Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liverpool kaybetti, Manu berabere kaldı, Tottenham v City maçı da berabere gitti. Yarın gerekeni yapacağımızı düşünüyorum. Gerekeni yapmak da tek başına yetmez, iştahlı bir oyun olmalı sahada ki olacağını tahmin ediyorum. Önümüzdeki 2 maç içeride. Bu 2 maçta hata yapacağımızı düşünmüyorum. Haftaya Liverpool deplasmanına gidiyor Chelsea. Liverpool kaybetmez. Sonrasında Chelsea deplasmanına gideceğiz. Kader maçımız... O maçı kazanırsak kartlar yeniden dağıtılır.
  • Hadi bakalım

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Ofsayt vereceğine penaltı verdi. Ligin boku çıktı iki maçtır doğranıyor Burnley adamların emeğine yazık.
  • Arsenalin son dk'da attigi kacinci gol bu.
  • xhaha'nın kırmızısı bence yanlıştı sarı hareketlik bir hareketti , Mustafi'ye yapılan müdahale de penaltıydı hakem atladı ve son olarak Mesut Özil çok büyük oyuncu gerçekten topu her aldığında farklılığını hissettiriyor tabi çoğu zaman boşa kürek çekiyor
  • 355

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen ya doğru diyosun adamların emeğine çok yazık oldu maç onların hakkıydı xhakanın da kırmızısı kesinlikle az bile ceza falan da almalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şakanın kırmızı kart xhaka gibi
  • Perisic-Alexis takası olacak diyorlar
    http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2017/01/23/31884432/dedikodu-avrupa-futbolunda-dev-takas?ICID=HP_TS_4

Dalga mı geçiyorlar anlamıyorum.Avrupanın en iyi 7 oyuncusundan 2 si bizde.Alexisi ucuza kapatmaya çalışıyorlar.Verin 100 milyon euro alın.Milleti yavaş yavaş alıştırıyorlar böyle sonra hiç paraya satılıyor adamımız.Fabregas da oldugu gibi.Fabregas neredeyse piyasa değerinin yarısına gitti.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 23 Oca
    Arsene Wenger: "Bizim penaltıyı televizyondan izledim. Bence penaltı ve kırmızı kart olmalıydı."

Arsene Wenger: "Tribünlerin tepkisinden Granit Xhaka'nın kırmızı kart göreceğini anladım. Kendini kontrol etmek zorunda."

Arsene Wenger: "Hakemle yaşadığım tartışma nedeniyle pişmanım. Çenemi kapatmalı ve soyunma odasına gitmeliydim."

-----

Xhaka'nın bu sezon 2.kırmızı kartı oldu. Tesadüfe bak ki gördüğü ilk kırmızı kartta Swansea maçında Moss tarafından verildi. O pozisyonu net hatırlıyorum. O da kırmızı kartlık bir hareket değildi. Bugünkü pozisyonda kırmızı kartlık bir hareket değildi. Evimizde bize çok kolay kırmızı kart çıkıyor ve aleyhimize penaltı kararları veriliyor. Tam net sayıyı bilmiyorum ama 7-8 gol penaltıdan yedik bu sezon. Bunların bir çoğuda komik penaltılar. Üst sıradaki takımlar arasında sadece bize yapılıyor bu. Ben diğer takımlara evlerinde bu muamele yapıldığına şahit olmadım.

Oyuna geleceksek bu düzende sıkıntı yaşamama ihtimalimiz yok. Alexis solda orta kesiyor, Iwobi içeri girmiyor. Sadece Giroud içeride ve arada Rambo giriyor. Bu kadar az kişi ceza sahasına girerse haliyle rakibi tehdit edemiyoruz. Giroud ile devam edeceksek sağda Lucas, Theo oynamalı. Bunlar savunma arkasına koşu yapan, gol bölgesine giren adamlar. Iwobi sağda 0. Oynayamıyor yani adam zorlamaya gerek yok. En kötü ihtimalle Ox oynamalı. En azından oraya bir hareket, dinamizm getirir. Ramsey de düzelme görüyorum. Oynamaya devam ettikçe daha da iyi olacak. Coq-Rambo ikilisi baya uyumsuz bir ikili. En azından şimdiye kadar ki veriler o yönde. Watford maçını kazandıktan sonra Chelsea maçına bence Alexis önde başlamalı. Giroud duruma göre oyuna girer. O maçta akıllı oynamamız lazım.

-----

Gollerimiz

1-0 | Mustafi https://twitter.com/TerjeAFCx/status/823192053995765760

2-1 | Alexis https://twitter.com/TerjeAFCx/status/823203368264957954

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 26 Ocak 2017; 17:33:3 >

• Artık cidden şunu merak ediyorum.
    Wenger ne zaman bu sezon ''Hedef şampiyonluk''diyecek.
    Mou bunun bebek bakıcılığını bıraktığı zaman demişti.

Elinde Giroud , Alexis , Özil gibi oyuncular var ,
    taraftarı olsam bu kadar sabır göstermezdim.
    Açıkçası ilk 4 dışı kalırsa da şaşırmayacağım.
  • El Nino Maravilla

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 26 Ocak 2017; 18:55:19 >

• Perisic - Alexis takası olursa yuh derim yani. Perisic'e basarsın parayı alırsın yine ama Alexis gibi adamı bulamazsın başka türlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Perisic - Alexis takası olursa yuh derim yani. Perisic'e basarsın parayı alırsın yine ama Alexis gibi adamı bulamazsın başka türlü.

Öyle bir ihtimal olabilir mi sence ? Basının uydurması. Bu İtalyan medyası bir garip zaten. Geçen haftada Pjanic-Alexis takası diyorlardı.
  • Cech

Belerin Koscielny ????? Monreal

Ramsey Wilshere Xhaka

Özil Giroud Alexis

Bu takıma bir tane adam akıllı bir defans ve yedeğe alternatifler lazım.
    Kadro genişliği ile seneye şampiyonluğa oynar Wenger saçmalamazsa tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoMaster

Cech

Ramsey Wilshere Xhaka

Özil Giroud Alexis

mustafi ve gabriel var hocam zaten. bence kanatlarda bir eksilik oluyor. o da lucas perez 11 de daha çok oynarsa bir şekilde aşılır bence.

lucas ozil sanchez

grioud

olabilir bu kadroda ideal ofansif diziliş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

quote:

Orijinalden alıntı: NeoMaster

Cech

Ramsey Wilshere Xhaka

Özil Giroud Alexis

mustafi ve gabriel var hocam zaten. bence kanatlarda bir eksilik oluyor. o da lucas perez 11 de daha çok oynarsa bir şekilde aşılır bence.

lucas ozil sanchez

grioud

olabilir bu kadroda ideal ofansif diziliş.

Evet haklısın kadroyu bir şekilde kuruyorlar.
    Son yıllarda yıldızların alternatifi yok.
    Bunun yerine İwobi , Elneny gibi oyuncuları gençleri oynatıyorlar.
    En azından yedekler Walcott ayarında olmalı.
    3-4 transfer (100-150 milyon Euro) seneye bu takımı uçurur diyorum.

Özellikle Giroud potansiyeli fazla.Çok beğeniyorum.

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.