Şimdi Ara

Arkadaşlar Ekran Kartı Önerisi Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Mrb,elimde 2 yıl önce alınmış HP 9325 model Bir Pc vardı,son 15 gün içinde ara ara ekran kapanmaya başlamıştı sorunun ekran kartından olduğunu anladım ve ekran kartının fanı çoz az dönüyordu,15 dk içinde acayip şekilde ısınıp görüntü kayboluyordu,ekran kartını çıkardım anakart ta onboard olarak da olduğu bağladım,bilgisayarımhttp://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01807594&tmp_task=prodinfoCategory&lc=tr&dlc=tr&cc=tr&site=null&lang=tr&key=null&product=3760979
    bütün özellikleri bu sizce nasıl bir ekran kartı almalıyım?daha önceki ekran kartım Gforce 9600GS,hiç problem yaşamamıştım,ekran kartında da hiçbir sorun yoktu şimdiye kadar ama çok çabuk ısınıyor fan az dönüyor tamiri olmaz bu saatten sonra büyük bir ihtimal,150-200 tl arası bu anakarta uygun nasıl bir ekran kartı alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum?

• nVidia
    1. olarak şu olabilir

2. olarak şu olabilir

AMD - ATI
    1. olarak şu olabilir

2. olarak şu olabilir

Hepsi eski kartından daha performanslı, kartların 1-1'i ile arasındaki genel performansı ise fiyata göre sıralı dilediğini seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhanTE -- 6 Ekim 2010; 15:30:25 >

• güç kaynağın gerçek 400w ve üzeri ise 4850 diilse gt240
  • Güç kaynağınız 300w. Bu ekran kartı seçiminizi sınırlar. Gt240 ddr5 iyi seçim olur.
  • O kasada sahte bir PSU var, GT 240 almalısın:
  • sağolun arkadaşlar galiba GT 240 alacağım ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.