Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam, akşam dediklerinize bakayim,
    Battleroyale yayınlarıni izlerken kolay ama oynaması zormus, uçaktan atlarken ineyim dediğim yerlere adamlar benden önce inmis oluyor.
    Hele dün birisinden kaçışım vardı ki, dağ tepe kaçtım, herif kovaladı ve ateş ediyor.
    Bir kaç evin olduğu yerde kendimi kaybettirdim, korkudan hala koşuyorum, ücra bir köşede bir kulübe gördüm, hem dinleneyim, hemde silah bulurum diye içeri gireyim dedim, içeri girdim ve şok içerde çömelmiş birisi duruyor, bu başka bir adam ve öldüm tabi.
    O kadar evin içinde, dağın başında benim içinde insan olan bir eve denk gelmem ne kadar ilginç. :)

Bu arada Br serverlar genelde kilitli veya şifreli, buralara girme şansımiz yok dimi?
    Acaba aylik ücretli yerler mi buralar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, ben de önceden yayınlardan izliyordum. Bir gireyim dedim, hardcore servermış yer yön bulayım derken çembere ölmüştüm En mantıklısı ilk atladığında paraşütü açıp haritadan 2-2.5km uzaklıktaki bir yağmalama bölgesi seçmek. Eğer ilk atladığınızda paraşütü açar ve w'ya basarak ilerlerseniz yaklaşık 2.5km kadar ileriye inebiliyorsunuz. Ben daha bu olayı çok yapamıyorum ama yapanlar military outpost, airfield gibi bölgelere inip rahatça ekipman topluyor. Ben daha 3-4 oyun attığımdan haritayı pek bilmiyorum haliyle büyük şehirlere gidiyorum yağma için. Öyle olunca da kim vurduya gitme ihtimali yüksek oluyor. Bakalım alışıcaz zamanla.

Kilitli serverlar o anda oyunun devam ettiği serverlar oluyor.Oyuncular uçağa alındığında server kitleniyor ve o oyun bitene kadar o server kitli kalıyor, böylece oyunun ortasında insanlar giremiyorlar. Oyun bittiğinde servera res geliyor ve kilidi açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Aynen hocam, ben de önceden yayınlardan izliyordum. Bir gireyim dedim, hardcore servermış yer yön bulayım derken çembere ölmüştüm En mantıklısı ilk atladığında paraşütü açıp haritadan 2-2.5km uzaklıktaki bir yağmalama bölgesi seçmek. Eğer ilk atladığınızda paraşütü açar ve w'ya basarak ilerlerseniz yaklaşık 2.5km kadar ileriye inebiliyorsunuz. Ben daha bu olayı çok yapamıyorum ama yapanlar military outpost, airfield gibi bölgelere inip rahatça ekipman topluyor. Ben daha 3-4 oyun attığımdan haritayı pek bilmiyorum haliyle büyük şehirlere gidiyorum yağma için. Öyle olunca da kim vurduya gitme ihtimali yüksek oluyor. Bakalım alışıcaz zamanla.

Kilitli serverlar o anda oyunun devam ettiği serverlar oluyor.Oyuncular uçağa alındığında server kitleniyor ve o oyun bitene kadar o server kitli kalıyor, böylece oyunun ortasında insanlar giremiyorlar. Oyun bittiğinde servera res geliyor ve kilidi açılıyor.

Anladım hocam,
    Yer bulma meselesini çözmek lazım, arkadaş koordinat bilgisi var filan demiş ona bakacağım şimdi.
    Battleroyale tam Arma için yapılmış sanki, çok keyifli.
  • br ' de 4-5 oyunda ben attım, baya zor ya, her taşının altından birisi çıkabiliyor, henüz kimseyi öldüremedim, oynaması keyifli insan geriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 10 Ağustos 2016; 15:47:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımla coop olarak mission oynamanın bir yolu var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: panzer1694

