan adamı düşünün 5110 bile ona mükemmel gelecektir..

Bu tableti tercih edenlerin özelliği sadece içindeki ram işlemci değilki.
    Bu tabletin 8 inc olması önemli olan.8 inç en ucuz kaliteli tablet 700-800 civarından başlıyor

• quote:

arkadaşlar dikkatinizi çekerim DAHA ÖNCE TABLET KULLANMAMIŞ , ve geçmiş tecrübesi olmayan arkadaşların beyanlarından hareketle karar almayın... nitekim hayal kırılığı yaşarsınız..

Hocam ne yaptın ya? İade mi edeyim geldiği gibi ne diyorsun??

• @medicus07

yazdığımı idrak edemedin sanırım, biraz zorlarsanız 500tl ye nexus 7 32 gb bile alabilirsiniz.. diyorum sen halen gelmiş 700tl-800tl den falan bahsediyorsun, sana dandik tabletinle başarılar..

@mustaac

dostum iade et, hiç boşuna uğraşma en kötü nexus 7 al bu tabletten 3-4 fersah ilerde.. yukarıda saydığım tüm özelliklere ilaveten yazılımı bile optimize değil.. mağaradan yeni çıkmış adam ay'ı güneş sanır misali.. ( bu tablet iyi diyen arkadaşları kınıyorum, milleti yanıltıyorsunuz.. )

Kişisel Yorumum;

- Aşırı Isınıyor
    - Kalitesiz Ekran (Aşırı mat ve kontrastı soluk olması da cabası)
    - Dokunmatik Hassasiyet zayıf
    - Optimize edilmemiş işletim sistemi
    - Aşırı kalitesiz aparatlar (kalem, kılıf ve ekran koruyucu o kadar dandik pes doğrusu dedirtiyor)
    - Power ve Home buttonları tabletin altına konumlandırılmış ve oyuncak telefonlardaki kadar kalitesiz bir malzemeye sahip
    - Yükleme süreleri inanılmaz uzun (normal olmayacak derecede, youtubedaki videolarda da bundan şikayet edilmiş ama bu kadarını beklemiyordum..)
    - Pil çabuk bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 8 Temmuz 2013; 21:17:00 >

• quote:

@medicus07

yazdığımı idrak edemedin sanırım, biraz zorlarsanız 500tl ye nexus 7 32 gb bile alabilirsiniz.. diyorum sen halen gelmiş 700tl-800tl den falan bahsediyorsun, sana dandik tabletinle başarılar..

@mustaac

dostum iade et, hiç boşuna uğraşma en kötü nexus 7 al bu tabletten 3-4 fersah ilerde.. yukarıda saydığım tüm özelliklere ilaveten yazılımı bile optimize değil.. mağaradan yeni çıkmış adam ay'ı güneş sanır misali.. ( bu tablet iyi diyen arkadaşları kınıyorum, milleti yanıltıyorsunuz.. )

Kişisel Yorumum;

- Aşırı Isınıyor
    - Aşırı kalitesiz aparatlar (kalem, kılıf ve ekran koruyucu o kadar dandik pes doğrusu dedirtiyor)
    - Power ve Home buttonları tabletin altına konumlandırılmış ve oyuncak telefonlardaki kadar kalitesiz bir malzemeye sahip
    - Yükleme süreleri inanılmaz uzun (normal olmayacak derecede, youtubedaki videolarda da bundan şikayet edilmiş ama bu kadarını beklemiyordum..)
    - Pil çabuk bitiyor

Nexus 32gb nerde 500tl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

quote:

@medicus07

@mustaac

Kişisel Yorumum;

- Aşırı Isınıyor
    - Pil çabuk bitiyor

Nexus 32gb nerde 500tl?

geçenlerde 549tl idi migrosda forumdan takip edenler bilir,

bunlar da sıfır ayarında ; tercih edilebilir,

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-asus-google-nexus-7-32gb-carsi-iletisimden-130653642/detay
    http://www.sanalpazar.com/Asus-Nexus-7-32-Gb-Wi-fi-Ve-Kilifciziksiz-Temiz__isp9190144
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-asus-nexus-32gb-garantili-130163425/detay

en kötü 40tl bkm expressle bunu 510tl ye alırsın:
    http://www.hizlial.com/asus-nexus-7-ips-ekran-16gb-dort-cekirdekli-islemci-gps-android-41t/02.049.1196.0011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 8 Temmuz 2013; 21:26:42 >

• quote:

@medicus07

@mustaac

Kişisel Yorumum;

- Aşırı Isınıyor
    - Pil çabuk bitiyor

Ben tabletimden memnunum arkadas asıl sen yazdıklarımı idrak edememişsin.
    Evet 7 inc düşünseydim nexus 7 alabilirdim

Ben 8 inç istedim ve 8 inç aldım.9.7 inç retina ekranlı tabletlerde vardı.
    Benim için ilk kıstas 8 inçti. Kullanımının ergonomik olması önemliydi ki kişiden kişiye değişir.

