Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
219.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaya ilk başladıkları zaman gerçekten piyasanın altına ürün satıyorlardı ve hemen hemen herkesi mutlu ediyorlardı. Birkaç haftadır piyasa fiyatlarına satıyorlar ve artık pek bir cazibesi kalmadı diyebiliriz. Her cuma yine de takip ediyorum ancak beklentiler haftadan haftaya düşüyor. Ayrıca başka siteler 4 5 bin arası kampanyayla güzel gaming laptoplar satarken incehesap o toplara maalesef hiç girmedi. Pek bir albenisi kaldığını düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    2-3 hafta içinde 600TL'den 650 ve sonra da 725TL'ye yükseldi. 600TL ve altı direk fiyat performans işlemcisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daggee

Kampanyaya ilk başladıkları zaman gerçekten piyasanın altına ürün satıyorlardı ve hemen hemen herkesi mutlu ediyorlardı. Birkaç haftadır piyasa fiyatlarına satıyorlar ve artık pek bir cazibesi kalmadı diyebiliriz. Her cuma yine de takip ediyorum ancak beklentiler haftadan haftaya düşüyor. Ayrıca başka siteler 4 5 bin arası kampanyayla güzel gaming laptoplar satarken incehesap o toplara maalesef hiç girmedi. Pek bir albenisi kaldığını düşünmüyorum.
    Doğru tespit.Bir laptop arayışındayım. Makul bir fiyatta satılırsa güzel olur.Gtx 1650li, 512 ssdli, ryzen 5 3550 veya i5 9300hli laptop 4000 küsür fiyatlarda bekliyoruz.
  • Geçen "Cuma" aldıklarımın hepsi Çarşamba gününe kadar elime geçti.
    O geçen "Cuma" akşamı aldıktan bir süre sonra iptal ettiğimin iadesi daha gelmedi. 1 hafta oldu/olacak ki haftaya kalacak gibi..
    He gelseydi onunla da bu hafta bir şeyler alacaktım ama artık düşünmüyorum.
    Gelen ürünlerden de birini iade olarak yolladım.
    Bakalım siparişten sonra ile geldikten sonra iade edilen arasında ne kadarlık bi zaman farkı olacak.
    Hani burada iade politakası eleştiriliyor ve belki bankadandır ya da başka bir şeydendir diye düşünebiliyoruz ama gördüğüm kadarıyla çoğunluk bunu yaşıyor ve bu da incehesabın iade politakası demek ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 10 Nisan 2020; 14:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    O fiyata o seviyede laptopu zor buluruz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Corona bitmezse bu fırsatçı satıcılarımız bize kazıklı fiyattan satmaya devam edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Amazon daha 1 hafta önce o özellikte bir gaming laptop'u 4200 ya da 4400 liraya sattı. Ayrıca ürün hp olduğundan para iadesiyle daha da ucuza geliyordu. Yeter ki satıcılarımız krizi fırsata çevirmeye kalkmasın.
  • daggee D kullanıcısına yanıt
    Hp dışında o dediğiniz çok zor. Hp alanlar da pek memnun değildi yanlış hatırlamıyorsam. 5000 civarına msi veya asus’un iyi modelleri gelirse kaçırmasın ama ihtiyacı olan.

Edit:Kusura bakmayın yanlış alıntılama yapmışım, cevap veren arkadaşa yönelikti mesajım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egesuer -- 10 Nisan 2020; 14:47:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egesuer

Hp dışında o dediğiniz çok zor. Hp alanlar da pek memnun değildi yanlış hatırlamıyorsam. 5000 civarına msi veya asus’un iyi modelleri gelirse kaçırmasın ama ihtiyacı olan.

Edit:Kusura bakmayın yanlış alıntılama yapmışım, cevap veren arkadaşa yönelikti mesajım.
    Yok hocam ne kusuru olur mu öyle şey. Hocam dolar fırladıktan sonra herkes fiyatlarını bir anda arttırdı ancak o ürünler stoklarında vardı. Şu an bakıyorum asus'un gtx1050'li ekran kartlarını 5 bin ve üstü fiyata satıyorlar 1 2 ay önce 4 bin civarlarında gezinirken o laptoplar hiç kimse yüzüne bakmıyordu. Hep dediğim gibi krizi fırsata çevirmeye çalışmazlarsa müşteri kazanırlar, küçük esnaf gibi hareket ederlerse o zaman orta ve uzun zamanda kaybederler. Bu arada sırf incehesap için konuşmuyorum, genel olarak tüm satıcılar hakkında konuştum.

• Bana da Hackintosh kurmak için 120GB'lık falan bir SSD lazım ucuzundan. Windows'un yanına kuracağım ve çok az sayıda program kullanacağım için fazlasına ihtiyaç yok.
  • ryzen7 2700x, 480 gb ssd , gtx 1660 super ve b450 anakartlarda indirim bekliyoruz.
  • rx 5700 pulse XT XT olmayan alınır
  • Ürün sayısı çok yine. World 1500/150 kampanyası bir yandan kaşındırıyor. Güzel fiyatlar gelse bari
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    World olsa keşke bende.Maximum Aidatsız ile gene pahalı alacağız.
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Hocam DH Sıcak Fırsatçısı'nda her kart ya kendisinde ya da kampanya zamanı ulaşabileceği birisinde olur ve o kartların aidatlarına itiraz edip geri alır :)
    Şaka bir yana World bu ara güçlü kampanyalar yaptı elektronik harcamaları için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 10 Nisan 2020; 17:20:46 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    6 bin liraya pc topluyacağım ve puan bulamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3600x 1400'e düşerse anında çekerim :)
  • zamanında ram için 2 tane alım hakkı sağlayın demiştim yapamayız dediklerinde 2 ayrı hesap ile almıştım şimdi ramden 2 tane alma hakkı sağlamışlar
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.