Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.785
Cevap
36
Favori
359.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wenger: "Takımımızın 3 önemli oyuncusuyla uzun vadeli anlaştığımız için çok mutluyuz."

Wenger: "Coquelin son birkaç yılda teknik olarak muazzam ilerledi çünkü her gün odaklanmış bir durumda."

Wenger: "Giroud şimdi daha büyük bir deneyime sahip ve bize katıldığı güne göre daha komple bir oyuncu haline geldi."

Wenger: "Koscielny takımımızın önemli bir parçası ve onun bugün dünyanın en iyi savunmacılarından biri olduğuna inanıyorum."

Giroud > 2019 ✔️
    Koscielny > 2020 ✔️
    Coquelin > 2021 ✔️

Hayırlı olsun. Sırada Ox, Jack, Mesut ve Alexis var.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 14 Ocak 2017; 1:26:21 >

• Oyuncularımız Nuggets vs. Pacers maçını izlemeye gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 14 Ocak 2017; 15:25:47 >

• Sakat oyuncularımız hakkında son bilgiler

- Theo'nun dönüşüne 2 hafta var.

- Bellerin ve Coquelin bugün oynayamayacak ama geri dönüşleri çok sürmeyecek. Haftaya oynama ihtimalleri var.

- Santi'nin 3 haftaya koşulara başlaması ve 6 hafta sonrada takıma katılması bekleniyordu ama sıkıntı çıktı. Tekrar ameliyat olacak ve geri dönüşü Nisan'ı bulacak. Bu kadar uzun bir aradan sonra maç eksiğini de hesaba katarsak sezonu kapattı diyebiliriz.

Transfer gelişmeleri

- Jenko, Palace'a satılıyor. Önümüzdeki 2-3 gün içinde transferin bitmesi bekleniyor.

- Kike'ye göre Santi'nin dönüşü uzadığı için devre arası orta saha bakıyormuşuz. 15 günde iyi profilde bir isim bulmamız zor. Payet uygun aslında ama West Ham 40 milyon euro istiyor. Wenger'in 30 yaşındaki adama bu parayı vereceğini sanmıyorum.

- Wenger, Belotti ismini yalanlamış. Çok sayıda forvete sahibiz demiş. Welbeck, Giroud, Sanchez, Walcott, Perez, Akpom, Sanogo. Bu isimleri saymış. Akpom ve Sanogo nedir ? Adama gülerler hocam

• Şu kadro ile daha önce oynadık ve ceza sahasında çoğaltmakta sıkıntı yaşadık. Iwobi hiç girmiyor gol bölgesine. Alexis de genelde soldan içeri orta açıyor. Lucas'ı oynatmak lazımdı. Gösterdiği performansla hak ediyor da. Gerçi o maçta Rambo oynamıyordu herhalde. Rambo'nun katkısı da önemli bugün. Sağdan bir hücum katkısı beklemiyorum. Merkezi ve solu kullanırız daha çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 14 Ocak 2017; 17:14:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Şu kadro ile daha önce oynadık ve ceza sahasında çoğaltmakta sıkıntı yaşadık. Iwobi hiç girmiyor gol bölgesine. Alexis de genelde soldan içeri orta açıyor. Lucas'ı oynatmak lazımdı. Gösterdiği performansla hak ediyor da. Gerçi o maçta Rambo oynamıyordu herhalde. Rambo'nun katkısı da önemli bugün. Sağdan bir hücum katkısı beklemiyorum. Merkezi ve solu kullanırız daha çok.

lucas perez kesinlikle 11 de olmayı hak ediyor. sanırım bir sakatlığı vardı küçük de olsa. ayrıca iwobi solda ve sanchez sağda görünüyor.

bu 11 de ramsey ve xhaka bakalım nasıl oynayacaklar. bence ortada bu ikilinin olması hücum anlamında bir avantaj. çünkü ikiside hücum yönünü iyi kullanıyorlar.

lucas perez de daha çok süre almalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 14 Ocak 2017; 17:31:21 >

• swansea nin yediği golleri fifada yesem küfür edip kaparım hep çarpıp girmiş yada önüne düşmüş
  • futbolda şansın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir maç oldu.alexis'in oyundan çıktıktan sonraki hali düşündürücü! İwobi hem şanslıydı hemde günün en iyi isimlerinden biriydi.
  • Giroud sakatlandı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekne Kazıntısı

Giroud sakatlandı mı

Evet aama çok ciddi bir sakatlık değil gibiydi . Golü attığı pozisyon sakatlanmıştı bu arada .
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 15 Oca
    Wenger: "Giroud bileğinden bir sakatlık geçirdi. Ne kadar kötü şu anda bilmiyorum. Doktor kontrolünden geçecek. Umarım çok kötü değildir."

