Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
895
Cevap
45
Favori
93.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konudaki ilk mesajdan...
  • Elinize,emeğinize sağlık.Daha öncede sorulmuş,ilk sayfadaki yorumdan yamayı indirebilirsiniz demişsiniz.Tam olarak indirme linkini bulamadım ,yardım edermisiniz?
    Edit:Tamam buldum,tekrardan emeği geçen herkesin eline sağlık.Bu oyunu dilimizde gördüm ya ölsem gam yemem,hakkınız ödenmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Netyan -- 23 Kasım 2017; 23:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • classic e. ile enhanced e. arasındaki farklar tam olarak neler? ee'nin yaması tam olmadığı için ce almak durumundayım ama gelişmiş versiyonu almak da istiyorum. birinde yama eksik diğerinde oyun :(
  • Oyunun ee sürümü satılıyor sadece, ama her ikisi de kütüphaneye ekleniyor. Aralarındaki farklar içinde konuyu göz gezdirin ya da oyunun forumdaki ana konusuna göz atın. Daha önce açıklanmıştı.
  • bende ee sürümü var classic sürümdeki xml dosyasını alın sadece demişsiniz ama uzantı exe. Exedeki xml dosyasını nasıl alacağım?
  • SnavS kullanıcısına yanıt
    7zip, Winzip, Winrar gibi programlarla arşivi açıp içinden ilgili dosyayı alabilirsin ya da yamayı boş bir klasöre kurar oradan alırsın. Teknik bir engel çıkmadığı sürece her zaman kullandığımız yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 25 Kasım 2017; 10:43:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

7zip, Winzip, Winrar gibi programlarla arşivi açıp içinden ilgili dosyayı alabilirsin ya da yamayı boş bir klasöre kurar oradan alırsın. Teknik bir engel çıkmadığı sürece her zaman kullandığımız yöntem.

klasik edition indiriyorum suan ama exe dosyalı yamada trojan virüsü buluyor norton..
    Güvenip güvenmemek sana kalmış. winrarla içinde ne var ne yok bakabilirsin. ben kendi sistemimde virüs uyarısı almıyorum. Norton'a bel bağlarsak güvenli bir dosya zaten yok denecek kadar az.

https://www.virustotal.com/tr/file/ee7618369ea11160eb492e15faa9975a9882a2cc2876c18890dd5cf567a154d8/analysis/
  • quote:

Güvenip güvenmemek sana kalmış. winrarla içinde ne var ne yok bakabilirsin. ben kendi sistemimde virüs uyarısı almıyorum. Norton'a bel bağlarsak güvenli bir dosya zaten yok denecek kadar az.

https://www.virustotal.com/tr/file/ee7618369ea11160eb492e15faa9975a9882a2cc2876c18890dd5cf567a154d8/analysis/

nortonla birlikte 7 program daha virüs uyarısı vermiş görüldüğü gibi.

İyi işte aşı niyetine kullanın sistem bağışıklık kazanır. Ne diyeyim, güvenip güvenmemek sana kalmış...
  • quote:

İyi işte aşı niyetine kullanın sistem bağışıklık kazanır. Ne diyeyim, güvenip güvenmemek sana kalmış...

Bide alay mı ediyorsun dostum? Neyse hayatında başarılar
    Bu kadar emeğin üstüne bir de pimpirikli insanlarla uğraşırsan olacağı o, idare et. Dosya şifreli değil bir şey değil, şeffaf şekilde paylaşılmış. Orada adı olan ama hastalık hastası Norton'un raporu olumsuz, diğerlerinin güvenilirliklerini bilmem, bunların dışında içinde hatrı sayılır güvenlik programlarının da olduğu 60 tane temiz raporu var. İlk kez duymasam da ısrarla virüs virüs diye tempo tutmak tadı kaçırıyor. Güven vermeyen bir şeye ya da kişiye yaklaşmayın olsun bitsin...

Kullanılan yazılımlar: araçlar ilk sayfada belirtilmiştir, bunların dışında oyun giriş ekranındaki logoyu tasarlamak için Flash Decompiler, font düzenlemek için High Logic Font Creator, bink video düzenlemek için RadTools ve arşivi paketlemek için şifreli özel programlar değil Winrar kullanıldı. Sunucuda virüs varsa bilmiyorum...

Yaptığım yamaların neredeyse tamamında nadiren de olsa virüs uyarısı alıyorum, artık ciddi ciddi asabımı bozmaya başladı şu konu. Witcher 1 hariç hepsi winrar'la paketlenmiş analiz edilebilecek dosyalar. Sistemimi yeniledim, herhangi bir dosya ve program taşımadım, elimden geldiğince de şeffaflık göstermeye çalışıyorum. Sistemimde virüs ya da raporlanan bildirimlerin kesinlik taşıdıklarını düşünmüyorum.

Bu ortamdaki ilişkilerinizde karşılıklı güven esastır. Biz kapalı kutu değiliz yaptıklarımız ortada, biraz araştırınca kimiz ne yapıyoruz anlarsınız. Zaten biri hakkında tasarrufta bulunmanız için önce onu tanımanız gerekir. Göz bağınızı çıkarın, körü körüne evham yapmayın. Bunları herkese söylüyorum, şahsi algılanmasın...

