Şimdi Ara

Armor JR vs (Armor veya Kandalf) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir stacker vardır birde diğer kasalar
  • T.T.'nin her modeli kaliteli ve kullanılabilir jr. veya big tower olması önemli değil aynı adı taşısada farklı ön kasa yapısına sahipte olsa malzemesinde bir farklılık yok sadece kullanılan iç mekanda farklılıklar göze çarpmakta, kendime aguila kuzenime tsunami aldım, iki kasada birbirinin ön panel hariç birebir aynısı, armor da da değişeceğini sanmam, sadece iç mekan genişliği artar veya azalır, ama T.T. kullananlar bence ömürlerinin sonuna kadar başka kasaya bakmazlar her zaman bu modeli tercih ederler hem kaliteli kasalara sahip hem de teknik parça olarak birçok ürünü mevcut, buradan T.T. kullan ey millet kasan ısınmasın olma illet diyorum sanada hayırlı olsun diyorum.
  • donanımın yanında mod. işi birazda show görsellik ağırlıklıdır kandalf ön paneli kaplayan o koca kapakları ile ne bir muskeeter ın nede bir cool drive ın görünmesiene izin vermez düşünsenize x-fi fatal1ty ses kartınız var ve ön paneli kapakların arkasında kalıyor

Armor JR vs (Armor veya Kandalf)
  • cooler master stacker T01 için dijitaltrend e mail attim ithalat programlarında olmadığı için temin edemediklerini söylediler tr de bu kasayı alabileceğim bir yer varmı yoksa yurtdışından sipariş verecem yapacak bir şey kalmadı başka
  • Ben de yakın zamanda sistem toplamayı düşünüyorum. Kasa olarak da armor jr'yi beğendim ben de. Ama ön panel kapaklı kasa istemiyorum. Cd-dvd sürücülerine erişebilmek için kapağı açmamız gerekiyor mu yoksa o yandaki kapakçıkları açtığımızda ulaşabiliyor muyuz? İncelemelere baktım ama tama olarak emin olamadım bu konuda. Aslında cd-dvd problem değil de x-fi ön panel var bende. Kumandasını çok fazla kullanmasam da kulaklık takılı sürekli. Problem çıkarır mı bu kasa x-fi ön panelle? Yoksa ben ön panel kapaksız kasalara mı bakayım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsaityilmaz

cooler master stacker T01 için dijitaltrend e mail attim ithalat programlarında olmadığı için temin edemediklerini söylediler tr de bu kasayı alabileceğim bir yer varmı yoksa yurtdışından sipariş verecem yapacak bir şey kalmadı başka

www.aybey.com.tr demet hanım yardımcı olabilri izmirde extreme pc de tek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Exalteddivx

T.T. kullananlar bence ömürlerinin sonuna kadar başka kasaya bakmazlar

işte burda yanılıyorsun... çevremde TT'den kurtulmak isteyip CM ürünlerine hayran olan insanlar var.
    en son forumda birisi armorunu satıp CM Stacker aldı
    her zaman diyorum;
    TT kasaların hepsinde en az 2-3 tane zayıf nokta var ve herkesin bildiği;gördüğü üzere TT özentidir
  • Armor deıl bızım Rockford Fosgate Kandalf ını satıp Stacker aldı
  • farketmez...hepsi aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

quote:

Orjinalden alıntı: Exalteddivx

T.T. kullananlar bence ömürlerinin sonuna kadar başka kasaya bakmazlar

işte burda yanılıyorsun... çevremde TT'den kurtulmak isteyip CM ürünlerine hayran olan insanlar var.
    en son forumda birisi armorunu satıp CM Stacker aldı
    her zaman diyorum;
    TT kasaların hepsinde en az 2-3 tane zayıf nokta var ve herkesin bildiği;gördüğü üzere TT özentidir

Herkes farklı kasa seçimleri yapabilir, ama görüldüğü üzere T.T. tek kasa değil kasa içi her ürün parçasını da üretiyor, akabinde kasalarının kalitesini bu parçalarlada arttırıyor "TT özentidir" demişsiniz soruyorum size cm kasa aldığınızda bir su soğutma olsun ya da herhangi bir ek parça olsun hiç mi T.T.'nin ürünlerini kullanmıyacaksınız, adamlar kimden özenmişlerde bir big water su soğutma sistemi yapmışlar ? bu arada ne dir acaba herkesin bildiği bu 2-3 ufak zayıf nokta bu konuda biraz aydınlatırmısın bizi ? ufaktan karalama kampanyalarımı başladı T.T.'ye karşı acaba bu sözlerinizin gerekçelerini ve dayanağını gösterirseniz sevinirim, kalın sağlıcakla...

