Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
42.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hrnayn

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

arkası cok guzel tabletın kaymayan bir yapısı var suana kadar sıkıntı yasamadım bu arada tabletle ilgili super bisi bu tablet

hocam herkesin beklentisi farklı
    deri kılıf aldınızmı

ben evde kullanıyorum dısarı cıkarmıyorum kılıf almadım ama anti glare cam kaplaması alcam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIHOGDES

quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

usb sarj olayı oluyormu onu denemedım bak :D cogu tabletlerde olmuyor bunda merak ettim şimdi

Hocam az önce denemiştim. Anladığım kadarıyla olmadı.

Ya bende şu an Dark evopad a9000 var ama memnun değilim çünkü sadece most wanted i oynayabiliyorum(Çözünürlük çok kötü ondada) diğerlerini açamayır oyun başlamadan atıyor.Nova 3, MC3 VE MC4 açamıyor. Ancak en şikayetçi olduğum nokta ekranı çok kalitesiz ve dokunmatiği biraz zayıf geçişlerde takılma oluyor. Ekrana sadece dik modda bakabiliyorum diğer açılarda ekran siyahlaşıyor ve birşey gözükmüyor. Yine 800x480 çözürlüğü var bu yüzden interntte yazılar okunmuyor ve gözlerimi rahatsız ediyor.

1.Ekranı ıps deniyor gerçektende her açıdan gözüküyor ve renkleri bozmuyor mu?
    2.1280x800 çözünürlüğü var sitelerde büyütme yapmadan yazılar net okunabiliyor mu ve renkler soluk mu canlı mı?
    3.Yukarıda saydığım oyunları açabiliyor mu?
    4. Kasa yapısı çok dandik plastikten mi yapılmış?
    5.Yine ekranı kaliteli olan tabletlerin ekran renkleri siyaha yakın oluyor ancak benim dark evopad in açık gri renkte ve görüntü olarak iğrenç duruyor.

Alan arkadaşlar resimlerle ve videolarla olsun yardımcı olurlarsa bende almayı düşünüyorum.

konuda resim ve video mevcut ilk sayfada daha once tartıstık konuyu okuyarak bılgı alabilirsiniz herturlu konuda bilgi verildi tablet için

• Hafta sonu bir aksilik olmazsa bu tableti almayı dusunuyorum.tam aradığım özellikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben halen bile ekranının ve arka beyaz kapağının kalitesiz olduğunu düşünüyorum hele ki o arka beyaz kapağı şu an benim kullandığım dark evopad a9000 in arka kapağı gibi zehirli plastikten imal edilmiş gibi duruyor ayrıca ince ve zarif bir yapı sunamamışlar tabi bu benim şahsi görüşüm kullananlara göre iyi gelebilir.Sanırım bi 80 tl daha verip Artes dr9704 almak daha iyi gibi duruyor. Keşke iki modelide test etme imkanım olsaydı. 8 inch bana ufak gelmese Samsung tab 2 yi bile düşünebilirim. Bi ipad mini gibi hem çok kaliteli hemde uygun fiyata bir tablet süremediler piyasaya.
  • Merhabalar tekrar arkadaşlar 16 gb bi hafıza kartı aldım taktım herşey normal fakat uygulama yükledikçe kullanılan ram miktarı arttı 280 küsür kullanıyodu şimdi 480 lerde fakat advandec tokens manager mi ne var hani şu tüm uygulamaları birden durduran
    onu kullandım arka planda çalışan herşeyi durduruyorum işaretleyip faka yine aynı..??
    Tablet kapalıykende şarjı azalıyomu?? Kardeşim ben yokken kurcalıyo galiba tam emin değilim fakat yinede sorayım???Birde şu aldiko dan e kitap nasıl okunuyo bilen arkadaş varmı...??

Şimdiden cevaplar için teşşekürler...
  • bu tablet nova 3,gta,temple run,shadow gun, gibi tableti zorlayacak oyunları kasmadan açabilir mi bide tasarımı çok mu kötü
  • Arkadaslar bu tableti almayi dusunuyorum nasil memun kaldinizmi yoksa baska bir oneriniz varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

Arkadaslar bu tableti almayi dusunuyorum nasil memun kaldinizmi yoksa baska bir oneriniz varmi ?

donup kalıyor kitleniyor karar senin. ben cihazı iade ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonejko

quote:

Arkadaslar bu tableti almayi dusunuyorum nasil memun kaldinizmi yoksa baska bir oneriniz varmi ?

