Şimdi Ara

arkadaşlar champ önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 6300ip olunca hedeflediğim herolardan birisiydi zed ama şu son patch de olanlar malum şimdi gelelim konuya acaba 6300 lük ne önerirsiniz aatrox alcaktım oda nerf yedi galiba , ne almalıyım darius mu alayım

• Ya ben mi yanlış yerden okudum bilmiyorum. West teyim. Ve zed in nerf yediğini düşünmüyorum turret dive ları kolaylaştı,dokunulmazlığı artti ve gölgeler arası yer degistrme range i arttı. Zed hala op. Almani kesinlikle tavsiye ederim. Rengar syndra zac heca ahri vs. Birçok hero var. Sana kalmış.
  • sivir al teq atiyor artik qnp
  • Kardeşim. Bugün bende yeni 6300 yaptım paramı ve 4 champion arasında kaldım. Hecarim, Vi , Aatrox ve Naitulus. Jungle arıyorum ben çünkü neyse, Vi aldım. ilk 3 el normal attım ama 2 mid gidenler falan vardı şuanda ranked takım seçimindeyim inşallah iyi olucak.Vi alırsan ve ofnasif item, (black cleaver ve botrk tavisye ederim) dışında tank git. Adc yi avla. Oyunu kazanın bir iki stream izle vi guide temalı.Rune ve masteries araştır, Vi gerçekten çok iyi bir jungle
  • @Mr.P.Bishop kardeşim tr de ciddi anlamda nerf yedi bence ama hala zed taraftarıyım

@CrocodileGustave kardeşim vi bende var o yüzden pek sıkıntım yok peki aatrox şuanda nasıl nerfden sonra ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tardios -- 31 Ekim 2013; 12:53:54 >
  • valla almadığım için aa konusunda bişey diyemem.
  • Diana al.

Neredeyse her yamada nerf yiyor, bence hala muhteşem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven Renekton 4800 olabilir illede 6300 ise kha diana düşünebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.