Bohemia nın birde dünya ordularına sattığı simülasyon kısmı var arm 3 aslında onun artığı gibi birşey
    https://www.youtube.com/watch?v=GFrGF54B0r0
    Muhtemelen arma 4 ün motoru bu veya bunun gibi birşey olacak
    Hatta kanalın içeriğine bakarsanız arma da neymiş diyeceksiniz

heey gidi hey. Bir ara DayZ'de bu motora geçecekti sözde
  • Breaking point ya da exile mod oynayanlar varsa ekleyebilir steam id: kejinatsu
  • arkadaşlar bütün exile serverlardan, servera reset geldikten sonra kicklenmeye başlıyorum. hile veya herhangi bir tool kullanmıyorum. başına gelen var mı daha çnce?
  • oyunu denemek için indirdim dediğiniz gibi ya performans sorunları yok ya da benim laptop sandığımdan şimdi indirimleri bekliyorum satın alıcam
  • arkadaslar breakin point ve epoch gibi kıyamet sonrası hayatta kalma modlarini oynayan varsa beraber oynayabiliriz yaklasik 3 yildir bu oyunu oynarim bana verdiği zevk hala bitmiyor o devasa büyüklügünde haritada hayatta kalmak varsa arkadasina elindeki son suyu yigeceyi ilk yardimi vermek veya vermemek arasinda kalmak yani tek kelime ile muhtesem bir oyun ama türk oyuncu cok az bu modlarda söyle aksamlari başlasak sabahlara kadar hayatta kalmak iicin savaşsak beni ekleyin pmleyin steam id :mortaldance
  • Arkadaşlar merhaba.

King of The Hill server aratıyorum ancak çoğu zaman pingler minimum 400'ü gösteriyor. 60-120 arası bulduğum da oluyor ama genelde durum vaziyet böyle. Bu işlem gerçekleşirken telefonu wifi'den çıkarıyorum, pc'de tüm programları kapatıyorum ve ethernet kablosu ile bağlanıyorum. Wifi olarakta denedik yine aynı şey. Bu sorunu bir ben mi yaşıyorum, eğer ben tek değilsem çözümü var mı ?
  • Arkadaşlar 2500 saat arma oynama süremde size bir iki tavsiye vermek istiyorum
    Rp serverleri vakit kaybı ve gereksizdir

Ben hep rp oynadığımdan 4 gün önce bıraktım arma 3 ü kafam rahat artık sizzde çok oynamayın vakit kaybı arkadaslar

• sanırım o zamandan bu zamana pc parçaların değişmiş şuan msi rx 470 kullanıyosun.bu ekran kartı ile bu oyunda multi olarak nasıl fps alırsın..? ayarlar hangi seviyede açar..?
  • ghost41 kullanıcısına yanıt
    arma 4'ün çıkacağı nerede yazıyor ki..? ben radeon hd 5650 notebook ile 25-30 fps aldım bazı ayarlar high seviyesindeydi. yeni bir sistem toplamayı düşünüyordumda ona göre hazırlanalım bizde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpusht

sanırım o zamandan bu zamana pc parçaların değişmiş şuan msi rx 470 kullanıyosun.bu ekran kartı ile bu oyunda multi olarak nasıl fps alırsın..? ayarlar hangi seviyede açar..?

72 hertz ekran kullandığım için bir iki gereksiz şeyi kısıyorum 72 fps sabit olsun diye çoğu ayar ultrada gerkesiz şeylerde high da ve aşırı gereksiz 1-2 şeyide kapattım
  • çoğu kişi bu ekran kartını önerdi, ama güncelleme konusunda çekincelerim vardı. Nvidia'da bu performansta bir kartın karşılığı oldukça pahalı :) memnun musun karttan.? hoş 72 fps aldığına ve ultra olduğuna göre sormak bile hata aslında :) hemen araştırmam lazım
  • Junace kullanıcısına yanıt
    sandbox daha eğlenceli oluyor aslında bir yerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kejinatsu

Breaking point ya da exile mod oynayanlar varsa ekleyebilir steam id: kejinatsu

Hocam breaking point icin ekliyorum.

• deadpusht kullanıcısına yanıt
    eşşek gibi çıkacak bu lanet grafik motoruyla yürümez bu iş oyunun 2 yıl ömrü falan var

• TeamSpeak: 176.9.62.69

https://www.facebook.co...cialForcesTeam/?fref=ts

http://www.turkozelkuvvetleri.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panzer1694 -- 12 Eylül 2016; 21:10:37 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.