Şimdi Ara

Arkadaşlar bu ram'i aldım yorumlarınızı bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlarhttp://www.sanalmarketim.com/urun/52c7f09f3208aabae712b1b1665665fa/KINGSTON-HyperX-2GB-1066MHz-DDR2-CL5-(5-5-5-15)-KHX8500D2K2/2G ram'i bugün aldım olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 11 Nisan 2009; 0:11:04 >

• iyi bir seçim genel de yaygınlıkla kullanılıyor.. oc yapmayacaksan normal ve de iyi sayılır..

şahsen crucial veya ocz den yana kullanırdım tercihimi
  • yorumun için teşekkür ederim arda1811 kardeşim yok oc yapmayı düşünmüyorum. yeni bir sistem çıkartacağım. bu ram'i almaya karar verdim gittim ve aldım
  • arda1811

bu ramler ztn oc için üretilmiş.ne demek oc yapmayacaksan güzel seçim???
    oc yapmadan o üstünde yazan değerlerde nasıl kullanacak peki? oc yapmayacaksan 800mhz alacaksın.
    kingston kimseye tavsiye etmiyorum.en dandik ramleri kazık fiyata kakalıyolar.ismine güvenen de alıyor.bende aldım pişmanım.aynı fiyata daha iyi performans veren ramler var.
    üstündeki soğutucularda hiç bi halta yaramaz gereksiz.bence daha fazla ısınmasına sebep oluyor.
  • ben kullandım o ram leri güzel ramler çipler elpida cıktı bende 1200mhz e kadar gidiyor fakat stabil degil en iyi degerleri 4-5-5-12 de 1130 da aldım ben 53ns geçikme süresi elde ettim okuma da 9000 in üstü overclock yacaksan 1130 u gecirmenin faydası olmuyor yada bende oyleydi şimdi micron d9 çipli aldım ama deneme sansım olmadı henüz sistem hazır degil olsa idi sana daha net bilgi verebilirdim ama ramler güzel kafana soru işareti takılmasın
  • hayırlı olsun. bende kullandım o ramleri fena deil ;)
  • fena ram değil güzel...

şahsen ben olsam

ocz yada a-data alırdım
  • Hepinize yorumları için teşekkür ederim. Yeni sistemi mi yavaş yavaş tamamlıyorum Bu pc'yi zaten 2 yada 3 sene kullandıktan sonra değiştiririm. Bana fazla PC dayanmıyorum çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.