Şimdi Ara

Armani Gio Essenza hakkinda..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yillarca kullandigim armani gio essenza parfümü artik uretilmedigi icin bulamıyorum. Uretilsede gerçi bu pahalilikta kredi cekip parfüme para vermekte olmuyor.

Kokuyu bilenler yardimci olursa sevinirim..Varmi benzer oneri markaniz.. mümkünse açık parfüm olmasin

• düz gio ve profumo hile hemen hemen aynı

• Biraz daha farkli kokusu var o degisiklik güzel oluyor

• Tutaste parfümde vardı eskiden ama kaldırıldı. Benzerini bilen bana da haber versin diğer giolar sarmiyor essenza başka :)
  • Düzce de Arif hocama danışabilirsiniz, parfümün adını söyleyin yeterli, aynı kokunun daha güçlü halini size üretip, sunabilir.

Kehf Koku diye aratın çıkar arama motorun da, ben de (2021 senesin den beri) hep parfümlerimi çoğunlukla oradan alırım, sağolsun kırmayıp indirim de yapıyor.

Benim genellikle ondan aldığım, imza kokum da Oud Vanille’dir, öneririm Vanilyalı güzel bir kokusu var, ama ağır koku sevmeyenlerin bu kokuyu da sevmeyeceğin den eminim, bunu da başta belirtmiş olayım.

Sözünü ettiğim Oud Vanille parfümü, yine Arif Hocam dan aldım, 100 CC ve EDP modeli;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokizm58 -- 18 Nisan 2023; 10:43:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.