Arsene Wenger: "Sanchez'in tepkisi küçük bir şeydi. Bu gece oyunun geneline baktığımızda gerçekten çok küçük bir hareket."

Arsene Wenger: "Danny Welbeck iki yıldır oynayamıyordu. Bu benim için kişisel tepkilerden çok daha önemli."

-----

Beklediğimden rahat kazandık. Aslında ilk golü atana kadar baya sıkıntılı bir maçtı. Üretmekte sıkıntı yaşadık. İlk golü attıktan sonra Swansea dağıldı. Sonrasında farka gittik. Şansında yanımızda olduğu goller attık. İlk golden hemen önce Iwobi-Mesut-Ramsey paslaşmasından sonra Giroud topa dokunabilseydi çok daha güzel bir gol olacaktı. Neyse golü attık sonrasında. Iwobi tekrardan sezon başındaki formuna döndü. Rambo'yu da beğendim. 2 golde de payı var. Ceza sahasına girmesi ve oraları karıştırması bize olumlu dönüyor. Mesut'un dönüşü de güzel oldu. Belki bu maçta çok büyük şeyler yapmadı ama küçük ayrıntıları kusursuz uyguladı. Bu da hücumda gücümüzü arttırıyor. Bizim için kilit isimlerden biri. Mustafi ile kaybetmemeye devam ediyoruz.

Alexis yine golünü attı. 80 gibi de oyundan çıktı. Verdiği tepkide bir anormallik yok. Adamın yapısı bu. Oyunda kalırsa gol atacağını düşünüyor. Haliyle çıkmak hoşuna gitmiyor. Bu konuda herhangi bir problem yok.

-----

Gollerimiz

0-1 | Giroud -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/820295339265531904
    0-2 | Iwobi -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/820305549757595648
    0-3 | Naughto​n(KK) -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/820307154687164417
    0-4 | Alexis -https://twitter.com/TerjeAFCx/status/820308126457020416

• Mesut Özil, Almanya da yılın futbolcusu seçildi. Son 6 yılda 5.kez

• Evet beyler.

Şu andan itibaren dünyanın en önemli şahsiyeti bir Arsenal taraftarı ve Wenger'den nefret ediyor.

• Alexis: "Arsenal'da kendimi çok mutlu ve rahat hissediyorum. Birçok kupa kazanabilecek kaliteli bir kadromuz olduğuna inanıyorum. Taraftarlarımız her zaman bizi sonuna kadar destekliyorlar. Onlar için CL veya EPL'yi kazanmalıyız."

@Charlotte McKinney Hoşgeldin

• D. kullanıcısına yanıt
    Hoş bulduk

• Ligin en iyisi.

• 11 yıl oldu. Vay be...

• Burnley maçı öncesi Wenger'in basın toplantısından notlar

- Gibbs, Coquelin ve Bellerin takıma döndü. Şans verilmesi halinde oynayabilirler.

- Theo hazır değil.

- Giroud, Çarşamba günü antrenmanlara başladı. İlk 11 olmasa bile kadroda olmasını bekliyorum.

- Transfer dedikoduları hakkında Wenger net konuştu. Payet'e ihtiyacı olmadığını söyledi. Payet'i oyuncu olarak beğendiğini ama takımda ona benzer oyuncular olduğunu söyledi.

- Bizim adımıza transfer döneminin çok sessiz bir periyot olmasını bekliyormuş Wenger. Welbeck'in döndüğünü ve çok güçlü olduğumuzu söylemiş. Takıma dönecek bir çok oyuncumuzun olduğunu ve özel bir şey beklemediğini de söylemiş.

Ek olarak

- Jenko'nun Palace işi yattı. Kişisel şartlarda anlaşamamış.

- Per ve Santi'nin sözleşmelerindeki opsiyonu kullandık. İkisininde sözleşmeleri 1 yıl uzatıldı.

• Alexis ve köpekleri için banner çalışması vardı.

Sonuç

• 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.