Şimdi Ara

arkadaşlar yardım acil...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben pda konusunda yeniyim fakat bi yardıma ihtiyacım war bende dell axim x5 war geerkli tüm prograları buldum we indirdim çounuzun arayıpta bulamadıığı programlarda war ;) hepside serial codları içine gömülmüş we full istediğinizi yazın ben bulup buraya ekliim ;) fakat bunların dışında benimde yardıma ihtiyacım war...

deskop taki takvim görev yöneticisi kullanıcı bilgisi yer alıyor yha onları kaldırmak istiyiyorum kırmızıyla yuvarlak içine aldıklarımı orada gözüksün istemiyorum :( lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyfull -- 8 Şubat 2007; 1:36:10 >

• HP 6815 başlığı altındada aynı soruyu sormuşsunuz oraya yanıtı verdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: joyfull

arkadaşlar ben pda konusunda yeniyim fakat bi yardıma ihtiyacım war bende dell axim x5 war geerkli tüm prograları buldum we indirdim çounuzun arayıpta bulamadıığı programlarda war ;) hepside serial codları içine gömülmüş we full istediğinizi yazın ben bulup buraya ekliim ;) fakat bunların dışında benimde yardıma ihtiyacım war...

deskop taki takvim görev yöneticisi kullanıcı bilgisi yer alıyor yha onları kaldırmak istiyiyorum kırmızıyla yuvarlak içine aldıklarımı orada gözüksün istemiyorum :( lütfen yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.