Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

Herhangi bir finansbank şubesinden.

İyide adamlar Şubesiz bankacılık diyor.
    https://www.finansbank.enpara.com/hakkimizda/hizmet-kanallarimiz.aspx
    Hizmet kanalları arasında Zaten Finansbank şubeleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Bize havale yapmak isteyen kişi sadece internet mi kullanacak? IBAN ve hesap no illa ki vardır. Dolayısıyla 3. şahsın şube kullanması gerekiyor. Garip bir sistem. Kullanmaya başlayınca anlarız.

• quote:

quote:

quote:

bize havale yapmak isteyen kişi sadece internet mi kullanacak? IBAN ve hesap no illa ki vardır. Dolayısıyla 3. şahsın şube kullanması gerekiyor. Garip bir sistem. Kullanmaya başlayınca anlarız.

Onu hayrına yapmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bize havale yapmak isteyen kişi sadece internet mi kullanacak? IBAN ve hesap no illa ki vardır. Dolayısıyla 3. şahsın şube kullanması gerekiyor. Garip bir sistem. Kullanmaya başlayınca anlarız.

Onu hayrına yapmaz.

Bütün bankalar şubeden işlemlerde ekstra veya daha fazla ücret talep ediyor zaten. Aksini beklemek hayalcilik olur. Zaten ben ücretsiz olduğunu iddia etmedim.

• Bende bu sabah imzaladım sözleşmeyi. Sadece kredi kartı yok onuda söyledim not aldı ilerde olabilirmiş talebe göre. Eft ücretsiz en büyük artısı bu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorke07

Bende bu sabah imzaladım sözleşmeyi. Sadece kredi kartı yok onuda söyledim not aldı ilerde olabilirmiş talebe göre. Eft ücretsiz en büyük artısı bu bence.

senide ekliyorum listeye . Ayrıca kart ve hesap hakkında görüşlerini ve başvuru sürecindeki olaylar hakkında bizide bilgilendirebilirmisin
  • Salı akşamı başvurmuştum hala ses yok. Bugün 3. iş günü doldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan994

quote:

Bende bu sabah imzaladım sözleşmeyi. Sadece kredi kartı yok onuda söyledim not aldı ilerde olabilirmiş talebe göre. Eft ücretsiz en büyük artısı bu bence.

senide ekliyorum listeye . Ayrıca kart ve hesap hakkında görüşlerini ve başvuru sürecindeki olaylar hakkında bizide bilgilendirebilirmisin

Ekleyebilirsin. 30.09.12 de yapmıştım başvurumu finansbank müşterisi olduğum için hemen aktifleşti hesabım 01.10.12 de sabahtan aradılar randevu için ben musait olmadığım için bu güne randevu aldım. Çok iyi bir hizmete benziyor müşteri danışmanı geliyor isteğin şeyleri söylüyorsunuz not alıyor sorular sorusunuz cevaplıyor, ben pek soru sormadım aklıma takılanlar zaten burada cevaplanmıştı. Şuan pek kullanmayacağım şu atmden para yatırma özelliği gelince kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Ekleyebilirsin. 30.09.12 de yapmıştım başvurumu finansbank müşterisi olduğum için hemen aktifleşti hesabım 01.10.12 de sabahtan aradılar randevu için ben musait olmadığım için bu güne randevu aldım. Çok iyi bir hizmete benziyor müşteri danışmanı geliyor isteğin şeyleri söylüyorsunuz not alıyor sorular sorusunuz cevaplıyor, ben pek soru sormadım aklıma takılanlar zaten burada cevaplanmıştı. Şuan pek kullanmayacağım şu atmden para yatırma özelliği gelince kullanmayı düşünüyorum.

anladım pekiya internet şubesini inceleme imkanın oldumu kullanımı falan nasıl

• quote:

quote:

quote:

quote:

anladım pekiya internet şubesini inceleme imkanın oldumu kullanımı falan nasıl

Sade bir görünüşü var. 2 tane örnek ekliyorum.

[ARŞİV] Finansbank Enpara

[ARŞİV] Finansbank Enpara

• Tüm sürprizi kaçtı. Şaka bir yana tablet bilgisayar uygulaması gibi. Yakında mobil uygulamasıda çıkar.
    Sadece enpara'nın sitesinden giriş yapabiliyoruz değil mi? Finansbank'ın mevcut internet şubesini kullanamıyoruz galiba.
  • quote:

Tüm sürprizi kaçtı. Şaka bir yana tablet bilgisayar uygulaması gibi. Yakında mobil uygulamasıda çıkar.
    Sadece enpara'nın sitesinden giriş yapabiliyoruz değil mi? Finansbank'ın mevcut internet şubesini kullanamıyoruz galiba.

Evet, sadece enpara'nın sitesinden giriş yapıyoruz.
  • Banada gelen giden yok hala. 3. işgünü doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Banada gelen giden yok hala. 3. işgünü doldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sitesini biraz kurcaladımda heyecan olsun diye başvurabilirim. Sanırım halihazırda hesaplardan eksik bir yanı yok.

heyecan mı

bunun neresi heyecanlı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

quote:

Sitesini biraz kurcaladımda heyecan olsun diye başvurabilirim. Sanırım halihazırda hesaplardan eksik bir yanı yok.

heyecan mı

bunun neresi heyecanlı ki?

Banka ile sözleşme imzalamak daima heyecandır. Ya gerçekten iyi bir şey vardır ya da rahat batıyordur.
  • selam beyler bende başvuru yapmayı düşünüyorum

tüm bankalara eft ücretsiz mi?
    gerçekten hiç ücret almıyolar değil mi?(nede olsa banka bu her halt olur)
  • Kurye Pazartesi de gelmezse almayacağım kartı.

Söz verdikleri sürede göndersinler bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

selam beyler bende başvuru yapmayı düşünüyorum

tüm bankalara eft ücretsiz mi?
    gerçekten hiç ücret almıyolar değil mi?(nede olsa banka bu her halt olur)

eft ücretsiz dediklerine göre ücretsizdir diye düşünüyorum daha deneyen olmadı :)
  • bunların hepsini yapı kredi de sunuyor fazlasıyla... bir tek reklamı yok...10 yıldır yapı kredi müşterisiyim öğrenciyken başladım hala aynı özelliklerden yararlanıyorum

hesap işletim ücreti yok
    eft havale vs herşey ücretsiz
    internetten alışveriş yapılıyor

daha birçok şey var en önemlileri bunlar sanırım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.