Şimdi Ara

ARMORED WARFARE HATA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba büyük ümitlerle indirdiğim oyuna giremiyorum oyun açılıyor savaşa girerken hata veriyor. Teknik servisten destek almaya çalıştım ama ingilizce yanıt verdiler, yardımcı olacak birini arıyorum verilen cevap aşağıdadır.

"Destek Hizmeti
    Hello!

Thank you for your continued patience.

We would like to ensure that the required ports are open to ensure that your game client is able to communicate fully with our servers.

Armored Warfare requires the following port ranges to be open.

- TCP: 5050, 5055, 80, 443, and 6881
    - UDP: 61090 to 61154

To use the port forward feature for your specific router, please find your router's brand and model on this website:
    https://portforward.com/router.htm

Once you have located your router on the website, click on the "Default Guide" link to see a tutorial on how to forward your ports.

If you encounter any difficulties, you may consider contacting your Internet Service Provider to receive further assistance with your router.

Please let us know how it goes!"

• Selamlar. Oyunu en son geçen sene yüklemiştim ve oyuncu yokluğundan silmiştim. Maç bulamıyor. 5 dakika civarı bekliyorsun ve 3v3 maçlara çıkıyorsun, 15v15 maçlar artık yok gibi birşey. Vaktini boşa harcama derim. Bunun yerine başka oyunlar indirmeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.