Şimdi Ara

ARKADAŞLAR KAFAM HARBİDEN KARIŞTI BİR BAKIN BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000-1300 TL bir bütçe var.Asus zenfone 2 vs asus zenfone 4 max arasında kaldım.Zenfone 2 kağıt üstünde çok iyi sağlam bir cihaza da benziyor lakin 2015 çıkışlı bir telefon olması ve uygulamalarda ileride sorun yaşatır mı güncellemeler vs. düşüncesi sardı.Asus zenfone 4 max de çok eleştiri almış 1000 tl lik telefon insanların mı beklentisi yüsek acaba anlamadım neden her telefon yerden yere vurulup ağır eleştiriliyor.Fikirleriniz benim için önemli özellikle kullanan arkadaşlar.

• Zenfone 2 nerede buldunuz bilmiyorum ama milatta kaldı artık.Zenfone 4 max kötü bir tercih değil.Android pie da geldi diye biliyorum.Yada xiaminin bir iki modeli var o fiyata
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    internette buldum hocam da bir de j7 prime 2 ile karşılaştım o ara ama sanırım 4 max f/p olarak en iyisi gibi duruyor.
  • Frank Abagnale JR. kullanıcısına yanıt
    İlla o paraya zenfone 4 max daha mantıklı seçenek.Honor 9 lite var 1200 e.Yada gm8 var o fiyat aralığında zaten.
  • 1 seneye yakın zenfone 4 max kullanıyorum. Sorun varsa cevaplarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yaşadığınız büyük bir şey oldu mu? Bu fiyatlara yine olsa yine alır mısınız? Bunları cevaplarsanız sevinirim.

• soruyu kendim cevaplayım cihazı aldığım gibi sattım arkadaşlar sadece bataryası iyi gerisi boş.
  • Bana kalirsa asustan uzak dur zenfone 2 laser kullandim anakarti kronik sikintiliydi hat arada bircekiyor tekrar gidiyordu cekiyor gosteriyor ama ne araniyor ne mesaj atiliyordu arastirabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.