Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asano: “I want to play aggressively. I want to score many goals on the pitch, performing with my quick moves and eagerness.”

New signing Asano measures at just 5 ft 6 tall but has been clocked running 50 metres in 5.9 seconds.

Asano helped Sanfrecce Hiroshima win the J-League last year and won the league's Rookie of the Year award.

Asano is in Japan's Olympics squad & scored twice in their 2016 Asia Championship final win over South Korea.

Asano has a signature goal celebration as he is nicknamed "The Jaguar" in Japan because of his speed.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

• The Sun Football @TheSunFootball 2 sa.2 saat önce
    EXCLUSIVE: Arsenal in talks to sign Alexandre Lacazette and Romelu Lukaku

• İyi bayramlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 5 Temmuz 2016; 14:41:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bayramlar dostlar

• Sezonu açtık. Sakatlık sorunları yaşamadan bir sezon geçiririz inşallah. Antrenman ürünleri de beğendim.

• Hayırlı bir sene olması dileğiyle...
  • Jeff a takıma yükseldi ve önümüzdeki sezon 20 numaralı formayı giyecek. Ben burada baya dile getirmiştim. 2-3 yıl içinde dünya bu çocuğu konuşacak.

• ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Bu antrenman ürünlerini nerede bulabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: softwareci.com

Bu antrenman ürünlerini nerede bulabiliriz?

Puma mağazalarında satılıyor da yeni sezon ürünleri Eylül-Ekim gibi gelir.
  • O sene bu sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 7 Temmuz 2016; 3:57:47 >
  • Lacazette'yi alsak ne güzel olur be
  • Keşke Xhaka yerine Krychowiak'a 45m verseydik. Krychowiak'in Xhaka'dan daha yararlı olacağını düşünüyorum.
    Ayrıca Draxler haberleri var , olabilir mi Draxler ? Gelirse bence büyük iş yapar.
    Drax-Özil-Alexis
    Giroud
    Giroud formundan sonra forvet için ayrılan bütçe Draxler için harcanabilir diye düşünüyorum.

• Transfer konusunda güncelleme yapayım. Yeni gelişmeler var.

- Stoper konusunda Subotic'in adı geçiyor. Dortmund zaten Subotic'e transfer görüşmeleri yapmak için izin verdiğini açıklamıştı. Dortmund'un istediği parada 10-15 milyon euro gibi bir rakam. Express.de bizim Subotic için 12 milyon euro teklif ettiğimizi yazmış. Bu kaynağı araştırdım ve fazla güvenilir bir kaynak değilmiş. Jan Aage Fjortoft de EPL den sadece Middlesbrough'un teklif yaptığını yazmış. Jan Aage Fjortoft baya güvenilir bir kaynaktır.

- ESPN ye göre Draxler için 50 milyon euro teklifte bulunmuşuz. Bu teklifi Alman kaynakları onaylamadı. Biraz daha beklemek lazım.

- Alexis'in menajeri Alexis'in takımdan ayrılmak istediğini söylemiş. Ben bu senaryoyu defalarca gördüm. Alexis'in kontratını uzatmak istiyoruz. Böyle açıklama yaparak menajeri Alexis'in maaşına daha fazla zam yapılmasını sağlamak istiyor.

- Dün Di Marzio, Lequipe ve Guglielmo Cannavale kaynaklı bir gelişme oldu. Sidibe için Monaco ve Lille 15 milyon euroya anlaşmışken devreye biz girmişiz. Lille'e 16 milyon euro teklif etmişiz sonrasında Monaco, 16.5 miyon euro + Lopes'i kiralama teklifi ile bizim önümüze geçmiş. Sidibe hem sağ bek hemde sol bek oynayabilen birisi. Büyük ihtimalle rotasyon için düşünülüyor. 23 yaşında hiç izlemediğim için kendisi hakkımda bir şey diyemeyeceğim.

- En önemli konu tabi ki forvet transferi. Şu anda Lacazette ismi ön planda. Lacazette bize gelmek istiyor. Lacazette için 35 milyon pound önerdik ama Lyon 42 milyon pound istiyor. 1-2 haftaya bu transferin durumu da belli olur.

@Andrea Pirlo Coq elimizdeyken aynı tip bir oyuncu almak istemedik. Yoksa Krychowiak, Kante, Carvalho veya Danilo'dan birini alabilirdik. Xhaka bu saydığım isimlere göre oyun profili daha farklı bir isim. Daha önce Xhaka hakkında yazmıştım. Bizim ihtiyacımız olan bir oyuncuydu sezonun başlamasıyla neden alındığını gösterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 8 Temmuz 2016; 16:32:47 >

• Sidibe'nin adı bizle de anıldı biraz araştırmıştım sol bek sağ bek oynayabiliyor bu yıl muazzam sezon geçirmiş maç başı 3.3 top çalıp 3.2 pas arası yapmış bir beke göre muazzam maç başı 1 keypass yapmış Fransa ligini takip eden birisi çok kaliteli bek yazmıştı soranlara
    +++

• Draxler'i santraforda düşünüyor haberi vardı Wenger için Schalke'de oynarken.

Öyle bir şey mi yapacak acaba?

Gençler bilmez, Anri de sol kanat forvet oynuyordu. Wenger adamı ST yaptı.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Evet Xhaka, Arteta'nın yerine gelen, pas organizasyonunu yöneticek isim. Arteta'dan daha iyi oynayacağını düşünüyorum. Pas kesme ve 2li mücadele için de Coq var zaten. Ortasahamız bu sene hiç olmadığı kadar iyi.

• şu lacazetteyi ne yapıp edip alın be 42m size koyar mı
  • Gecenin bu saatinde aklıma geldi. Memphis Depay'ı alalım Manu zaten oynatmıyor çocuğu
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.