Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (3173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.324.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jingamin

Şehir Fırsatı
    20TL Yüklü Hesap= 6TL
    30TL Yüklü Hesap= 15TL
    40TL Yüklü Hesap= 20TL

Limango
    20TL Yüklü Onaylı Hesap= 5TL
    20TL Yüklü Onaysız Hesap= 4.5TL
    10TL Yüklü Onaylı Hesap= 2TL

Takas Geçerlidir. (Trendyol teklif etmeyiniz)

Alıntıları Göster
    Şehir Fırsatı
    10TL'lik hesap YOK (Lütfen olmayan şey için mesaj atmayınız)
    20TL Yüklü Hesap= 6TL
    30TL Yüklü Hesap= 15TL
    40TL Yüklü Hesap= 20TL

Limango
    20TL Yüklü Onaylı Hesap= 5TL
    20TL Yüklü Onaysız Hesap= 4.5TL
    10TL Yüklü Onaylı Hesap= 2TL

Takas Geçerlidir. (Trendyol teklif etmeyiniz)

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

ilk defa hesabım kapatıldı. olayların nasıl olduğunu basitçe anlatayım.

şimdiye kadar hiç 30tl ve üstü kod yapmamıştım. bir arkadaştan 40tane hesap almıştım. o hesaplara kod ekleyerek 20tl ve üstü hesaplar yaptım. 60tl dahil.

hesaplar yüksek kod birleştirmeden dolayı dikkat çekti ve çoğu kapatıldı. kapatılmayan 4-5 hesapla shopping'ten alışveriş yaptım onlar da kapatıldı.

şimdiye kadar yemek ve konserden dolayı hiç hesabım kapatılmamıştı. fakat aynı ip ile yaptığım alışveriş ve cookie'ler diğer maillerin de dikkat çekmesine neden oldu ve 25 civarı hacıbey iskender kuponunun olduğu hesaplar da kapatıldı.

benim tavsiyem. kod birleştirme işine giriyorsanız izinizi belli etmeyin. yoksa bütün hesapları komple kapatıyorlar. 20tl'lik kodlarda sorun yok. sadece tiger86'nın 10tl'lik hesapları patladı. sıralı hesaplardı.

hocam hacıbey e gittim az önce.

iskender orta kalitede mükemmel değil, çorba iyi, irmik helvası mükemmeldi arkadaşım da ben de en çok tatlıyı beğendik.

kesinlikle tavsiye ediyorum.

ancak şöyle salak bir şey oldu. benim kuponun içindeki isimde istanbul da bir lokanta yazıyordu İstanbul adana kebap diye yanlış bir kupon vermişlerdi. Ama açıklamalar doğruydu ben de deneyeyim belki güvenlik kodu geçerlidir dedim. Meğer geçerli değilmiş ama ben tedarikli gitmiştim hatasız bir kupondaki kodumu verdim sorun yaşayınca.

şu an elimde iki tane hatalı kupon var onları ne yapıcam bilmiyorum. müşteri hizmetlerini aradım e-mail hesabının sahibi bizi arasın diyor.

twitter dan mesaj attım dm gönderin diyorlar gönderemiyorum hata veriyor. o iki tane kupon yandı benim sanıyorum yapılacak bir şey gelmiyor aklıma.

saygılar...

• 1 adet şehirfırsatı kod veya hesap alınacak ödeme olarak sürat kargo çeki vereceğim ilgilen pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

10 TL Bonuslu ŞEHİRFIRSATI HESABI:2 Lira (Stok:Sınırsız)

Farklı isimlerle alınmıştır. Hiçbiri sıralı değildir.

Hesabın iptali durumunda kesinlikle para iadesi yoktur. Zaten bizden yana iptali gibi bir durum ortada yoktur.

