Şimdi Ara

Arkadaşlar şu iki bisiklet arasında acil olarak seçim yapmam gerekiyor, lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=136
    http://www.sedonabisiklet.com/sedona_bisiklet-710.html

Sedona'nın maşası daha mı kaliteli, parça kalitesinden pek anlamam. Yorumlarınızı bekliyorum

• Salcano insomniayi zorla derim aradaki fiyata deger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Salcano insomniayi zorla derim aradaki fiyata deger

Kız arkadaşıma bakıyoruz bisiklet. Öyle fazla profesyonel olmasına gerek yok. Acaba benim verdiğim 2 bisiklet arasında maşa kalitesi hangisinin daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: anil_k.g

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Salcano insomniayi zorla derim aradaki fiyata deger

Kız arkadaşıma bakıyoruz bisiklet. Öyle fazla profesyonel olmasına gerek yok. Acaba benim verdiğim 2 bisiklet arasında maşa kalitesi hangisinin daha iyi?

Sedonadaki saha iyidir

• Sedona her türlü daha kaliteli
  • hocam mtb baktığınızın farkındasınız demi ?şehirde sürmeyeceksiniz yani çok fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

hocam mtb baktığınızın farkındasınız demi ?şehirde sürmeyeceksiniz yani çok fazla?

Kesinlikle farkındayım :) yaklaşık 2 yıldır bisiklet kullanıyorum ancak donanım olarak yol bisikleti donanımlarına daha çok hakimim o yüzden malzeme kalitesini bilmediğim için şu 2 bisiklet arasında sizlere danışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: anil_k.g

quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

hocam mtb baktığınızın farkındasınız demi ?şehirde sürmeyeceksiniz yani çok fazla?

Kesinlikle farkındayım :) yaklaşık 2 yıldır bisiklet kullanıyorum ancak donanım olarak yol bisikleti donanımlarına daha çok hakimim o yüzden malzeme kalitesini bilmediğim için şu 2 bisiklet arasında sizlere danışıyorum

hmm tamam hocam kız arkadaşım için dediniz de ondan kafam gitti hemen bilmeden mtb alıp şehirde sürmeyi planlayanlardan sandım birde işin içinde kadın olunca mtb şehirde daha da bir eziyet çekmeyin diye dediydim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.