Şimdi Ara

Arkadaşlar htc m8 one almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz bekliyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> Arkadaşlar htc m8 one almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz bekliyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaşlar htc m8 one almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.Yardımcı oşlursanız sevinirim.

|
    |

• Yüzbaşı
    508 Mesaj
    Telefonu ne olarak kullanacaksınız hocam ? Size ne gerekli ? Telefonun arka kamerası 'çok' başarılı değil mesela.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasterjaxx -- 7 Şubat 2016; 15:16:31 >
    |
    |

Eğer kamera ile pek işiniz olmazsa o fiyata alabileceğiniz en iyi cihazlardan
    |
    |
    pijey14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    One M8'den ziyade M8s bakmanı öneririm.. Bende bu ara sürekli telefon inceliyorum; M8s'in de kamerası beklenilenin altında ama yeni işlemcisinin 8 çekirdek 64 bit ile çok iyi uyumlu olduğu söyleniyor..
    quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

One M8'den ziyade M8s bakmanı öneririm.. Bende bu ara sürekli telefon inceliyorum; M8s'in de kamerası beklenilenin altında ama yeni işlemcisinin 8 çekirdek 64 bit ile çok iyi uyumlu olduğu söyleniyor..

SnapDragon801 li HTC One M8 M8s'e gore daha performansli calisiyor.

Sadece lafta 8 cekirdek 64 bit performansini aliyorsunuz.

Snapdragon 615 in grafik karti full hd ekran icin yetersiz

M8s'te full hd ekran ve snapdragon 615 var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Yanlış bır yaklaşım bu,sırf 64bit diye daha ii diyemezsiniz yada 8 çekirdek diye daha iyi diyemezsiniz snapdragon 800 ab-ac hatta standart snapdragon 800 bile 615ten daha güçlüdür. Kamera kısmı görecelidir çift kamefa oluşu çekilen bazı fotoğrafları muazzam güzel kılıyor.Çektiğin fotoğrafların herhangi bir öğesini netleyip geri kalan yerleri flulaştırma konusunda on numara çözünürlük az ama çekilen fotoğraflar söylendiği kadar kötü değil bence. biraz göz at derim :https://www.youtube.com/watch?v=sj3EhvFCY6c
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.