arızalı olabilir @gonejko hocam siz nerden aldınız aleti
  • Uff kullananlar yardımcı olsunlar. Ips si gerçek mi?. Inca ASTRO ve bunun arasında kaldım özellikleri aynı ancak Inca 100 tl daha pahallı. Arka kasasına bastırınca ekranda blue etkisi oluyor mu? Birde ön panel cam mı yoksa adi plastik mi? Inca ise ince ve şık duruyor diğer özellikler aynı. Kasa yapısı önemli kaliteli malzememi yoksa kalitesiz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

ARTES D1002 10.1 6500MAH mi? yoksa linkteki cube gt 30 mu?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/cube-u30gt-10-tablet-pc-android-4-1-bluetooth-76757381

Bende cube ye baktım ancak bundan daha pahallı ve kasa olarak o da kalitesiz plastikten yapılmış gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonejko

quote:

Almaktan vazgecicem desene yokmu onerebilceginiz bir model yada bekleye bilirimde

• Uzerindeki yapiskani cikarimmi?

• quote:

Uff kullananlar yardımcı olsunlar. Ips si gerçek mi?. Inca ASTRO ve bunun arasında kaldım özellikleri aynı ancak Inca 100 tl daha pahallı. Arka kasasına bastırınca ekranda blue etkisi oluyor mu? Birde ön panel cam mı yoksa adi plastik mi? Inca ise ince ve şık duruyor diğer özellikler aynı. Kasa yapısı önemli kaliteli malzememi yoksa kalitesiz mi?

hocam ıps gerçek ,görüntü güzel ,arka plastik ama elden kaymasın diye yumşak doku veren bir yapısı var ,arkadan bastırınca ekranda blue etkisi oluyor.ön panel cam sanırım .ıncamı diye sorarsan paran varsa ınca derim birde polypad 1010a bir bak medıa markta gördüm arka yüzeyi alimınyum baya hoşuma gitti artesle aynı para teknosada.
  • quote:

quote:

Uff kullananlar yardımcı olsunlar. Ips si gerçek mi?. Inca ASTRO ve bunun arasında kaldım özellikleri aynı ancak Inca 100 tl daha pahallı. Arka kasasına bastırınca ekranda blue etkisi oluyor mu? Birde ön panel cam mı yoksa adi plastik mi? Inca ise ince ve şık duruyor diğer özellikler aynı. Kasa yapısı önemli kaliteli malzememi yoksa kalitesiz mi?

hocam ıps gerçek ,görüntü güzel ,arka plastik ama elden kaymasın diye yumşak doku veren bir yapısı var ,arkadan bastırınca ekranda blue etkisi oluyor.ön panel cam sanırım .ıncamı diye sorarsan paran varsa ınca derim birde polypad 1010a bir bak medıa markta gördüm arka yüzeyi alimınyum baya hoşuma gitti artesle aynı para teknosada.

PolyPad eğer aynı fiyata aynı özelliklere sahip ise ve polypad in kasası daha iyi ise elbette onu alırım medimarkta mı satılıyor?

• quote:

quote:

quote:

PolyPad eğer aynı fiyata aynı özelliklere sahip ise ve polypad in kasası daha iyi ise elbette onu alırım medimarkta mı satılıyor?

http://www.teknosa.com/urunler/125043052/polypad-1010ips-tablet-pc
    EN UYGUN BURDA

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.teknosa.com/urunler/125043052/polypad-1010ips-tablet-pc
    EN UYGUN BURDA

Benim bir kaç sorum var. Inca astro 540 tl fiyatı, birde cube u30gt modeli var ve özellikleri aynı onun fiyatı 490 tl peki cube yi önerir misin onun kasa kalitesi nasıldır? Birde airol nova 9 dört çekirdekli işlemci modeli 10 gün sonra satışa sunulacakmış acaba onu mu beklemeliyim gerçi fiyatı 600 den aşağı olmaz gibi bir kaç sitede buldum çinden geliyor fiyatı 490 tl. sence nova 9 u bekleyip fiyatını mı göremeliyim yoksa cube yi mi veya ınca yı mı alayım?

• diğerlerini pek araştırmadım ama acelen yoksa 4 çekirdekleri bekle forumu takip et daha üstadlar var onlardan bilgi alabilirsin.
  • CUBE U30GT 490 tl iyi gibi ancak 4 çekirdekliler 600 den aşağı girmez yoksa ainol nova 9 u beklerim.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.