Şimdi Ara

[ARŞİV] Assassin's Creed Valhalla Makine Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
18
Favori
27.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 128
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Favoriye Eklediklerim 18
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • axe190780 (19 mesaj) arman09 (13 mesaj) zartzurt456 (13 mesaj) kullaniciadi12 (12 mesaj) Teknoloji bilgini 68 (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (183 mesaj) Mobil (28 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (73 mesaj)
  • @
132 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> [ARŞİV] Assassin's Creed Valhalla Makine Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2890 Mesaj

muhteşem!

çok teşekkürler

|
    |

Steam ID: lycaena7 / Origin ID: Lycaena7
  • Binbaşı
    1451 Mesaj

Olmaz olmaz merak etme tüm Türkiye oyun oynamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deadly.gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

birilerinin ubisoft a arapça konuşmadığımızı söylemesi gerek. yama için teşekkürler.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/90/36/50/9036500f1178da00115bccd42ca41f10.png&t=0&width=480&text=1

güldüm allah affetsin

kahkaha attım puhahahaha bundan zevk alarak oynayan çıkar mı  

|
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Binbaşı
    1490 Mesaj

Evet sıraya girdim. Çeviri için ihtiyacım yok, yüksek lisans doktora tezim için düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    axe190780 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 3800X || WraithPrism Rgb Ryzen || Asus TUF Gaming X570-PLUS || G.Skill RipjawsV 2x16GB 3200MHz DDR4 || XFX AMD Radeon RX 6800 XT 16GB GDDR6 256Bit || 1 TB WD Blue SN550 NVMe SSD || 2 TB Seagate Barracuda 7200 RPM || 1 TB Seagate Barracuda 7200 RPM || FSP Aurum PT 1200W || ASUS TUF VG27AQ 165Hz || CORSAIR Graphite 230T || Logitech G413 Carbon || SteelSeries Rival 600 || SteelSeries Arctis 7
  • Yarbay
    4887 Mesaj

Bu Asassin's Creed serisini hep merak eder ancak Türkçe olmadığı için hiç oynayamazdım. Sayenizde artık oynayabileceğim, Viking tarihine ekstra ilgi duyuyorum. Çok güzel gelişmeler, emeği geçen herkesin eline sağlık.

Emeğine sağlık hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Makineler gruplara karşı..

Kadim zamanlarda çocukları korkutmak için anlatılırdı.. 

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/65/a0/59/65a059c0518faaf48a5900769f96de2f.gif&t=0&width=480&text=1

efsane yorum

yürekten tebrik ediyorum

|
    |

hocam did varsa dahi yine "kralımızı gördün mü?" oluyor. çünkü çocuk daha önce o ortama girmemiş, yeni giriyor. hem context hem de normal çeviri açısından tam oturaklı olmamış. acaba oluşturulan db ile mi alakalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 16 Kasım 2020; 13:25:17 >
    |
    |
    zartzurt456 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    935 Mesaj

Belki yamayı hiç kullanmayacağım, oyunu hiç oynayamayacağım ama yaptığınız iş için size tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Her yapılana çamur atmak çok kolay. Ne olursa olsun beklenti olmadan yapılan bir işi kötülemek çok çirkin.

Herhangi bir etiket yapıştırmadan söyleyeyim, bu tür insanları diyelim ciddiye almamanızı rica ediyorum.

Emeğinize sağlık.

|
    |
    Arkadaşlar bakın ben diyorum ki translate yama sadece paralı yaması çıkan oyunlara ve 1 ay boyunca yama çalışması planlanmayan oyunlara çıksın. Zaten ücretsiz elle çeviren adamlar varken translate yama çıkartıp yama piyasasina etmenin alemi yok. Zamanla elle çevrilen oyunlar gormeyecegiz, farkında mısınız ? Dilimize verdiği zararı söylemiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoloji bilgini 68 -- 16 Kasım 2020; 10:49:3 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Rezaletsiniz

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hala dediğimi anlamayip beğenmeyen diğerini oynar diyenler var

|
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Oyunu merakla bekliyorum normal yamayı 6ay bekleriz en az okadar bekleyemem oynuyorum zaten yüzde ona geldim YouTube’dan Türkçe diyalogları dinleyip öyle oynuyorum konuyu suana kadar anladım ama izle tekrar aç zor oluyor

|
    |
  • Yarbay
    4894 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teknoloji bilgini 68

Arkadaşlar bakın ben diyorum ki translate yama sadece paralı yaması çıkan oyunlara ve 1 ay boyunca yama çalışması planlanmayan oyunlara çıksın. Zaten ücretsiz elle çeviren adamlar varken translate yama çıkartıp yama piyasasina etmenin alemi yok. Zamanla elle çevrilen oyunlar gormeyecegiz, farkında mısınız ? Dilimize verdiği zararı söylemiyorum bile.
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/16/76/c3/1676c3cefde9df6c3d7f608ab170d92e.png&t=0&width=480&text=1

A1 Türkçe ile makine çevirilerin dilimize verdiği zarardan bahsetmen de ironik olmuş  

|
    |
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3200mhz ❖ ACER XF272UP 1440p 144Hz Freesync HDR400 ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ High Power Element-DD 750W 80+ Bronze ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Yarbay
    6983 Mesaj

konu sahibi arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum umarım en kısa zamanda biter

her konuda olduğu gibi burada da gereksiz eleştiri yapanları da kınıyorum

konu içinde bazı arkadaşların da yazdığı gibi herkes istediği ile yoluna devam eder kimi makine çevirisi kimi insan çevirisi neden bu birilerini bu kadar rahatsız ediyor ?

bu gpt denen olayı ilk dinlediğimde çok beğenmiştim umarım hepimizin yakın zamanda kullanabileceği bir şey olur heyecanla takipteyim

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    44 Mesaj

beyler lınkı ozelden atabılecek varmdıır indir secenegine tıklanmıyor

|
    |

Henüz yayınlanmadı

|
    |
    Umut seçgen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.