Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
8
Favori
42.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de bu tabletten almayı düşünüyorum. Vatan'da 464 lira şu an. Daha önce hiç tablet kullanmadım. Okulda boş vakitlerimde wi-fi ile internette gezinmek, film izlemek için almayı düşünüyorum. Benim için en önemli nokta, şarj süresi... Bütçem max. 300 TL ama o fiyat bandındaki tabletlerde hep sorun bulmuşlar. 150 lira daha ekleyip düzgün birşey alayım derken bu tableti buldum. Konuyu baştan sona okudum ama kimi arkadaşlar kilitleniyor, reset atıyor vs. derken kimisi 10 numara cihaz demiş. Kilitlenme, resetleme durumu var mıdır? Wi-fi açıkken şarjı kaç saat gitmektedir? Bu konuda da çelişkiler var çünkü kimisi yaklaşık 8 saat demiş, kimisi en fazla 4 saat demiş. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

Arkadaşlar ben de bu tabletten almayı düşünüyorum. Vatan'da 464 lira şu an. Daha önce hiç tablet kullanmadım. Okulda boş vakitlerimde wi-fi ile internette gezinmek, film izlemek için almayı düşünüyorum. Benim için en önemli nokta, şarj süresi... Bütçem max. 300 TL ama o fiyat bandındaki tabletlerde hep sorun bulmuşlar. 150 lira daha ekleyip düzgün birşey alayım derken bu tableti buldum. Konuyu baştan sona okudum ama kimi arkadaşlar kilitleniyor, reset atıyor vs. derken kimisi 10 numara cihaz demiş. Kilitlenme, resetleme durumu var mıdır? Wi-fi açıkken şarjı kaç saat gitmektedir? Bu konuda da çelişkiler var çünkü kimisi yaklaşık 8 saat demiş, kimisi en fazla 4 saat demiş. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Her hangi bir indirim uygunlanmamış halde.

437 tl

http://www.ucuzcity.com/asp/product/27811/10-1-ARTES-D1002-DC-IPS-1G-16G-VIBR-BT-AND-4-1

• quote:

Orijinalden alıntı: Madao

437 tl

http://www.ucuzcity.com/asp/product/27811/10-1-ARTES-D1002-DC-IPS-1G-16G-VIBR-BT-AND-4-1

Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Ama ucuzcity, bizdehesaplı vs. sitelerden alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum. Sonuçta sürekli teknoloji ürünü alan biri değilim ve almışken de vatan, bimeks, darty gibi büyük mağazalardan almayı tercih ediyorum. Tabi herkesin fikri farklıdır arada yaklaşık 25-30 lira gibi bir fark var, düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

Orijinalden alıntı: Madao

437 tl

Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Ama ucuzcity, bizdehesaplı vs. sitelerden alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum. Sonuçta sürekli teknoloji ürünü alan biri değilim ve almışken de vatan, bimeks, darty gibi büyük mağazalardan almayı tercih ediyorum. Tabi herkesin fikri farklıdır arada yaklaşık 25-30 lira gibi bir fark var, düşünülebilir.

YALNIZ VATANDAN ALDIĞINDA CİHAZDA SORUN ÇIKTIMI İADE DE SIKINTI YAŞARSIN .
    AMA ARKADAŞLARIN VERDİĞİ WEB SİTELERİNDEN ALDIĞIN ZAMAN SORGUSUZ SUALSİZ HİÇ BİR NEDEN BELİRTMEDEN ÜRÜNÜ 7 GÜN İÇERİSİNDE İADE EDEBİLİRSİN

• bu tablete uygun, tavsiye ettiğiniz klavyeli kılıflar varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandwoywoy

bu tablete uygun, tavsiye ettiğiniz klavyeli kılıflar varmıdır?

http://www.ucuzcity.com/asp/product/28492/TBK-500-10-1-Tabletler-ile-Uyumlu-Suni-Deri-KLAVYE-USB-

bu var ama bütün 10.1" ler için sanırım.
  • klavyeli değilde normal deri kılıf yapan biri ile konuştum d1002ye göre el yapımı sipariş verdim gelince buraya resim atarım biraz bekleyin derim.
  • Cihazı alan arkadaşlara sesleniyorum :) sizdeki cihaz donma yapıyor mu kitlenip kalıyor mu benim alıp iade ettiğim cihazda mı sorun vardı acaba.
  • Merhaba bende bu tablet den düşünüyorum ama 2 sorum olacak

Hafıza kartı takıp hafızasını yükseltebiliyormuyuz

içine 3g hat takabiliyor muyuz yoksa dangıl la mı wifi siz internete giriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonejko

Cihazı alan arkadaşlara sesleniyorum :) sizdeki cihaz donma yapıyor mu kitlenip kalıyor mu benim alıp iade ettiğim cihazda mı sorun vardı acaba.

