Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eminim dostum benim tum levellerim ve param duruyo. (Belgelerim/arma3 ve arma3 otherprofiles) klasorlerinizin yedegi varsa yedegini kopyalayip deneyin belki profil dosyalariniz bozulmustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanoa haritası için rpg türk server i bulamıyorum epoch ta olur var mı bilgisi olan?
  • 10 gundur CCG serverinda Napf haritasinda Exile Zombi PVP survive oynuyorum. 100 saati devirmisimdir. Efsane tek kelimeyle efsane !!

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Exile-epoch gibi serverlarda CCG , Sa-matra nin Wasteland yada King of the hill oynuyacaksaniz Ws.arma.su yada hostile take over in serverlari , role play oynamak istiyosaniz Asylum un serverlari gercekten kaliteli. Oyundan tat almak istiyorsaniz her adam vurdugunuzda kufur yemek istemiyorsaniz, yada hilecilikle suclanmak istemiyorsaniz, role play yaparken colukla cocukla ugrasmadan sacma sapan sikayetler yuzunden saatlerce teamspeak kanalinda hesap vermek istemiyorsaniz Turk sunucularindan ve turk oyuncularin yogun oldugu sunucularda oynamaktan kaçının.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Exile-epoch gibi serverlarda CCG , Sa-matra nin Wasteland yada King of the hill oynuyacaksaniz Ws.arma.su yada hostile take over in serverlari , role play oynamak istiyosaniz Asylum un serverlari gercekten kaliteli. Oyundan tat almak istiyorsaniz her adam vurdugunuzda kufur yemek istemiyorsaniz, yada hilecilikle suclanmak istemiyorsaniz, role play yaparken colukla cocukla ugrasmadan sacma sapan sikayetler yuzunden saatlerce teamspeak kanalinda hesap vermek istemiyorsaniz Turk sunucularindan ve turk oyuncularin yogun oldugu sunucularda oynamaktan kaçının.

Haah eyvallah zaten 10 kisilik bir ekibiz haritayi domine ediyoruz

• merhaba,
    battleroyal modunu nasıl oynayabiliriz, hangi modu, nerden yüklüyoruz?

• arma 3 exile mod oynayacak arkadaşlar ekleyebilirler
    yaş sınırı +25 genelde akşamları 8 den sonra online oluyoruz. Şu an 2 kişiyiz. Oynamak isteyen arkadaşları bekleriz

steam:yasintcl
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir browser dan A3Launcher download yazip, sitesinden bu launcheri indirirsen hem battleroyale modunu hemde arma ile ilgili diger modlari oradan direk download ederek kullanabilirsin.
    Ws.arma.su nun serverlarina girmek istersen ayni sekilde ws launcher i indirerek daha kolay dowbload ve serverlara giris yapabilirsin.

• Arma 3 exile mod oynayacak arkadaşlar ekleyebilirler.

http://steamcommunity.com/id/Jagl3r
  • quote:

Herhangi bir browser dan A3Launcher download yazip, sitesinden bu launcheri indirirsen hem battleroyale modunu hemde arma ile ilgili diger modlari oradan direk download ederek kullanabilirsin.
    Ws.arma.su nun serverlarina girmek istersen ayni sekilde ws launcher i indirerek daha kolay dowbload ve serverlara giris yapabilirsin.

Bende deneyebilirim,
    Geçen ŞURADAN bir şeyler indirdim, sonra sanırım atölye' den 4 GB kadar indirdi, oyunu açtım pc dondu kaldı, restart filan derken, sabah bakarım diye kapattım.
    Sabah format atmak zorunda kaldım.
    Bu launcher' ı kurduktan sonra launcher üzerinden seçim yaparak mı giriyoruz server' a?

İzlediğim kadarıyla BR modu çok güzel, özellikle bu oyuna çok yakışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiqhTCrawLeR

Arma 3 exile mod oynayacak arkadaşlar ekleyebilirler.

http://steamcommunity.com/id/Jagl3r

Exile mod ne oluyor hocam, DAYZ gibi survival mı? Ve nasıl oynayabiliriz bu modu? Arkadaşın bahsettiği A3 Launcher yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 7 Ağustos 2016; 21:49:27 >
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Dayz gibi şuan oynadıgım server da chernarus haritası var yani dayz haritası a3 launcer da sadece modları yuklemeni kolaylaştıran program onu indirip oynamak istedigin serverı seçiyorsun o modları falan indirip yüklüyor sen ugraşmıyosun benim oynadıgım server(hegexile.com Chernarus 37.187.253.189:2302) yaklaşık 6-7 gb mod indiriyor. A3 mod indirme kısmını çok kolaylaştırıyor. Oynamak istersen steamdan ekle
  • NiqhTCrawLeR N kullanıcısına yanıt
    Hocam dayz gibiyse ben almayım, satin alıp uzun süre oynadığım bir oyundu dayz, oyunu mahvettiler, verdiğimiz paraya yazık oldu. tabi arma 3 modu nasil ne durumdadır bilmiyorum..
    İstersen battleroyale oynayabiliriz, savaş simülasyonu ile battleroyale çok güzel görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 8 Ağustos 2016; 8:38:20 >
    Exile mod un dayz den farki ekip olarak oynarsaniz bir amacinizin olmasi. Gorevler- Loot ihtiyaci-kendi base ini insaa edebilme gibi zamaninin buyuk kismini harcayabilecegin bir mod.

• quote:

Exile mod un dayz den farki ekip olarak oynarsaniz bir amacinizin olmasi. Gorevler- Loot ihtiyaci-kendi base ini insaa edebilme gibi zamaninin buyuk kismini harcayabilecegin bir mod.

