Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak kursağımızda kalıyor söylesene bize hocam bu takım niye oynamıyor
  • Hocalar konudan bağımsız olacak biraz ancak merak ediyorum, buraya atılan arsenal fotolarında işlenen filtre hangisidir bilen var mı ?
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 4 Oca
    Arsene Wenger: "Laurent Koscielny'i bacağına kramp girdiği için çıkarttım. Ciddi bir durumu yok."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 4 Oca
    Thierry Henry: "West Brom'a karşı önemli bir gol, Palace'a karşı inanılmaz bir gol, bugün de iki asist ve yine çok önemli bir gol."

-----

Üzücü. İlk 65-70 dakika oynadığımız oyun büyük hayal kırıklığı. Son 20 dakikada uyanmamız kazanmamıza yetmedi. Mustafi'nin dönmesi olumlu ama maç eksikliği çok net göze çarptı. Biraz zamana ihtiyacı var. Rambo'nun sağda ya da forvet arkasında işi yok. Bu adam merkezde oynayacak. Yine baya eleştiri aldı Rambo ama ben merkezde 2-3 maç arka arkaya oynarsa bu eleştirilerin kesileceğini düşünüyorum. Bellerin'in son 2 yılda kötü oynadığı nadir maçlardan biriydi. Tabi Bellerin'in bileğindeki sorunun halen devam ettiğini ve fedakarlık yaparak oynadığını da unutmamak lazım. Bu maçı kazanamamamız büyük hayal kırılığı. Bardağın dolu tarafından bakacaksak geri dönüş çabası son 20 dakikada olsa da olumlu. Bu maçta bazı şeyler daha net gözüktü. Ospina'ya şans verilmesi lazım ve Lucas'ın daha fazla dakika alması lazım. 1 puanı bize Giroud getirdi ama kızdığım bir nokta var. Rakip 10 kişi, skor 3-3, maçta son 4 dakika ve Giroud gol sevinci yapıyor. Arkada Ox topu almış yarı sahaya gidelim derken, Giroud taraftara gidiyor. Orada kaç saniye geçti bilmiyorum ama isterse 5 saniye sürsün Giroud'nun hemen yarı sahaya geçmesi gerekiyordu.

Olayın yine hakem boyutu var. Son 3 deplasmandan 1 puan aldık. Everton maçı olmayan kornerden yenilen gol, City maçı yediğimiz 2 golde ofsayt ve bu maçta Oliver'in tutarsızlığı... Bu tutarsızlığı biraz açayım. Xhaka'nın pozisyonu penaltıysa, 3.golde Bellerin'e yapılan hareket net faul. İkisi de aynı pozisyon. Bu 2 pozisyonda farklı kararlar verdi. Bu da bizim aleyhimize oldu. Francis'in de atılması hataydı onuda söyleyeyim. Biz 3 deplasmandır kötü oynuyoruz ama bu hakemlerin bizi biçeceği anlamına gelmiyor. Adaletli yönetmiş olsalardı, kötü oynadığımız bu 3 deplasmandan daha fazla puan alacaktık.

-----

Gollerimiz

3-1 | Alexis -http://arsenalist.com/f/2016-17/bournemouth-vs-arsenal/goaaal-alexis-sanchez-3-1.html
    3-2 | Lucas -http://arsenalist.com/f/2016-17/bournemouth-vs-arsenal/goaal-lucas-perez-3-2.html
    3-3 | Giroud -http://arsenalist.com/f/2016-17/bournemouth-vs-arsenal/goaaaal-olivier-giroud-3-3.html

• Preston maçı öncesi Wenger'in basın toplantısından notlar

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 5 Oca
    Arsene Wenger: "Preston karşısında Koscielny ve Sanchez dinlendirilecek. Kalede Ospina oynayacak."

Arsene Wenger: "Coquelin sakatlığı nedeniyle 3-4 hafta forma giyemeyecek. Perez'in de Cumartesi günü oynaması zor."

Arsene Wenger: "Mesut Özil bugün takıma katıldı. Doktor kontrolünde devam edecek. 2 haftadır yataktaydı ve hazır olabileceğini sanmıyorum."

