Şimdi Ara

Arkadaşlar şu monitör nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada'da indirim varmış bazı modellerde.Şu monitörü gördüm.Diğer yerlerde baya pahalı sanırım.

http://www.hepsiburada.com/aoc-i2367fh-23-5ms-analog-hdmi-full-hd-ips-led-monitor-p-BD800392?magaza=Zetta%20Bilişim

Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler monitorler amazonda cok ucuz
  • Amazondaki bazı monitörler türkiyeye gelmiyor o yüzden türkiyede daha pahalıya satıyor.
  • Oyun ise amaç değmez bence bu fiyata bu ürün.
  • Hocam indirim bitti almadım zaten.Uygun fiyata samsung s22f350 almayı düşünüyorum.Herhangi bir bilginiz varmı?

• Uygun fiyat derken bütçeniz nedir?
  • Max 500 lira hocam

• Hocam samsung panel olarak daha güzel gibi geliyor bana.Siz samsungun neyini beğenmediniz?
  • Göz koruma özellikleri bulunmuyor mesela monitör konusunda asus veya benq kadar iyi değil zaten.
  • Göz koruma ve titreşimsizlik özelliği var hocam.Birdaha bakın isterseniz
  • Aynen gözümden kaçmış lakin Eye Saver denilen özellik mavi ışık filtresi ile aynı şeymi onu bilmiyorum, Nereden almayı düşünüyorsunuz satış linki göremedimde?
  • Bence alma amazondan ucuz bişe bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergio4 -- 2 Nisan 2017; 19:30:25 >
  • https://www.incehesap.com/samsung-ls22f350fhmxuf-215-led-fiyati-30650/?ref=akakce&source=mobil&v=1.89

Burdan almayı düşünüyorum hocam

• Bu fiyata göre iyi görünüyor alınabilir
  • Samsungun dedigin modeli bende var. Çok matrah birşey değil.

Parani biriktir mutlaka 75 hz monitör al. Mumkunse freesync de olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Hocam monitörü daha ayrıntılı açıklayabilir misiniz size zahmet? Paneli nasıl,görüntüsü kalitesi,göz yoruyor mu? Kısaca özetlerseniz sevinirim.

• 2 sayfa cevap yazdim site hata verdi. Mesut cevigi bogazlamak istiyorum.

Özet gecicem bir daha yazmaya usendim. Kardeşim monitorde masraftan kaçınma, bir kere aldigimiz birşey. Oyun icin aliyorsan mutlaka 75hz den asagi alma. Gerekirse gtx 1080 degil 1060 al ama monitorun iyi olsun.

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    İncelemenizi uzun uzun okumak isterdim hocam.Site akşam saatlerinde gerçekten sıkıntılıydı.Neler oluyor bilmiyorum.Herneyse ben şunları söyliyim,benim için sadece oyun performansı önemli değil.Ben çok oyun oynayan birisi değilim.Genellikle nette gezinirim.Arada film dizi izlerim,azda olsa oyun oynarım.O yüzden monitörün sadece oyun odaklı olmasını istemiyorum.Şuan aoc e2070swn diye berbat bir monitör kullanıyorum.Paneli gerçekten kötü ve parlaklık ayarı bile yok siz düşünün.Daha iyi monitörlere bakmayı bende isterdim ama bütçe kısıtlı malesef.Bunu gördüm ve hoşuma gitmişti.Geniş açılı olduğu yazıyor panelin.Benim için ortalamanın üstü olsun yeterlidir hocam.Sizce bu şartlarda almalı mıyım? Yoksa bir tavsiyeniz varmıdır?

• Öyleyse tavsiye edebilirim. Internet kullanimi için vs gayet iyi. Renkler bence iyi günlük kullanim için.

Uzağa koymadiginiz surece göz ağrısı yapmaz, belki web browserdaki yazilar küçük gelebilir. Onuda browser ayarlarindan zaten buyutebiliyorsunuz.

Bir sürü ayari var. Değişik modlari da var. Panel de standart kalitede. Samsung sonuçta.

Ama tavsiyem 24 inchini almanız yönünde. Kişisel tercihim bu. Hem 24 inch olaninda freesync var diye biliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.