Şimdi Ara

ARMA II: Combined Operations + Fazlası [SATILIK]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackPierre -- 4 Kasım 2013; 16:43:34 >

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackPierre

Up

arma 2 combined operations kaç tl hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 26 Mart 2013; 20:00:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

quote:

Up

steam fiyatı 36.20tl ye geliyor, 30tl ye satıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Up

steam fiyatı 36.20tl ye geliyor, 30tl ye satıyorum.

Ben almak istiyorum ancak aklimda bir kac soru var.Bu steam gift olayi ne oluyor?Siz bana bir oyun hediye edince onu tekrar geri alabiliyor musunuz biraz cahilim bu konuda,bir sikinti yasansin istemiyorum...Eger aleyhime bir durum yoksa bugun - yarin alacagim.Yine bildigimiz arma 2 ve arma 2 oa degil mi,herhangi bir kisitlama yok lite surumler gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır bi kısıtlama yok bildiğimiz Arma 2 ve Arma 2: OA zor durumda kalmanı istemem elimde olsa hesabımı veririm direkt ama 3-5 oyun daha var onu yapamıyorum, sana CD keylerini maille gönderip sonrada oyunları listemden sileceğim planım bu yönde sana da uyarsa tabii başka nasıl yapılır bende bilmiyorum.
  • quote:

Hayır bi kısıtlama yok bildiğimiz Arma 2 ve Arma 2: OA zor durumda kalmanı istemem elimde olsa hesabımı veririm direkt ama 3-5 oyun daha var onu yapamıyorum, sana CD keylerini maille gönderip sonrada oyunları listemden sileceğim planım bu yönde sana da uyarsa tabii başka nasıl yapılır bende bilmiyorum.

Oyun eger steam versiyonuysa bir hesapta oynandiktan sonra baska bir hesaba verilemiyor sanirsam...siz oyunu steamden mi aldiniz yoksa setup dosyasiyla mi kurdunuz?

• steamden almıştım dün baya araştırdım, steamden silme ve ya hediye etme diye bişey bulamadım.
  • quote:

steamden almıştım dün baya araştırdım, steamden silme ve ya hediye etme diye bişey bulamadım.

ha o zaman satman imkansiz

• quote:

quote:

steamden almıştım dün baya araştırdım, steamden silme ve ya hediye etme diye bişey bulamadım.

ha o zaman satman imkansiz

ilgilenirsen greenmangaming hesabımı verebilirim 35tl ye.
  • yok onunla ilgilenmiyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.