Arsene Wenger: "Theo Walcott'un takıma dönmesi oldukça yakın. Kieran Gibbs henüz hazır değil."

Arsene Wenger: "Santi Cazorla'nın dönüşüne daha çok var. Tahminime göre Ocak ayında da takıma dönemeyecek."

Arsene Wenger: "Alexis Sanchez'in tepkisi normal. Niye şaşırdınız? Maçları kazanmak istersiniz ve kazanamazsanız mutsuz olursunuz."

Arsene Wenger: "Ocak ayında kimse gelmeyecek. En iyisi takıma dönecek olan sakat oyuncularımız."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 19 sa.19 saat önce
    Arsene Wenger: "Takımdaki herkes Alexis kadar takımı önemsiyor. Endişelenmeyin. Herkes onun izinde."

Arsene Wenger: "Soyunma odasında kimse kutlama yapmadı. Herkes maçı kazanamadığı için hayal kırıklığı yaşıyordu."

Arsene Wenger: "Alexis Sanchez'i dinlendirmek zaten planımdı. Ne yaşandığı fark etmez. Ocak ayında biraz nefes alma fırsatı bulacak."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 3 sa.3 saat önce
    Arsene Wenger: "Cazorla ve Mertesacker'in kontratlarını bir yıllığına uzatma opsiyonumuz bulunuyor. Sanırım yapacağız."

• Sahadakilerin çoğu Preston 11'ine giremez.
  • Torino'nun sportif direktörü Petrachi, genç yıldız Andrea Belotti için Arsenal'dan gelen 65 milyon euroluk teklifi reddettiklerini açıkladı.
  • Sizde 19luk Zelalem diye bi topçu varmış, onu istiyoruz da biz Duyan eden var mı adamı, nasıl biridir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 7 Oca
    Arsene Wenger: "Olivier Giroud şu anda iyi bir form yakaladı. Gol üstüne gol atıyor."

Arsene Wenger: "Giroud zorlu bir dönemden geçti. Yeniden odaklanmaya başladı ve onu bugün neden kaptan yaptığımın nedenini gösterdi."

Arsene Wenger: "Dün bana 21 yıldır 3. turda elenmediğimizi hatırlatmıştı. Ama bu gece ilk yarıda baya yaklaşmıştık."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 8 Oca
    Arsene Wenger: "Danny Welbeck çok uzun zamandır takımdan ayrı kaldı. Onun için bu 15 dakika bile harikaydı."

-----

Şansın yanımızda olduğu bir maçtı. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama 2 maçtır maçlara konsantrasyon olarak aşırı düşük seviyede başlıyoruz. Kötüde oynamıyoruz başka bir şey bu. Sürekli basit hata yaptık. İlk yarı 3-4 olmaması rakibin beceriksizliği. 2.yarıda ise bambaşka bir takım vardı. Rakip kaleye 10 şut çektik, Preston'un ise şutu yok. İlk yarı ve ikinci yarı gece ile gündüz gibiydi. Bu kadar fark olmaması lazım. Çekirge her zaman sıçramaz. Bireysel olarak değerlendirmem gereken isimler var. Gabriel'i izlerken gözlerim kanıyor, katlanamıyorum. Gabriel'e verilen bu şansların Holding'e verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Rambo'nun gol atması güzel oldu. Oyununda ilerleme var. Bu adam 10 da ve sağda verim veremiyor. Esas yeri merkez. Yazın turnuvada da gördük, kariyer sezonu olan 13/14 de de. Merkeze yerleşince de etkisini gösterdi. Arka arkaya 3-4 maç merkezde oynasın daha da iyi olacak. Lucas'ın goldeki asisti nefisti. Daha fazla süre alması lazım. Verilen bütün şansları iyi kullandı. Giroud'a nazar değmesin. İnanılmaz bir form yakaladı. Takımı sırtladı, götürüyor.

-----

Gollerimiz

1-1 | Ramsey -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/817803532157980677
    1-2 | Giroud -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/817814412245528577

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 11 Ocak 2017; 0:46:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Sizde 19luk Zelalem diye bi topçu varmış, onu istiyoruz da biz Duyan eden var mı adamı, nasıl biridir?

