Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    steam:yasintcl

akşamları müsait oluyoruz zaten, beraber oynamak isterim
  • oyun o kadar optimizasyon özürlüsü ki dünyanın en iyi donanımı olsun 100 kişilik sv'de adam gibi oynamak hikaye bu oyunu. i5 4690k r9 380 kart var demin 150 kişilik bi altis life serverina girdim fps yerleri süpürüyor. 15-20 fps. resmen oyundan aldığın performans oyuncu sayısıyla doğru orantılı. ne kadar az insan var o kadar yüksek fps ne kadar çok o kadar düşük fps. şu vulkan dedikleri nane bi yaygınlaşsa da çözülse şu işlemci yükü durumları. yıl 2016 oldu hala adam gibi çok oyunculu oyun oynanmıyor.
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Oyundaki oyuncu sayısı ne kadar artarsa işlemciye binen yük o kadar artıyor. Yoğun şehirlerde iyice düşüyor ama tenha yerlerde iyileşiyor. Arma2de de böyleydi, bunda da böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    evet bir çok oyunda durum böyledir ama fps farkı bu kadar değişmiyor çoğu oyunda çok çok 10 fps oynar. ayrıca bu oyun ne işlemciyi ne ekran kartını tam randımanlı kullanamıyor. en yoğun sahnede bile işlemci kullanımı %50lerde geziyor. ben şu oyunu adam akıllı oynayayım diye aldım bu işlemciyi bi işe yaramadı. anca dağda bayırda düzgün fps alıyoruz.
  • Steam key/gift satan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 de arma 4 çalışmaları başlıyor arma 3 ten artık bi yol olmaz. Squad a da yakında araçlar gelicek ben ondan baya ümitliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer1694 -- 24 Temmuz 2016; 3:36:13 >
  • Beyler bu apex guncellemesiyle king off hill profillerimi sifirlandi ne oldu?okadar kastik ettik bastan baslatti bu bizi?

• quote:

Orijinalden alıntı: panzer1694

2017 de arma 4 çalışmaları başlıyor arma 3 ten artık bi yol olmaz. Squad a da yakında araçlar gelicek ben ondan baya ümitliyim

Kaynak?

Ayrıca 2017'de geliştirmeye başlansa bile zorlasalar en erken 2020'de çıkar. Yani Arma 3'ün ölmesine daha çok var.
  • i7 2600k/gtx970/16 gb ram ile abuk subuk performans alıyorum, yüksek olduğu yerde bile kare atlar gibi, ağır, 45/50 gösterdiği yerde sanki 20 fps alır gibi, alışayım diyorum, olmuyor.
    standart ayara kadar düştüm, siz hangi ayarda oynuyorsunuz, paylaşırmısınız?

kontroller desen karman çorman, bug dolu, yapımcı firma ne iş yapar,
  • Assassino! kullanıcısına yanıt
    Arma ile ilgili birkaç forumda gördümüştüm. Arma 3 çıkalı 4 yıl olucak eylülde apex de de elle tutulur birşey yok yeni oyun için sermaye yaparlar herhalde hatta 2017 sonunda erken erişim olucak diye birşey de görmüştüm ama ben pek zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer1694 -- 26 Temmuz 2016; 6:15:55 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Genelde sorunlar oyun ya da server kaynaklı, forumda birkaç sayfa geri gidersen muhabbetini baya yapmıştık belki yardımcı olabilir sana. Oyun launcherında ayarlar var arkadaşın biri nasıl ayarlandığıyla ilgili birşey paylaşmıştı belki işini görür. ben ayarları yüksekde de oynasam düşüktede oynasam aynı sorunlar devam ediyor genelde o yüzden akışına bıraktım artık ve kalabalık serverlere de girmiyorum genellikle

• Bohemia nın birde dünya ordularına sattığı simülasyon kısmı var arm 3 aslında onun artığı gibi birşey
    https://www.youtube.com/watch?v=GFrGF54B0r0
    Muhtemelen arma 4 ün motoru bu veya bunun gibi birşey olacak
    Hatta kanalın içeriğine bakarsanız arma da neymiş diyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer1694 -- 26 Temmuz 2016; 6:38:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panzer1694

Genelde sorunlar oyun ya da server kaynaklı, forumda birkaç sayfa geri gidersen muhabbetini baya yapmıştık belki yardımcı olabilir sana. Oyun launcherında ayarlar var arkadaşın biri nasıl ayarlandığıyla ilgili birşey paylaşmıştı belki işini görür. ben ayarları yüksekde de oynasam düşüktede oynasam aynı sorunlar devam ediyor genelde o yüzden akışına bıraktım artık ve kalabalık serverlere de girmiyorum genellikle

Bu çok kötü hocam ya, ultra ile standart grafik ayarları arasında performans farkı yok, 60 fps' de oynasam bile 20 fps de oynarmışım gibi... Yani sen bir askere 100 çeşit oturma pozisyonu ver ama oyun oynanmıyor, çok üzücü.

Bu arada oyunla alakalı türkçe döküman, rehber vs var mı, yinede v

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• En mantıklısı Squad alıp beklemek sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plan-B kullanıcısına yanıt
    King of hill de eski level ve paralariniz silinmiyor sadece oyuna girdigin profil ilk apex acilisinda bilgisayar adinla bi profil yaratiyor muhtemelen onunla girmissindir servera. Ana menude sag ustten eski profilini sec ve gir. Eski verilerinin durdugunu goreceksin.

• Nur topu gibi apex bugımız oldu tüm arma sevenlere gelsin.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    fps illa yükselirde ani fps düşüşleri donmalar gibi sinirbozucu şeyler aynı kalıyor
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=634578377 bu link işini görür sanırım
    ayrıca squad iyiydir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

King of hill de eski level ve paralariniz silinmiyor sadece oyuna girdigin profil ilk apex acilisinda bilgisayar adinla bi profil yaratiyor muhtemelen onunla girmissindir servera. Ana menude sag ustten eski profilini sec ve gir. Eski verilerinin durdugunu goreceksin.

Hocam eminmisiniz.Eski profil adim duruyo sag ustten onu seçiyorum fakat yinede 0 dan başlatti,arkadaşimdada durum ayni.Yapmamiz gereken baska birsey varmi

• yeni dlc'yle gelen ak tüfeklerin atış hissiyatı sesleri gerçekçiliği çok iyi olmuş beğendim. diğer silahları bu yönden çok kötü buluyorum. ama tabii utanmadan 90 tl'ye satılan dlc'ye bu kadar az içerik koydukları için küfürü basmayı ihmal etmiyorum. adamlar ciddi ciddi oyuna 1 map 3-5 silah ve araç ekleyip onu parayla satıyor la. madem yapıyorsunuz adam gibi bir sürü silah araç harita ekleyin de almak için bir sebebimiz olsun. tam tokatlık bu bohemia
  • Hiç oynamadım şu oyunu sizce nasıl bir oyun ?
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.