Şimdi Ara

Arkadaşlar E-Kitaplarım Veriliktir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar içinde piyasadaki aklınıza hangi kaynak gelirse içinde bulunan uzun uğraşlar sonucu arşiv haline gelmiş eski basım olmayan kaynakları siz dostlarıma vereceğim . Bunda ki amacım insanlar hangi kaynağı alacağına karar veremiyor ve yardım istiyor . Gerek fikir edinmeleri gerekse bir yazıcı vasıtasıyla kullanmaları yahut durumu olmayan arkadaşların yararlanmaları amacıyla şu an hali hazırda Yandex Diskime yüklemiş olduğum kaynakların linklerini sizlere vereceğim . Lakin buradan alelade veremeyeceğim için yorum atın size yollayacağım linki . Bu arada yeni açılan hesaplara vermiyorum her ihtimale karşın . Şimdiden iyi kullanmalar .

Dipnot : PM atın oradan yollayacağım .
    Dipnot 2 : Linkleri alan arkadaşlara bu gece indirmelerini öneriyorum zira yarın linkler kalkmış olabilir .

• Umut.avi
    Edit: Hızlı ve dürüstçe yolladı. Rekabet niyeti ile milleti yanlışa sevk eden onca adamın arasında böyle birini görmek beni mutlu etti. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbakl -- 20 Mart 2016; 0:01:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm usta teşekkürler
  • Bende de var cogu kitap isteyen bana da pm atabilir, yalniz benim ekitaplarim bakidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamsın
  • şimdiden teşekküler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trespuanie

Arkadaşlar içinde piyasadaki aklınıza hangi kaynak gelirse içinde bulunan uzun uğraşlar sonucu arşiv haline gelmiş eski basım olmayan kaynakları siz dostlarıma vereceğim . Bunda ki amacım insanlar hangi kaynağı alacağına karar veremiyor ve yardım istiyor . Gerek fikir edinmeleri gerekse bir yazıcı vasıtasıyla kullanmaları yahut durumu olmayan arkadaşların yararlanmaları amacıyla şu an hali hazırda Yandex Diskime yüklemiş olduğum kaynakların linklerini sizlere vereceğim . Lakin buradan alelade veremeyeceğim için yorum atın size yollayacağım linki . Bu arada yeni açılan hesaplara vermiyorum her ihtimale karşın . Şimdiden iyi kullanmalar .

Dipnot : PM atın oradan yollayacağım .
    Dipnot 2 : Linkleri alan arkadaşlara bu gece indirmelerini öneriyorum zira yarın linkler kalkmış olabilir .

Atar mısın kardeşim

• Atarsan feda atmazsan canın sağolsun
  • pm hocam
  • pm hocamm
  • Hocam pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm atar misin hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.