Sezon sonu sözleşmesi bitiyor şeklinde haberler vardı. Bugün sözleşmesinin bitmediğini ve 2.5 yıl daha sözleşmesi olduğunu gördüm. Bırakacağımızı sanmıyorum. Oyun karakteri pasa dayalı. Klasik Arsenal orta sahası. Dortmund eğer alırsa ve işlerse ileride iyi paralara satabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Sizde 19luk Zelalem diye bi topçu varmış, onu istiyoruz da biz Duyan eden var mı adamı, nasıl biridir?

Sezon sonu sözleşmesi bitiyor şeklinde haberler vardı. Bugün sözleşmesinin bitmediğini ve 2.5 yıl daha sözleşmesi olduğunu gördüm. Bırakacağımızı sanmıyorum. Oyun karakteri pasa dayalı. Klasik Arsenal orta sahası. Dortmund eğer alırsa ve işlerse ileride iyi paralara satabilir.

Babası Dortmundlu diye okudum ben de. Bakalım gelirse iyi olur tabi. Weigl gibi pişebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de Lucas'ın daha fazla süre alması gerektiğini düşünüyorum , verilen şansları gayette iyi kullandı .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Babası Dortmundlu diye okudum ben de. Bakalım gelirse iyi olur tabi. Weigl gibi pişebilir.

Onu bende gördüm. Bekleyip görmek lazım. Alabilirseniz önümüzdeki yıllarda adını daha fazla duyabiliriz. Gelişimi için doğru kulüplerden biri Dortmund.

• Mesut ve Alexis'in kontrat uzatması hakkında son gelişmeler

Mesut: "Arsenal'da çok mutluyum ve kulübe yeni sözleşme imzalamak istediğimi ilettim. Kulüp takımda oynamamın nedeninin Arsene Wenger olduğunu biliyor. Beni Arsenal'a transfer eden ve bana güvenen Wenger'dir. Sözleşme yenilemem için takımın gelecekteki menajerinin kim olacağı netlik kazanmalı. Wenger'in takımdaki geleceğinin netleşmesi gerek."

Alexis: "Arsenal'da kendimi çok mutlu ve rahat hissediyorum. Taraftarımıza kupa vermek istiyorum. Onlar için CL veya EPL kazanmalıyız."

Wenger: "Alexis ve Mesut bana kalmak istediklerini söylediler. Ne olursa olsun, onları tutmaya çalışacağız. Olabildiğince uzağa gideceğiz(parasal anlamda)."

Wenger, Alexis'e özel olarak: "Kalmak istiyor. Bir anlaşma yapacağımıza ikna oldum."

Son gelen habere göre de Alexis konusunda sona gelindi, Mesut'da ise para sorunları var. Gerçi sonrasında Mesut sorunun para olmadığını ve menajerin kim olacağının belirleyici olduğunu açıkladı. Şu anda ikisi içinde hava olumlu. Ben ikisininde takımda kalacağını düşünüyorum.

• Wenger: "Bramall bir genç, gelecek vadeden bir sol bek, üst düzeyde deneyim eksikliği var ama harika bir kumaşı var."

Wenger: "Bramall inanılmaz hızlı, iyi bir sol ayağı var ve çok istekli. Genel olarak heyecan verici bir transfer."

Bramall: "İnanılmaz, inanılmaz. Rüyalarım gerçek oldu. Hala burada olduğuma inanamıyorum. Çılgınca, çılgın bir haftaydı."

Bramall: "Ağzım düştü, menajerime baktım. Çok duygusal bir tepkiydi. Gözlerime inanamadım. Sadece evet diye düşündüm."

Bramall: "Marcelo, Gibbs ve Alaba idollerim. Hücuma çok iyi destek veriyorlar. Bindirmeleri, topu ceza sahasına göndermeleri çok iyi."

Çocuğu tanımıyorum. Zamanla ne olduğunu göreceğiz. Hayırlı olsun.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• KRAL

• Aşırı adamlık

• Squawka News
    ‏@SquawkaNews
    Arsene Wenger on Andrea Belotti: "That’s what today you call fake news. We have Welbeck coming back, Perez is doing well and Sanogo too."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pete Dunham -- 13 Ocak 2017; 16:22:29 >

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.