Tamam hocam, indirmeye başladım, 3 GB boyutunda bir şey iniyor bakalım.
    Bu arada oyunu akıcı olarak nasıl, hangi ayarlarda oynuyorsunuz?

i7 2600K/16GB Ram/Gtx970 ile en yüksek ayarlarda iyi fps alsamda fps bir düşüyor bir iniyor, yerine göre 50 fps olan yer bile akıcı değil, donmalı, atlamalı filan.
    Sırf bu yüzden kaldırmıştım oyunu bilgisayardan.
    Dostum tüm arma oynayan arkadaslarin buyuk bolumunun yanildigi bir nokta varki o da sistem / fps orani. Maalesef arma gta yada bf gibi degil. Armada server fps i denilen bir olay varki. Maalesef benim gibi i7 6700k ve gtx 1080 in olsa bile en yuksek ayarlarda o diledigin yada bekledigin fps i alamiyosun. Oyunun zatrn low ile ultrasi arasinda maksimum 3 yada 5 fps oynuyor. Arma klasik oyun motorlari ile yapilan oyunlarin biraz disinda kaliyor. Kaldiki oyun cikali 3 sene oldu ilk gunden bu fps sorununu cozemediler. Bizim gibi eski oyuncularda bu konuda umudunu yitirmis durumda. Ancak yinede kendi alaninda rakipsiz bir oyun arma firmada bunun farkinda. Artik fps konusunda kendi adima umudum yeni bir oyun motoru ile gelecek olan arma 4 e. İyi oyunlar kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: earth.

yeni dlc'yle gelen ak tüfeklerin atış hissiyatı sesleri gerçekçiliği çok iyi olmuş beğendim. diğer silahları bu yönden çok kötü buluyorum. ama tabii utanmadan 90 tl'ye satılan dlc'ye bu kadar az içerik koydukları için küfürü basmayı ihmal etmiyorum. adamlar ciddi ciddi oyuna 1 map 3-5 silah ve araç ekleyip onu parayla satıyor la. madem yapıyorsunuz adam gibi bir sürü silah araç harita ekleyin de almak için bir sebebimiz olsun. tam tokatlık bu bohemia

mod destegi sayesinde ak 47 den tut 12 ye kadar ne kadar tufek varsa kullandim oyunda

• Battleroyale başladım,
    Bazen haritada kırmızı, mavi taranmış daireler çıkıyor, buralar nedir?
    Ve belli bir süre sonra mavi dairenin içinde mi toplanıyoruz? Bu arada map' ı açıyorum fakat beni gösteren hiçbir işaret yok, koca haritada nerede olduğumu göremiyorum, nasıl görürüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 8 Ağustos 2016; 22:39:37 >
  • quote:

Dostum tüm arma oynayan arkadaslarin buyuk bolumunun yanildigi bir nokta varki o da sistem / fps orani. Maalesef arma gta yada bf gibi degil. Armada server fps i denilen bir olay varki. Maalesef benim gibi i7 6700k ve gtx 1080 in olsa bile en yuksek ayarlarda o diledigin yada bekledigin fps i alamiyosun. Oyunun zatrn low ile ultrasi arasinda maksimum 3 yada 5 fps oynuyor. Arma klasik oyun motorlari ile yapilan oyunlarin biraz disinda kaliyor. Kaldiki oyun cikali 3 sene oldu ilk gunden bu fps sorununu cozemediler. Bizim gibi eski oyuncularda bu konuda umudunu yitirmis durumda. Ancak yinede kendi alaninda rakipsiz bir oyun arma firmada bunun farkinda. Artik fps konusunda kendi adima umudum yeni bir oyun motoru ile gelecek olan arma 4 e. İyi oyunlar kardesim.

Anladım hocam, o zaman düzene, sisteme, performansa alışmak lazım, bugün oynarken biraz baktım etrafa, "akıcı yahu" dedim kendi kendime, alışıyoruz :D
    Fakat oyun bana göre değil, bir kere tek başımayım, milletle oynayayım diyorum, haritaları, modları, ne oynandığını bilmiyorum, herkes nereye giderse, nereye ateş ederse oraya.
    Birde bug ' a filan giriyorum, kayanın altına, yerin altına temelli sinir oluyorum, oyunda zor, oynamakta.

ACS ve İnsurgency modları ne oluyor?
    Ele geçirme modunda kule gibi yüksek askeri binalar var, oraları mı almalıyız?
    Silahlar level' a göre mi açılıyor, ben 1 veya 2' yim sanırım, doğru düzgün silahımda yok.

Kırmızı taranan bölgeler bombardıman bölgesi, orası uçakla bombalanıyor. Başlangıçta genel bir daire çiziyor oyun, haritadan görebilirsin. Bir süre sonra bu dairenin içinde mavi bir daire alan belirliyor ve belirli süre içinde oyunun o bölgeye sınırlanacağını duyuruyor. Bu süre dolduğunda mavi dairenin dışındakiler hasar almaya başlıyor. 2 dakikada bir çember daralır.
    Kendi yerini bulmak için gps-harita ikilisini kullanman lazım. Ctrl+M ile gps açılıyor. Gpsinden ilk koordinatına bakarak haritandan nerede olduğunu tespit ediyorsun. Shift sol clickle haritanı işaretleyerek yön bulmayı kolaylaştırabilirsin ancak hardcore serverlarda bıraktığın işareti yalnızca gpsinden görebildiğinden bu yön bulma olayına alışmadıkça regular serverlara girmen daha mantıklı olur.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.