Şimdi Ara

Arkadaşlar Hp photosmart 945 nasıl? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • idefix te satılıyor HP 945 valla ben alacam
  • Selamlar,
    Hp945 piyasaya ilk sürüldüğünde satın aldım ve halen kullanıyorum,
    şu anda değiştirirsem alacağım makine D-SLR olur herlade yani
    gayet menunum makinemden.
    Fiyat - Performans olarak çok başarılı.
    ramroat arkadaşımız makinenin artı ve eksilerini gayet başarılı biçimde
    anlatmış.
    Bende makinenin düşük ışık performansını baya test etme fırsatı buldum
    zaman içinde, uzun pozlamalarda asa ayarını 100'de tutuğunuz sürece
    problemsiz çekimler yapabiliyorsunuz, renk kalitesi ve kontrast gerçekten
    şaşırtıcı.
    Makinenin ağır olması hiçbir zaman dezavantaj değildir, ne kadar ağır ise
    o kadar dengelidir ve sarsılmaz, benim bu aleti alma amacım zaten biraz
    SLR makinelere benzemesiydi, gayet oturaklı ve sağlam bir mekinedir.

Benim en büyük şikayetim ise LCD ekranın üzerinde bi koruma olmaması,
    ne kadar dikkat ederseniz mutlaka çiziliyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: furkan1983

bende hem hp945 var hem casio ex-z40 , daha önce hp735 635 kullandım ve buna göre 945 ile ilgili
    1.hiç de abartıldığı kadar bekletmiyo 1 fotoğraf için 1-2 dk demiş bi arkadaş sanırım kulaktan dolma bir bilgi
    2.video çekimi 10 sn yzılmış ki buda yanlış kartın hafızası kadar kaydedebiliyo
    3.fotoğrf kalitesi gece -gündüz çok iyi
    4.bence hiç düşünmeden al
    5.tabiki eksileri var örneğin 4 kalem pil ie 500 gramdan daha ağır olıuyo

Yazılarından anladıgım kadarıyla adam dusunebılme becerısıne sahıp. Cunku kım gıdıp HP alır kı? Ha Teknık Servıslerıne hayranım dersen o baska

stanton bısı sormak ıstıyorum. Makınan sımdıye kadar hıc arıza yaptımı? Eger yapmadıysa yaptıktan sonrada bunları yazmanı ıstıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cou_de_GraCe -- 22 Mart 2005, 20:37:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Cou_de_GraCe
    stanton bısı sormak ıstıyorum. Makınan sımdıye kadar hıc arıza yaptımı? Eger yapmadıysa yaptıktan sonrada bunları yazmanı ıstıyorum

Makinem hiç arıza yapmadı, elektronik aletler biraz şans işidir,
    satın aldığım 2 adet sony televizyon sorun çıkardığında çok
    problem yaşadım mesela,
    sonuçta teknoloji ilerledikçe daha da küçülüyor ve tamir etmek
    zorlaşıyor.
    Bildiğim kadarıyla 410$+KDV şu anki fiyatı HP 945'in ve bu fiyata
    gidip küçük bi pocket makine alacağıma 945 alırım,
    tabi amaçlar farklı olabilir ben boynumda taşıyıp kaliteli
    fotoğraflar çekiyorum ve çektiğim fotoğraflar anı fotoğrafları değil,
    bazen aldığım yorumlara inanamıyorum ve makinenin verdiğim parayı
    fazlaca hak ettiğini düşünüyorum...
    HP nin diğer modelleriyle uzaktan yakından ilgim olmaz onu da söyliyim ama...

• quote:

quote:

bende hem hp945 var hem casio ex-z40 , daha önce hp735 635 kullandım ve buna göre 945 ile ilgili
    1.hiç de abartıldığı kadar bekletmiyo 1 fotoğraf için 1-2 dk demiş bi arkadaş sanırım kulaktan dolma bir bilgi

Yazılarından anladıgım kadarıyla adam dusunebılme becerısıne sahıp. Cunku kım gıdıp HP alır kı? Ha Teknık Servıslerıne hayranım dersen o baska

bana türkiyede bi tane adam gibi teknik servis göstersene belki bi işleminde denk düşmüştür sana iyi gelmiştir ya genelde , hepsi aynı bunların bu arada ben hp nin 2 tane fotoğraf makinesini, 1 laptop ını , 1 scanner ve 1 printer ını kullanıyorum ve hiç teknik servise ihtiyacım olmadı demekki her alet bozulcak diye bi şey yok zaten bu gözle görülse kimse spot almazdı

• yaw dostum kafamızı karıştırdınız vallahi çok arada kaldım500 milyona optik zoomu yüksek ne almalıyız şimdi?
  • Derkin kızma ya sanada Teşekkürler İtalyanlar böle adamlar valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: stanton

quote:

Makinem hiç arıza yapmadı, elektronik aletler biraz şans işidir,
    satın aldığım 2 adet sony televizyon sorun çıkardığında çok
    problem yaşadım mesela,
    sonuçta teknoloji ilerledikçe daha da küçülüyor ve tamir etmek
    zorlaşıyor.
    Bildiğim kadarıyla 410$+KDV şu anki fiyatı HP 945'in ve bu fiyata
    gidip küçük bi pocket makine alacağıma 945 alırım,
    tabi amaçlar farklı olabilir ben boynumda taşıyıp kaliteli
    fotoğraflar çekiyorum ve çektiğim fotoğraflar anı fotoğrafları değil,
    bazen aldığım yorumlara inanamıyorum ve makinenin verdiğim parayı
    fazlaca hak ettiğini düşünüyorum...
    HP nin diğer modelleriyle uzaktan yakından ilgim olmaz onu da söyliyim ama...

http://forum.donanimhaber.com/m_2368047/tm.htm

Bu topıctekı Immortal adlı arkadasımızın soyledıklerıne bı goz at derim, acaba kalıtelı mı degıl mı?

• quote:

quote:

quote:

bana türkiyede bi tane adam gibi teknik servis göstersene belki bi işleminde denk düşmüştür sana iyi gelmiştir ya genelde , hepsi aynı bunların bu arada ben hp nin 2 tane fotoğraf makinesini, 1 laptop ını , 1 scanner ve 1 printer ını kullanıyorum ve hiç teknik servise ihtiyacım olmadı demekki her alet bozulcak diye bi şey yok zaten bu gözle görülse kimse spot almazdı

Bakın benım Hp ' nin yazıcılarına hıc bı lafım yok kalıte olarak. Ama o fotograf makınaları yokmu? Ya bi forumda okumustum 4 cm'den dusen bı 945 dırek parcalanmıs, evlere senlık dımı ?

• hp den vazgeçin bence
  • bu topic kilitlenir
  • makina 2 gb a kadar hafıza kartı destekliyor. 4 gb da çekim yapmadı... ayrıca bahsedildiği kadar yavaş bir makina değil. 2 sn de kaydediyor resimleri. video çekimini de 10 sn değil hafıza kartın kadar yapabiliyorsun. 4 kalem pilli olduğundan ağır biraz ağır. Çok rahatsız edici değil. çok sayıda ve kusursuz güzellikte resimler çekmek mümkün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasir

bu topic kilitlenir

Kilitlenmemiş ama çağ atlamış resmen.
  • üründen elinde olup satmayı düşünen varsa, alabilirim. eticarete ilk başladığım foto makinasıydı nostalji olsun diye tutmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.