Benimki 2 hafta oldu alalı bir kez hafif dondu sonrasında ilk açılışta özellikle biraz bekleyip sonra kullanmaya başladınmı donmuyo

en azından benimki öyle fakat yazılımdanmıdır yoksa donanımdanmıdır bilmiyorum sanki güncellemeyle çözülecek miş daha bi hzılanacakmış gibi bi tat veriyo cihaz genel olarak memnunum fakat doğru dürüst yükleyecek bişey bulamadım daha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yardım57168

bu tablet nova 3,gta,temple run,shadow gun, gibi tableti zorlayacak oyunları kasmadan açabilir mi bide tasarımı çok mu kötü

Bana hem tasarım kötü geldi hemde malzeme kalitesi
  • Kilitlenince wifi kapanmasini nasil engelleyebilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neskali

quote:

Cihazı alan arkadaşlara sesleniyorum :) sizdeki cihaz donma yapıyor mu kitlenip kalıyor mu benim alıp iade ettiğim cihazda mı sorun vardı acaba.

Benimki 2 hafta oldu alalı bir kez hafif dondu sonrasında ilk açılışta özellikle biraz bekleyip sonra kullanmaya başladınmı donmuyo

en azından benimki öyle fakat yazılımdanmıdır yoksa donanımdanmıdır bilmiyorum sanki güncellemeyle çözülecek miş daha bi hzılanacakmış gibi bi tat veriyo cihaz genel olarak memnunum fakat doğru dürüst yükleyecek bişey bulamadım daha :D

yok hocam benim donma dediğim şey öyle bir şey değil cihaz kitleniyor ekranda pembemsi çizgiler oluşuyor ve öylece kalıyor. reset atmak gerekiyor cihaza düzelmesi için acaba diyorum sadece benim cihaza özgü bir doanım problemi mi vardı

• sıksık oluyorsa fabrika ayarlarına geri dönün düzelmezse garantiye gönderin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet gökgöz

Kilitlenince wifi kapanmasini nasil engelleyebilirim ?

Up

• Firmware guncellemesi cikti urun icin bilginiz olsun

• alınır mı bu cihaz kararsız kaldım ulen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neskali

quote:

yok hocam benim donma dediğim şey öyle bir şey değil cihaz kitleniyor ekranda pembemsi çizgiler oluşuyor ve öylece kalıyor. reset atmak gerekiyor cihaza düzelmesi için acaba diyorum sadece benim cihaza özgü bir doanım problemi mi vardı

Valla hocam dediğin olay hiç başıma gelmedi bazen uygulamalarım bazıları karasızlaşıp dondura biliyo fakat biraz bekledikten sonra x uygulama yanıt verimiyor gibi bişey bi uyarı veriyo tamam dediğinde devam edebiliyorum nadirde olsa bu oluyor
    Fakat dediğim gibi senin ekran pembeleşmesi olayı başıma hiç gelmedi aldığımdan beri toplamda 8 saat felan kullandım iş yoğunluğundan dolayı kronik bi problemmi ekranlamı ilgili bilmiyorum açıkçası saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D9EB68E1 -- 17 Mart 2013; 1:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

Firmware guncellemesi cikti urun icin bilginiz olsun

NERDEN BULABİLİRİZ
  • Ürünü dün aldım.Bir günlük süre içerisindeki kullanım deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikle ürünü görsel olarak çok beğenmemiştim.Özellikleri ve forumda okuduklarımla sorunlarının olmayışı beni bu ürüne itti.Ancak cihazı elime aldığımda özellikle merak ettiğim arka malzemenin kaliteli olduğunu hissettim.Kullanmaya devam ettikçe de tasarıma ısındım gerçekten tavsiye ederim.

Tabletin açılış kapanış hızı mevcut android telefonuma göre çok çok iyi.

Performans olarak bekleneni veriyor.Çok fazla oyun oynayan biri değilim.Daha çok internette gezinmek ve video izlemek için aldım.Ancak yine de denediğim oyunlarda performanslı olarak çalıştığını söyleyebilirim.

Benim için en önemli şeylerden biri de pil.Tableti hiç şarj etmedim , % 80 küsür şarjlı geldi.İlk gün olmasından dolayı haliyle baya bir yüklendim.Ancak buna rağmen orta parlaklıkta 6 saati çıkarmayı başardı.

Bir diğeri de wifi çekim kalitesiydi.Sadece evdeki modemle deneme fırsatım oldu.Çekim kalitesi oldukça iyi.Fakat kopma sorunu denen şeyi bende yaşadım.Araştırdım kurcaladım wifi fixer adlı programı kurdum.Yükledikten sonraki 1 saatlik kullanımımda kopma olmadı.Bu konudaki gelişmeleri tekrar yazacağım.

Ekran çok çok güzel.IPS olması ve tatminkar ppi oranı ile fazlasıyla yeterli benim için.Renkler olması gerektiği gibi , abartı ya da solukluk yok.Her açıdan aynı.

Ses seviyesi yeterli.Tutarken elle kapanmadığı için diğer modeller gibi sorun yaratmıyor.

Kısacası tavsiye edebileceğim bir ürün.Umarım ilerde sorun yaşamam.Ha birde artes in sitesinde bir firmware var bu cihazdakinden farklı mıdır? Yükleyen deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Kaan -- 17 Mart 2013; 12:33:51 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.