Şimdi Ara

Arkadaşlar sizce iphone 6s 16 gbmı yoksa iphone 6 64 gb mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle belirteyim ben bu cihazlarda şunları rahat rahat yapmak istiyorum mesela 2-3 tane oyun yüklemek bol bol fotoğraf çekmek bol bol müzik ve film izlemek istiyorum aslında iphone 6 64 gb tam bana göre geliyor ama karar veremiyorum yukardada belirtiğim gibi telefonun kasmasını istemiyorum istediğimi rahat rahat açmak istiyorum ondan bu 2 iphone arasında kaldım ve bu telefonlardan birini alırken en az 3-4 yıl götürmesini istiyorum olaya o yönde bakınca a9 işlemci iphone 6s de var ama kapasite az sıkıntı yaratır gibi geliyor ama diğer yandan iphone 6 dada a8 işlemci ilerde çok iyi oyunlarda donma yapma sıkıntısıda kaplıyor içimi sizce hangisini alayım

• Bence 6s 16 gb al donanımsal olarak fark cok seni 4 yıl götürür. Fotoğrafları iclouda atarsın yer açılır telefonda.
  • kardeşim ama ben telefonda herşeyi rahat rahat yapmak istiyorum kasma donma istemiyorum rahat rahat film izlemek video çekmek resim çekmek filan oyun oynamak istiyorum 16 gb ta bunların hepsini rahat rahat izin verecekmi ?
  • mert_1925_ M kullanıcısına yanıt
    iyide icloud çok yer vermiyorki nereye kadar 16 gbın zaten 12 si filan sana geliyor yüksek gb lı oyun filan yüklesek film yüklesem filan kasma sıkıntısı olmazmı hem 4 yıl götürebileceğine eminmisin bellek az ya ?
  • 4 yıl rahat götürür 2gb ram var ios için gayet yeterli ram 6 da 1gb ram var su an iyi ama ios 10 11 cıktı mı nolur bilemem
  • İkisi arasında kaldıysan 6s al ama zorlayıp 64 gb alman iyi olur tabiki..4 yıl kullanacam diyosun o zaman bi kere almışken 400-500 fazla vermek mantıklı. 16 gb de işini görür ama aklın hep hafızada olur haftada bir girip bakarsın kaç gb kaldı diye. Ama 6 yı düşünme yinede 6s ile arasındaki donanım farkı 1-1.5 sene daha uzun süre performanslı kullanmanı sağlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.