• en belirgin özentilik abidesi ürünlerini yazayim;
    zalman reserator su soğutma = tt rocket external su soğutma( burdaki benzerlik çok komik )
    zalman cnps7700 = tt blueorb
    cm centurion ve stacker ön paneldeki tasarım = tt kandalf,armor,aguila vs...
    aklıma geldikçe editlerim burayı boş vaktim olursada fotolarla kıyaslarım...gerçi gogılda modelleri aratırsanız benzerlikler sizinde gözünüze çarpar.

kasalarındaki 2-3 tane zayıf nokta derken şunları kastediyorum;
    birkaç modelinde plexi üzerinde hava delikleri olmayan yere fan yerleştirmişler
    tt shark ve s-vikingdeki vb. kasalarda ön paneldeki kabloların sağlıksız yerleştirilmesi ki; incelemelerdede bahsedilmiştir...
    çoğu kasa fanının sesli çalışması;bazı kasalarındaki küçük havalandırma delikleri yüzünden fanların tiz ses çıkarması; bazı modellerinde fan filtrelerinin fan yapraklarına temas etmesi
    bazı modellerinde ön kapak kalitesi düşük.
    bazı modellerinde boy var derinlik yok...çok abzürt duruyor.
    buradaki ''bazı'' kasaların netteki incelemerinde modelleri yazıyor...
    imzanızdaki kasayı yeterince incelemedim;incelersem hatalarını size bildirebilirim

big water su soğutma sisteminde bahsetmişsiniz; donanım forumlarında aratırsanız kullanıcıların başına gelen kazaları bulabilirsiniz

sonuç olarak şunları söyleyebilirim;
    Öncelikle ben TT'yi karalamıyorum;karalamak için çok daha agresif şeyler yazılabilir.Tabii ki bende başka model,markadan taklit edilmemiş,kendine has Tt ürünlerinden satın alabilirim.
    Thermaltake ürünleri belirli bir kaliteye sahiptir;bu konuda negatif bir şey söylemedim; fakat taklit etme duyusuna sahip olduğu belirli bir seviyeyi yakalamış pc kullanıcıları tarafından bilinmektedir
    saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VicariouS -- 10 Ocak 2007; 15:21:12 >

• bence tharmal take in tüm ürünleri bomba değildir bomba olarnarda pahalı zaten kandalf harici pekte iyi değil aslında cooler master in çok daha iyi modelleri var
  • CM Stackerhttp://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?brand=Cooler%20Master&group=PSUSUZÇELİK

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsaityilmaz

cooler master stacker T01 için dijitaltrend e mail attim ithalat programlarında olmadığı için temin edemediklerini söylediler tr de bu kasayı alabileceğim bir yer varmı yoksa yurtdışından sipariş verecem yapacak bir şey kalmadı başka

• Kanımca arkadaşlar karalama kampanyasına başlamışlar distribütör firmada bana uygun koşullar olmadığından alamadım (uygun taksit kart olmadığından) ama başka yerler araştırdım herkes var diyor sipariş geçersem ne olur diyorum temin etmeye çalışacağız deniliyor. Bende kart aldım yeni ve o beğenilmeyen tt armor kasalardan kalmışsa tabi alacamn yoksa 1 ay daha bekleyecem.
    Anlıyacağın ilgili firmaya teşekkür ederim bu denli yok satan ürünleri ayağımıza getirdiği için TT tüm ürünleride kaliteli ve firma desteği çok iyi

Linki Tıkla ürün gör
  • önerim TT ARMOR VA8003SWA dır gerçi swa ile bwa arasında renk farkı var ve arada 50 ytl felan var ama almışken tam al swa al derim, kasa sıvı soğutmalrla ile de tam uyumlu almışken birde işlem ci için yeter bunda big water 735 al ve keyfine bak ömürlük kasa ya etrafın lafına bakma yorumlar sadece marka yarıştırmada ama TT alacak parası olan vakit kaybetmeden alırdı. sadece kedi ciğer
  • numberone kandalf derım ben yani seklı var sonucta o kasanın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.