Şimdi Ara

Arkadaşlar psu yeterlimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta sizi bu konuya çekmek için yaptım . Saçma bişi olcak ama hangi özellikleri yazarsam psu nun yeterli olduğunu anlarım yada ben yazıyım watt ı yazıyım siz söyleyin , ama hangi özellikleri yazacaımı söyleyin .

• resmini çek koy bence daha iyi olur. ama yeterlimi bide o var değilmi. sen neye yetermi diye soruyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem özelliklerini ve psu modelini yazarsanız daha rahat cevaplama fırsatı yakalarız.
  • ASUS GTX560 SE DIRECTCU GDDR5 1.5GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI
    AMD FX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM İŞLEMCI
    TOSHIBA 3,5" 500GB SATA 3.0 32MB ÖNBELLEK 7200RPM HARDDISK
    GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM
    GIGABYTE 780T-D3L AMD 760G + SB710 SOKET AM3+ 1666MHZ(O.C.) SATA 2.0 USB 2.0 ANAKART

XILENCE REDSTORM 550W MIDT ATX SİYAH KASA Yeterlimi psu 'su kasasının yanında gelen bi psu marka model bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Sistem özelliklerini ve psu modelini yazarsanız daha rahat cevaplama fırsatı yakalarız.

cevabımı yazdım cevap alamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felaked

quote:

Sistem özelliklerini ve psu modelini yazarsanız daha rahat cevaplama fırsatı yakalarız.

Hocam alıntı yapmadığınızdan dolayı görmemişim cevaba gelecek olursak sisteminiz için yeterli olacaktır.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam alıntı yapmadığınızdan dolayı görmemişim cevaba gelecek olursak sisteminiz için yeterli olacaktır.

Oh içim rahatladı . Kardeş önceden konu açtımda cevap yazılmadı bide biliyosan bi zahmet işlemci ile anakart uyumlumu bakabilir misin lütfen ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oh içim rahatladı . Kardeş önceden konu açtımda cevap yazılmadı bide biliyosan bi zahmet işlemci ile anakart uyumlumu bakabilir misin lütfen ?

Uyumlu hocam içiniz rahat olsun.

• Çok sağolasın .
  • bence kasalarda gelen psular cok kaliteli degildir
  • Kardeş artık herşey gözümde pahalı görünmeye başladı şimdi yettiği kadar , sonra 3-4 sene sonra belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.