Şimdi Ara

arkadaşlar MCdonalds dan alış verişyapmıyoruz bilginize

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ama konu bu değil, bu şerefsizler emniyet genel müdürlüğüne görüş soruyor sanırım rakiplerini zor durumda bırakmak için. motosikletlerin arkasına çanta takılınca ruhsata işli ve projeli olması gerekiyor mu diye. bizim kiler abartıp tüm motosikletlere zorunlu yapıyorlar ve ceza yazmaya başlamış polisler. motorize arkadaşlarımıza destek için bu şerefsizlerin dükkanlarından alış veriş yapmayalım yaptıkları hatayı anlasınlar.

daha beteri ve komiği bizim mühendislerin görüş yazısı adamlar dünya kadar para harcayarak geliştirdiği motorsikletlerde fabrika çıkışı top case lere yer veriyorlar ama bizim mühendisler diyorki araçta çanta takılıysa bide arkaya yolcu binerse ön teker hava kalkarmış :) güler misin ağlar mısın bundan dolayı çantayı işletirsen ruhsata yolcu alamıyorsun.

• olur öyle arada
  • Sen dedin diye zaten kimse gitmez şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından duyarlı insanlar 2.5 milyon insanı mağdur eden bir firmaya tepki verir diye duyurayım dedım. bu arada yarım beğinli ne yazdığımı anlamadan yorum yapan kişiler gitse de olur. sorun değil.
  • Tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 1 Ekim 2012; 22:53:29 >
  • Sırf bu duyarlılıkları yüzünden mc donalds'dan alışveriş yapacağım.
    Trafikte en sinir olduğum ve en tehlikeli bulduğum araçlar evlere servis yapan ve kuryecilik yapan motorcular.
    Kimse bana bunları savunmasın, çocuk parkından tam gaz geçeni de gördüm, kaldırımda insanların arasında slalom yapa gideni de, kırmızı yanmasına rağmen aldırmadan kavşağa dalanı da.

Bir inceleyin bakalım, orjinalden takılı olan case'ler motorların arkasından bu kadar çıkıntılı ve büyük hacimli oluyorlar mı? Yoksa aerodinamik ve dinamik olarak tasarlanmış mı? Orjinal caseler güvenlidir ama bu kuryelerin caseleri kocaman bavul gibi.

Emniyetin bütün motorcuları aynı kefeye koymaları yanlış olmuş, ama kuryeler ve servis yapan motorlular konusunda bir düzenleme yapılması gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Sırf bu duyarlılıkları yüzünden mc donalds'dan alışveriş yapacağım.
    Trafikte en sinir olduğum ve en tehlikeli bulduğum araçlar evlere servis yapan ve kuryecilik yapan motorcular.
    Kimse bana bunları savunmasın, çocuk parkından tam gaz geçeni de gördüm, kaldırımda insanların arasında slalom yapa gideni de, kırmızı yanmasına rağmen aldırmadan kavşağa dalanı da.

Bir inceleyin bakalım, orjinalden takılı olan case'ler motorların arkasından bu kadar çıkıntılı ve büyük hacimli oluyorlar mı? Yoksa aerodinamik ve dinamik olarak tasarlanmış mı? Orjinal caseler güvenlidir ama bu kuryelerin caseleri kocaman bavul gibi.

Emniyetin bütün motorcuları aynı kefeye koymaları yanlış olmuş, ama kuryeler ve servis yapan motorlular konusunda bir düzenleme yapılması gerekli.

arkadaşım benımde sınır oldugum nokta bu kuryecıler yuzunden bızım gıbı gibi zevk ıcın bınen kuralına uyan ce belgelı orjınal canta kullananlar cezalandırılıyor bu da malum sirket yuzunden yalnız alıs verıs yaparsanız kuryelerı daha cok gorursunuz. denetımsız sekılde. bu kuryelere bır denetım gelemelı ama kurunun yanında yas da yanmamalı.

• ben zaten burger kinge gidiyorun bebitom.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

ben zaten burger kinge gidiyorun bebitom.

afiyet olsun. :)
  • Bunlar bahane devlet bitmiş durumda bir şekilde mali kaynak yaratıyorlarişte . Memlekette satacak bir şey kalmayınca gözlerini vatandaşın cebine diktiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bufujamal

zaten yemekleri bir şeye benzemiyor.

ama konu bu değil, bu şerefsizler emniyet genel müdürlüğüne görüş soruyor sanırım rakiplerini zor durumda bırakmak için. motosikletlerin arkasına çanta takılınca ruhsata işli ve projeli olması gerekiyor mu diye. bizim kiler abartıp tüm motosikletlere zorunlu yapıyorlar ve ceza yazmaya başlamış polisler. motorize arkadaşlarımıza destek için bu şerefsizlerin dükkanlarından alış veriş yapmayalım yaptıkları hatayı anlasınlar.

daha beteri ve komiği bizim mühendislerin görüş yazısı adamlar dünya kadar para harcayarak geliştirdiği motorsikletlerde fabrika çıkışı top case lere yer veriyorlar ama bizim mühendisler diyorki araçta çanta takılıysa bide arkaya yolcu binerse ön teker hava kalkarmış :) güler misin ağlar mısın bundan dolayı çantayı işletirsen ruhsata yolcu alamıyorsun.

onlar değil, bir başka restoran yapıyor bunu, bunlara rahatlık batmış canları sıkılmış gibi, bi işgüzarlık yapıp sormuşlar.

şimdi aldılar başarına belayı, sadece kendilerini değil, herkes yaktılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: bufujamal

quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

ben zaten burger kinge gidiyorun bebitom.

afiyet olsun. :)

Bk kesinlikle bir mc degil

• bizim burda yok zaten burger king , mc donalds falan lokanta foreva
  • Bu varken McDonalds yemem zaten:

arkadaşlar MCdonalds dan alış verişyapmıyoruz bilginize
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.