Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BU NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    NE OLABİLİR?

• trojen ya da virüs senin ram de sorun yapabilir
  • ya pentagramın sitesine girdim
    mezarkabul.com a
    oraya girdim ama başka bi site acıldı
    reklam sitesi gibiydi
    oradan bulaşmış olabilir mi?
    ve ne gibi bi zararı olabilir?
  • Ne bilem ara sıra bende de oluyor ama öyle can sıkıcı şekilde olmadığı için proğram hatası diyip geçiyorum :!
  • Kesin trojen ram ayarlarını kullaıyor. en iyi çözüm format. bazı özel trojenler var. hiç bi program ulamaz
  • ram ayarlarını kullanarak ne yapabilir
    ne gibi bi zararı olur bilgisayarıma
  • bisi yok program hatasi viruslerle falanda ilgisi yok. cok fazla yapmaya baslarsa yani her 3-4 dakikada bir. windowsu yeniden kur hala yapiyorsa ram modullarinden birinde veya anakartta bir ariza olabilir....
  • Arıza ie ilgisi yok. sadece ram in ayarlarını kullanan bi program. Ram yetmiyor da olabilir
  • hala tam bi cvp alamadım
    lütfen daha fazla yardım
  • explorerin kullanmak istediği sözkonusu hafıza kısmı
    bir başka uygulama için ayrılmış olabilir, diğer ihtimal ise
    eğer service pack i doğru düzgün yükleyemediysen içindeki
    bazı bozuk dosyalar bu hataya neden oluyordur.
    son olarak da kullandığın ram i kontrol edebilirsin
  • En iyi yöntem format
  • quote:

Orjinalden alıntı: KCH

En iyi yöntem format

ve formattan sonra adamakıllı antivirüs ve firewall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellShot -- 6 Ağustos 2005, 22:53:42 >
  • ne olduğu hakkında bilgim yok ama bu söylenilenlere göre şöyle diyebilirim ya raminde sorun vardır yada virüs denmiş bir zeki arkadaşımızda sürekli format demişacemiler öyle diyor işte hani windowsda sorun varsa tamam eyvallah bir nebze olabilir ama virüsler hakkında format yanlıştır her zaman bazı virüslerde antivirüsler tarafından fark edilemeyeceğini yazmıştabi tek bir antivirüs kullanmanın zararlarıdır her zaman ekstradan programların olması gerekiyor spybot,ad-aware,spy sweeper,spyware doctor vs... ha bunlardamı bulamadı sen etkisiz hale getirirsin start up tan kaldırırsın temporary internet files ı silersin fasa fiso yani her soruna format atılmaz kapiş

• bişicik oluo hemen format yanlış
  • Ram timinglerini örneğin 2.5-3-3-7 ise 3-3-3-8 olarak değiştir.
    OC Bölümünde cevap alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

RESME BAKAR MISINIZ
    NE OLABİLİR?

Her hata virüs olarak algilanmasin arkadaşlar

Burada ramlerden dolayi bir hata vermiş Ramlere biraz voltaj ver yada timinglerini değiştir ( Eğer fazla voltaj verdiysen ve fsb değerini 200 den çok yukariya çıkarttiysan yine bu hatayi yapar eger bu seçenek ise değerlerini aşaği düşür.)

• benzer bir hata bende de oluştu birzamanlar ve nedeni tamamen virüslerdi..virüslerden kurtuldum sorunum kalmadı...bilgisayarıma bulaşan bir solucan bilgisayarın tüm ayarlarını değiştirmişti.. ilk yaptığı internete girdiğimde 60 tan geriye sayıp bilgisayarı kapatmak olmuştu onu ayarları düzeltip hallettim sonrada bu sendeki hatayı vermeyi başladı birsüre sonra... nekadar virüs temizleme bulduysam tarattım bayaa bişeyler bulup sildim düzeldi
  • virüs değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalflex

virüs değil

Herhangi bir virüs bende de olmuştu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.