Şimdi Ara

arma 2 serverları kapandı mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • humblebundle dan arma 2 aldım arkadaşlar fakat multiplayer a girince hiç server görünmüyor.

• bohemia neyi doğrı yaptı ki. Merak etmeyin hocam düzelir zamanla yada sunucular bakımdadır.
  • Bende oyunu 2-3 ay kadar önce aldım serverler çıkmıyordu sanırım oyuna ip bulup öyle giriceksiniz bohemiada zaten oyundan desteğini çekti serverlar bile gözükmüyor arma 3 ve dayze odaklanmışlar sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre040 -- 10 Temmuz 2015; 18:36:00 >
  • Arma 2'yi 2 yıl önce falan almıştım, aldığım günden beri dayz dışında bir şey oynamadım. Az önce DayzCommander'a baktım sunucular gayet iyi durumda.
    Edit: Muhtemelen güvenlik duvarıyla veya internetinle ilgili bir durum olmuş olabilir. Oyun ayarlarında falan da bir sıkıntı olmuş olabilir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan733 -- 11 Temmuz 2015; 16:30:49 >
  • dogukan733 kullanıcısına yanıt
    Beyle bende humble bundle dan aldım ve bendede gözükmedi serverlar.

Yalnız benim sorunum dayz açılmıyor.kayıp dosya hatası alıyorum nasıl çözerim?

Edt:Sadece Arma 2 ve DayZ modunu indirdim.Operation Arrowhead gerekiyor mu DayZ için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebdt -- 12 Temmuz 2015; 1:39:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Beyle bende humble bundle dan aldım ve bendede gözükmedi serverlar.

Yalnız benim sorunum dayz açılmıyor.kayıp dosya hatası alıyorum nasıl çözerim?

Edt:Sadece Arma 2 ve DayZ modunu indirdim.Operation Arrowhead gerekiyor mu DayZ için?

Operation Arrowhead ek paketi de gerekli. Ben ikisini bir arada Combined Operations adı altında almıştım, indirimdeydi 5-10 dolar falandı sanırım. Hala fiyatı uygunsa alınabilir. Arma 2'nin dayz modu bana göre hala standalone'dan çok daha eğlenceli.
    Edit: 52 lira ne lan! Ben yine iyi almışım he.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan733 -- 12 Temmuz 2015; 2:05:30 >
    Aynen kardeşim bende 5 dolara alıdım.Benim bi sıkıntım var.dayz açıldı fakat server az gibi birde sürümler farklı.O yüzden çoğuna giremiyorum.Eğer bununla ilgili bi önerin yoksa dayz commander ile gir yazılmış bazı yerlerde bunu nasıl kullanıcam bilemedim pek?
  • quote:

Aynen kardeşim bende 5 dolara alıdım.Benim bi sıkıntım var.dayz açıldı fakat server az gibi birde sürümler farklı.O yüzden çoğuna giremiyorum.Eğer bununla ilgili bi önerin yoksa dayz commander ile gir yazılmış bazı yerlerde bunu nasıl kullanıcam bilemedim pek?

Normal arma'nın sunucu arama kısmında çok az sunucu görünüyor. Dayz commander kullanıyordum normalde, hem kullanım kolaylığı hem sunucu sayısı hem de her modu desteklemesi (kurulumda kolaylık sağlaması) diğer launcher'lara göre avantaj sağlıyor ama nedense bugün denediğimde commander'a giremedim sunucu görmedi hiç. Siz de bir deneyin benimle aynı sorunu yaşarsanız Play with six veya dayz launcher kullanabilirsiniz ama Dayz commander bu ikisine göre daha kullanışlı. Oyunla ilgili problem vs olursa özelden yazın yardımcı olurum

kardeş çok teşekkür ederim ilgin için.şimdi girdim dayz ye fazlaca sunucu çıktı.fakat commander da yine hiç sunucu çıkmadı.sen de oynuyo musun?
  • quote:

kardeş çok teşekkür ederim ilgin için.şimdi girdim dayz ye fazlaca sunucu çıktı.fakat commander da yine hiç sunucu çıkmadı.sen de oynuyo musun?

Bu sabah girmiştim bi ara öylesine 2-3 saat oynadım. Daha dün dayz commander sorunsuz çalışıyordu bugün sunucu bulamadı hiç anlamadım bir türlü genel problem var sanırım. DayZ Launcher kullanıyorum şuan bunda sunucu bulma sıkıntısı yok ama bunun da aktif çok oyunculu sunucu sayısı az. Genel olarak eksileri var commander'a göre.
    bende şimdi çıktım oyundan 1 saat oynadım şöyle sunucu sayısıda iyiydi ama commanderda daha hiç bulamadım server.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.