Şimdi Ara

ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ram >> ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    82 Mesaj
    Bilgisayarı yeni.dizdim sayılır ama ramlerin eski kasamdan kalma ikiside ddr3 1333 mhz birinin markası everest 8 gb 1333 mhz cl9 diğeri elixir 4 gb 1333 mhz

Sorun şu ramlerin 2 sini bir kullandıgımda yeni bilgisayarımda oyun vs oynuyorum ama biraz zaman geçiyor oyunda mavi ekran hatası veriyor memory_management olması lazım yanlış yazmış olabilirim. Birini çıkartıyorum sorun olmuyor şimdi uyuşmuyor desem hiç açılmaz kasa öterdi ama. Açılıyor oyun vs açıyorum 1 saat veya 30 dakka takılıyorum hata veriyor. Baktıgımda ramleride okuyor. Sorun nedir windows 10 kullanıyorum sanırım 8.1 geçeceğim bu yüzden belki işletim sistemindendir diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1334 Mesaj
    Bellek yönetimi hatasi diyor. Diger rami tek tak. Mavi ekran gelmiyorsa. Ramlerini anakartta farkli renkte yerlere tak asenkron calissin. islemciye yakin olana 4gb olani tak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,214
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.