İhtiyacı olan pm atsın

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hop-e3 -- 2 Kasım 2012; 14:40:17 >
  • şf hesapların kapatılması olayı nasıl oluyor. ben kuponun çıktısını aldım. onu verirsem nasıl anlayabilirlerki.ayrıca sinemaya gitmeden once açıp baksam hesaplara. kapatılmadıysa o şekildemi kullansam.yada kullanım sırasındamı onay vermiyor. birde nekadar sürede kapanıyor.ben bi kupon aldım. 10 gun sonra kapanma şansı varmı. yoksa aynı gun falan mı kapatıyorlar.
  • 10 LİRALIK 10 ADET ŞEHİRFIRSATI HESAP 20 LİRA
  • Acil sanalpazar bonus yüklü hesap lazım.. 30 TL. alışveriş yapılacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 2 Kasım 2012; 14:26:29 >
  • yeniçarşım cek yüzde 5 var onayşlı limango ile takas olur
  • ha gayret 100 kişi bitiyo sinema 10.000 oluyo
  • ALINIK DAYBUYDAY ÇEK ACİLLL PM
  • 4 adet şehir fırsatı 10 tl kodum var takaslıktır. alışveriş site çekleriyle olabilir alt limitlide oalbilir ama indimi 5 -10 tl olmasın
  • Arkadaşlar hesabın kapatıldığını nasıl anlıyoruz acaba?

Şu an bir tane hesabıma giremiyorum da "Lütfen şifrenizi kontrol ederek yeniden deneyiniz" diyor bu hesap kapatılmış olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaşlar hesabın kapatıldığını nasıl anlıyoruz acaba?

Şu an bir tane hesabıma giremiyorum da "Lütfen şifrenizi kontrol ederek yeniden deneyiniz" diyor bu hesap kapatılmış olabilir mi acaba?

geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞEHİRFIRSATI 10 TL YÜKLÜ HESAPLAR 10 ADET_16 TL

hesaplar kesinlikle sıralı mail değildir ..bu yüzden geri ödeme yapamam..nasıl kazanıldığı belli benlik birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Arkadaşlar hesabın kapatıldığını nasıl anlıyoruz acaba?

geçmiş olsun

kötü oldu 50 liralık kuponum vardı

• Beyler bende 10 luk hesap kalmadı ..... Dün gece hepsi gitti ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Arkadaşlar şehirfırsatından bir kupon aldım da firma ismi ve adresi yanlış görünüyor. 2 tane aldım ikisinde de durum aynı.

Ben Ankara Bursa kebapçısından aldım kuponu. Kuponun dışında sorun yok açıklamalarda da sorun yok ama kuponun içeriğini açıp bakınca firma ismi ve adresi İstanbul Adana sofrası olarak geçiyor.

Kod geçerli midir acaba? Nasıl öğrenebiliriz bu mevzuyu?

Saygılar...

Merkez oradaysa ondan yazıyor olabilir. Sorun çıkmaz dostum. Önemli olan kod ve güvenlik no

hocam kupon kodu geçersizmiş bu mesele için hala yapılacak bir şey var mı yoksa üstüne mi soğuk su mu içelim kuponların ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaktop

Beyler bende 10 luk hesap kalmadı ..... Dün gece hepsi gitti ...

naptın o kadar hesabı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.unal

şf hesapların kapatılması olayı nasıl oluyor. ben kuponun çıktısını aldım. onu verirsem nasıl anlayabilirlerki.ayrıca sinemaya gitmeden once açıp baksam hesaplara. kapatılmadıysa o şekildemi kullansam.yada kullanım sırasındamı onay vermiyor. birde nekadar sürede kapanıyor.ben bi kupon aldım. 10 gun sonra kapanma şansı varmı. yoksa aynı gun falan mı kapatıyorlar.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipermuz -- 5 Kasım 2012; 21:47:59 >
  • Sinemaximum kampanya maili bugün saat 10.45 te gelmiş kampanya 10.000 i geçmiş. çok mu çok abarttınız ne
  • 
Sayfa: önceki 31713172317331743175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.