Şimdi Ara

Arkadaşlar cok acil auris 2012 dizelmi 2013 benzin mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 side orjinal biri(47.000tl) 2012 confort extrâ 48.000km 1.4 d digeri (49.000tl) 2013 1.6 13.000 km aktive karar veremiyorum arkadşlar yilda 10.000 km yapicam h.sonlari gezmek icin arada işe gitmek icin alinicak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle benzinli o zaman.10k km icin dizele degmez ayrica yarin obur gun daha fazla gezicek gibi olursanizda lpg takarsiniz

• Yeni kasa benzinlimi alayim diyosunuz

• Eski kasa alacaksanız en azından Comfort Plus olsun (ESP)
    Bence o kadar kilometre için yeni kasa benzinli almanız daha mantıklı.
    Bağımsız arka süspansiyon, hill holder, ESP vs vs
  • Arada kasa farkı var sanırım, benzinli olan sıfır ayarında bir de. Benzinli olanı alın derim, ileride ihtiyaç olursa LPG takılır.
  • Kasa farkı varsa yenisini al.
    Kasa farkı yoksa dizelini al..
    Hadi hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozlowski

Arkadaşlar 2 side orjinal biri(47.000tl) 2012 confort extrâ 48.000km 1.4 d digeri (49.000tl) 2013 1.6 13.000 km aktive karar veremiyorum arkadşlar yilda 10.000 km yapicam h.sonlari gezmek icin arada işe gitmek icin alinicak .

2013 model yeni kasaysa hic dusunmeyin konfor guvenlik yol tutus olarak yeni kasa ustun

• Yeni kasa benzinli kapro verdik arkadaslar , Allah utandirmasin , tskler.

• Tabii ki benzinli kriterlere göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlowski

Yeni kasa benzinli kapro verdik arkadaslar , Allah utandirmasin , tskler.

Amin hocam hayırlı olsun. Yazıyı yeni gördüm. Allah'in izniyle doğru secim yaptığınıza inanıyorum. Güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok saolun arkadaşlar dizel diye nasıl basiretim bağlanmış sakin kullanılıcak araç zaten düz yolda 5-6 arası ş içinde de 7 litre yakıyor aracı aldık .Yalnız sigorta çok çıktı yaş 28 ilk arabam olduğu için 700 z. trafik + 2050 kasko bize biraz supriz oldu o canımı sıktı biraz 1-2 ay - bakiyeye girdik .Birde arkadaşlar araçta geri dönüş kamerası + park sensoru var aktive pakette bu standart mı .Sigortadaki arkadaşlar extra bişiey varmı ekleyelim diye sordular yok dedim kafama takıldı . Kesin bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. .
  • 2012 makyajlı kasa benzinli kullanmıltım gidişi cidden çok güzel benzinde çok yakmıyordu lpg li olursa muazzam olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.