Şimdi Ara

Arkadaşlık isteğimi kabul etmediğini nasıl anlarım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eed beyler facede birinin benim arkadaşlık isteğimi kabul etmediğini() nasıl anlarım

• Yapay Zekanın Yanıtı

Facebook Arkadaşlık İsteğinin Reddedildiğini Anlama

Facebook arkadaşlık isteği gönderdiğinizde, isteğin karşı taraf tarafından kabul edilmesini veya reddedilmesini beklersiz. İsteğinizin reddedildiğini anlamak için aşağıdaki belirtilere dikkat edebilirsiniz:

• Bildirim Yok: Arkadaşlık isteği gönderdikten sonra, isteğinizin kabul edilmesi durumunda bir bildirim alırsınız. İsteğiniz reddedilirse, herhangi bir bildirim almazsınız.
    • Profilinde Arkadaş Değilsiniz: Karşı tarafın profilini ziyaret ettiğinizde, eğer arkadaşlık isteğiniz reddedilmişse, "Arkadaş Ekle" düğmesi görünecektir.
    • MesajGönderilemiyor: Arkadaşlık isteğiniz reddedildikten sonra, karşı tarafa mesaj gönderemezsiniz. Mesaj göndermeye çalıştığınızda hata mesajı alabilirsiniz.
    • Arama Sonuçlarında Görünmeme: Arkadaşlık isteğiniz reddedildikten sonra, karşı tarafı Facebook arama çubuğunda aradığınızda profilinde görünmeyebilir.

Arkadaşlık isteğinizin reddedildiğini anlamak önemlidir, çünkü bu karşı tarafın sizinle arkadaş olmak istemediği anlamına gelebilir. Bu durumda, ısrarcı olmamalı ve saygı duymalısınız.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Dürt onu sonra belli aralıklarla yine dürtmeye çalış eğer tekrar dürtebiliyorsan hesabına giriş yapmıştır ve haliyle de isteği görmüştür bu şekilde anlarsın rahatça
  • sayfasına gir arkadaş olarak ekle diyorsa isteği reddetmiş demektir
  • Reddederse Arkadaşlık İsteği Gönder butonu aktif oluyor yine
  • BENİ BEĞENMİYOR MUSUN. de
  • ok saolun Reyizler...
  • arkadaş isteği gönderildi diyor buton aktif değil reddetmemiş mi oluyor yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üzgün Kaslı

arkadaş isteği gönderildi diyor buton aktif değil reddetmemiş mi oluyor yani ?

Sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbullu55

BENİ BEĞENMİYOR MUSUN. de

yoksa ben ZURNA mıyım? he? diye seslen.
  • Evet daha ellememis istegi
  • eed ne la
  • quote:

Henüz isteğine dokunmamış demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwiftShadow

quote:

Henüz isteğine dokunmamış demektir.

ya bildirime direk şimdi değile basıp geçmiştir (yani reddettiğini zannediyordur kullanıcı ama istek öyle kalır)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.