• quote:

Bu kadar emeğin üstüne bir de pimpirikli insanlarla uğraşırsan olacağı o, idare et. Dosya şifreli değil bir şey değil, şeffaf şekilde paylaşılmış. Orada adı olan ama hastalık hastası Norton'un raporu olumsuz, diğerlerinin güvenilirliklerini bilmem, bunların dışında içinde hatrı sayılır güvenlik programlarının da olduğu 60 tane temiz raporu var. İlk kez duymasam da ısrarla virüs virüs diye tempo tutmak tadı kaçırıyor. Güven vermeyen bir şeye ya da kişiye yaklaşmayın olsun bitsin...

Kullanılan yazılımlar: araçlar ilk sayfada belirtilmiştir, bunların dışında oyun giriş ekranındaki logoyu tasarlamak için Flash Decompiler, font düzenlemek için High Logic Font Creator, bink video düzenlemek için RadTools ve arşivi paketlemek için şifreli özel programlar değil Winrar kullanıldı. Sunucuda virüs varsa bilmiyorum...

Yaptığım yamaların neredeyse tamamında nadiren de olsa virüs uyarısı alıyorum, artık ciddi ciddi asabımı bozmaya başladı şu konu. Witcher 1 hariç hepsi winrar'la paketlenmiş analiz edilebilecek dosyalar. Sistemimi yeniledim, herhangi bir dosya ve program taşımadım, elimden geldiğince de şeffaflık göstermeye çalışıyorum. Sistemimde virüs ya da raporlanan bildirimlerin kesinlik taşıdıklarını düşünmüyorum.

Bu ortamdaki ilişkilerinizde karşılıklı güven esastır. Biz kapalı kutu değiliz yaptıklarımız ortada, biraz araştırınca kimiz ne yapıyoruz anlarsınız. Zaten biri hakkında tasarrufta bulunmanız için önce onu tanımanız gerekir. Göz bağınızı çıkarın, körü körüne evham yapmayın. Bunları herkese söylüyorum, şahsi algılanmasın...

Valla usta seninde benim gibi 13 yasından 20 yaşına kadar arşivlediğim müzik arşivim bir virüs sebebiyle yok olsaydı sende benim gibi pimpirikli olurdun neyse bakalım sağlık olsun

İşte o yüzden diyorum, önce bir yoklayın bu adam nedir necidir, dosyayı kullananlar ne tepki koymuşlar. Virüsün adı var kendi yok, şimdiye kadar sistemi çöken ya da olumsuz geri bildirimde bulunan kimse yok. Mevcut bildirimlerin hepsi: böyle uyarı aldım, evhamlandım... başka bir şey değil.

Linkte Türkçe dil paketinin bir tablosu var. Buradaki satırları formatını bozmadan BOM'suz UTF-8 destekli boş bir .xml belgesine aktarıp oyundaki ilgili dizine atarsanız oyununuz Türkçe olur. Dosyadan çekinenler bu tabloyu kullanabilirler.
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/13HdItksvF65NIXE9QyDAx38rtv86qdkoOIkvo9zqKgI/edit#gid=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 25 Kasım 2017; 13:14:22 >

• quote:

İşte o yüzden diyorum, önce bir yoklayın bu adam nedir necidir, dosyayı kullananlar ne tepki koymuşlar. Virüsün adı var kendi yok, şimdiye kadar sistemi çöken ya da olumsuz geri bildirimde bulunan kimse yok. Mevcut bildirimlerin hepsi: böyle uyarı aldım, evhamlandım... başka bir şey değil.

Linkte Türkçe dil paketinin bir tablosu var. Buradaki satırları formatını bozmadan BOM'suz UTF-8 destekli boş bir .xml belgesine aktarıp oyundaki ilgili dizine atarsanız oyununuz Türkçe olur. Dosyadan çekinenler bu tabloyu kullanabilirler.
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/13HdItksvF65NIXE9QyDAx38rtv86qdkoOIkvo9zqKgI/edit#gid=0

tamamdır sağol hocam classic edition için deniyelim bakalım

• yamanız ile oyunu oynuyorum çok kaliteli bir iş olmuş, elinize sağlık. orginal sin 2'yide çevirmeyi düşünüyor musunuz?
  • Yamanızla birlikte oyuna başladım. Ulan dedim adama bir mesaj yazmadık. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Oyun ilaç gibi geldi.
  • Ne diyim ki şimdi Allah razı olsun pek umudum yoktu yamayı bulabileceğimden ancak bu konuyu görünce çok sevindim. Yalnız bileydim Classic olanı indirirdim Enhanced yerine inşallah gereken desteği bulurda Enhanced ı da yapmaya heveslenirsiniz. Tekrardan teşekkürler .
  • Ahh be keske daha once haberim olaydi yamanin yayinlanacagindan.İndirimdeyken alaydim keske.Neyse bi dahaki indirimlere artik.Elleriniz dert gormesin , tekrardan tesekkurler emegi gecen herkese.

• quote:

adam koskoca oyunu çeviriyor, üstüne ne kadar şeffaf olduğunu kanıtlamak için ne var ne yok döküyor, pimpirikli olanlar için ayrıca açıklama yapıyor, o da yetmiyor en sonunda paketi sadeleştirip text'e indirgiyor ve bir de bunları üşenmeden yapıyor (hoş üşeniyor olsa bile sonuçta yapıyor). bu adam daha ne yapsın a dostlar?

ps: virüs uyarısı için endişe eden arkadaş endişesinde haklı olabilir ama sırf projenin büyüklüğü bile endişeye mahal bir durum olmadığını açıkça gözler önüne seriyor.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.