Şimdi Ara

arkadaşlar türkiyede bedava tatil!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya gecenlerde bi siteye gırdım ve sizinle paylaşmak istedim. türkiye bedava tatil için arkadaş ediniyorsun yabancılarla sehir sehir. ama sıte dışardan turkıyeye gelecekler ıcın yanı bıze turk mısafır perverliği kalıo. ben çok begendım sızce doğrumudur bu?
    ha adresi veriyorum
    www.freeholidayinturkey.com
    kültür kısmıda su bu ısın bu bolume yazmamın nedenı TURK KULTURU sızce dısarda nasıl tanınıyor yanı ınsanlar guvenıp gelebılırmı bızım yanımıza???

• @umulee

Sözüne ettiğin olayın adı Couchsurfing (CS).
    Dediğin siteyi ilk defa duyuyorum.

Birde istersen şuna bak.www.couchsurfing.com
    1999 yılında Casey Fenton adındaki bir genç kalacak yer problemi çıkınca böyle bir site kurulmuş.
    Onlar gelip sende kalıyor, sende onlarda.
    Kültürlerin birbirini daha iyi tanıması, kaynaşması için çok güzel bir olay.

Türklerin misafirperverliği burda da görülüyor. (www.couchsurfing.com)'da ciddi oranda evini misafirlere açan kişiler var.

Edit: Eğer gençseniz, (ya da ruhunuz gençse) bu tarz paylaşımlar çok güzel.
    Maddi anlamda problemleriniz yoksa ve yaşınız 26'nın altındaysa interrail ile Avrupa'yı gezmenizde mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huhukomsu -- 9 Haziran 2006; 0:14:58 >

• konunun yeri burası değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

konunun yeri burası değil

Aferim be...
  • bence girmeyin. iddia edrim misyonerlik bağlantılıdır. bedavadan adamları bide yedirip içirmeyin. sizin onlara gitmenşz zor onlarsa zırt pırt gelirler.

siz bi da düşünün en iyisimi
  • mısyoner deıl kımse
  • eğer bir sistemden bahsediyorsan kimin ne olduğunu bilmen mümkün değil. dolayısı ile önerimi dikkare al derim

yok tanıdığın biriyse tamam neden olmasın

ha birde şu var

misyonerlik olsada rahatsız etmez i sen diyebilirsin ama herkesten bunu bekleme
  • ben bi kaç rus çağırsam fena olmaz
  • evet tanıdıgım bırı uzaktan ve gayette ıı bır ınsan ve mısyonerlerden zaten nefret edıyorum amaben size kendi misyonerlıgınızı yapmanızı onerırım. yanı neden kendını ve dının arkadasına tanıtmayasınkı?????
  • Misyonerlik tehlikesi nerden çıktı arkadaşlar.
    Yanılmıyorsam bir dergide Barış Gökçek'le bir röportaj vardı.Ayrıntılı bilgiler vermişti.
    Dilerseniz konu hakkında daha fazla bilgiyi kendisinden alabilirsiniz. (Tehlikelerde dahil )
    http://www.couchsurfing.com/surf.html?SEARCH[skip]=6&view=detail&sid=b2532a4d9e79c7736fce673b0613069c

• sorarsa tanitirsin... da asıl amaç Kültürleri öğretmek mi yoksa DİNİ YAYMAK MI ?

Ben bu işi çok sevdim, avrupanın geneli bu tarz şeyleri gerçekten iyi niyetle yapıyor...

hemen misyonerlikten bahsetmeyin.

SENİN İNANCINI BİR MİSYONER DEĞİŞTİREBİLİYORSA O SENİN ACİZLİĞİNİDİR

bide önemli olan müslüman olmak için mi müslüman olmak yoksa en doğru din olduğu için mi müslüman olmak ?

2. seçeneği benimsemiş olanları hiçbir misyoner değiştiremez ben buraya yazıyorum...

• tabıkı musluman olmak ıcın musluman olunur baska ne için olsun ki? ben sadece arkadaslar sıze sıtenın adresını vermek ıstemıstım konu bıraz sapıttı ama suda sıze soyleyeceğim bir gercek olsunkı. gecen sene yabancı bır arkadasım gelmıstı ve suan o bır musluman ve okadar heveslıkı oğrenmeye .. bızım çok sanslı oldugumuzu dusunuyor cunku musluman doğmususz . dusun bır kere bunu dıyebılecek kadar guzel musluman olan bır ınsan gıbı daha çogu ınsan olabılır. dını ogretmek en buyuk sevap değilmidir.
    www.freeholidayinturkey.com
  • 6 yillik hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.