Malzeme kalitesini ne bekliyorsunuz anlamadım.
    Evet bir samsung bir aplle değil ancak zaten aldığınız teknolojik aletin değiştirme ömrü ne kadardır.2-3 sene sonra hepsi kenara atılıyor. o zaman neden adı sırf apple yok malzeme kalitesi cok iyi gözüküyor diye 700 ile 1000 li rakamları vereyim.3 sene sonra çöpe daha kaliteli mal atabilmek için mi

Bu tableti alanlar milyarları olup da bu tableti kaliteli diye almıyorlar haliyle
    Marka takıntım da olmadı hiç. Benim için fiyat/performans önemlidir.
    Bana söylermisin nexus 7 de yapıta bu tablette yapılamayan bir şey.Fersahlar nelermiş merak ettim doğrusu. Nexus 7 nin malzemesi kalitesi evet kabul dediğin gibi, yazılımsal anlamda daha stabil bir romu var. Tamam da bana 7 inc oyuncak gibi geliyor arkadaş

Bundan sonra tablet almadan önce size sorarız dandik tablet almış olmayız artık.

Bundan sonrası tableti almak isteyen arkadaşlara.
    (marka takıntım olmadı hiçbir zaman Örnek fiyat /performans benim için önemliydi gittim motoluxe aldım 400 tl ye gidip te s3 s4 e o kadar fiyatta vermedim onun özelliklerini de beklemedim motoluxe den )
    Yani yeterki parasını karşılığı olsun gerisi önemli değil.Çok şükür 4500 tl kazanan birisiyim gidip te iphonum olsun hava atıyım diye kusura bakmasın kimse 2000 tl vermem

Arkadaşlar buı tableti alırken siz malzeme kalitesi derdinde değilsiniz. Kamera kalitesinde değilsiniz bunu unutmayın.Bunlara önem verenler gitsinler 2 katına tablet alsınlar zaten.

Şarjı 3.5 saatte doluyor.
    Bataryası film izlerseniz 3 saat dayanıyor
    Oyun oynarsanız 4-5 saat
    Sadece internette gezinirseniz hiç denemedim ama yarım saatte %8 harcadığına göre ortalama 6 saate yakın kullanırsınız.

Ekran dan retina ekran beklerseniz arkadaş gibi hayal kırıklığına uğrarsınız
    Ancak ekran gayet parlak ve tatmin edici.%100 parlaklıkta kullanmıyorum bu arada.Çözünürlük 1024x768 olduğu için programlarda sıkıntı yok.

Rom stabilitesi konusuna gelince üzerindeki rom biraz eski ancak archos un sitesinde archos 80 platinium un stabil rom var onu kurun tıkır tıkır çalıştırın (garanti bozulmuyor artes teknik servisinin güvencesi ile)

Yok ben kamerasını ne yapıyım en son en güncel rom isterseniz ondanın v812 romunu kullanabilirsiniz 4.2 jelly bean (01.07.2013 tarihli) ( ondanın kamerası 5mp olduğu için kamera çalışmıyor bu rom tek) (garantisi filan da bozulmaz arkadaşın dediği tabletlerde yapamazsınız öyle şeyler)

Yükleme süresi demişken ondanın v812 romu yani 4.2 li romu kurarsanız tableti kapattığınızda yeniden açılma süresi 5 saniye.İsteyen deneyebilir.

Yok arkadaş ben rom konusunda artesin kini kuruyum diyorsanız artes teknik 1 ay içinde 4.2 jelly bean lı romu yayınlayacak bekleyebilirsiniz

En son bulabilirseniz elinize alın inceleyin.Benim veya başka bir arkadaşın önerisi yeterli değildir hiç bir zaman. Beğeniniz beklentinizle orantılıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 8 Temmuz 2013; 23:22:26 >

• @medicus07

nexus 7 sadece 1" daha küçük olmasına rağmen çözünürlüğü bu tabletten daha fazla bence yanlış tercih yapmışsınız, zaten yazdığınız mesajdan benim belirttiğim sorunlarla hem fikir olduğunuzu söylemişsiniz, bir tek malzeme kalitesinde anlaşamadık sanırım şöyleki home buttonuna bir basıp bırakıp mısınız ? bu nasıl bir malzeme kalitesidir, bir çok arkadaşın aldandığı yanında verilen hediyelerin bit pazarında satılan cinsten olduğunu da ayrıca belirtmek lazım.. yani aldanmayın derim..

custom rom yüklemeyi hep tehlikeli bulmuşumdur, kaldı ki yükleyince kamera çalışmıyor, hiç olmadık bi zamanda lazım olsa kameranın çalışmaması kabullenilebilir bir durum olamaz kanımca.. kaldı ki firmanın kendisinin ürünle çıkardığı yazılım stabil değilse, bu ürününn sorunudur, dışardan custom romla çözülmesi ürünü sorunsuz göstermez, başarısızlığı örtme girişimidir..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.