Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BU NE ANLAMA GELİYOR HAK MAHRUMİYETİ VAR... ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
54.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 11 GÜNDÜR DEVİR İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREMEDİLER BÜGÜN GİTTİM DOSYA KAYIP YENİSİ ÇIKACAK DEDİLER SİZCE TEDİRGİN OLMAMA GEREK VARMI HAK MAHRUMU GİBİ KELİME İBARELER VAR NE ANLAMLARA GELİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HERKESE TEŞŞEKÜRLER ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racer007 -- 19 Ağustos 2008; 19:30:45 >

• Hak mahrumiyeti benim bildiğim kadarıyla kredi veya herhangi bir borçtan dolayı rehinli demek
  • EVET ARKADAŞIM ÖYLE BİR DURUM VAR AMA

.. ARAÇ REHİNLİ İDİ AMA ŞERH KALDIRILDI YAZISI ALIP NOTERE VERDİK ... NOTER DE ONA GÖRE İŞLEM YAPTI BELGEYE ŞERH KALDIRILDI YAZDI ...
  • Sıtedekı sorgulamalar vergı odeme zamanlarında guncellendıgı ıcın yaptırdıgınız ıslemın hemen pesınden sorgu yaptıgınızda guncellenmemıs bılgı ıle karsılasabılıyorsunuz. Onemlı olan trafık subesınde almıs oldugunuz evraktır.
  • DOSYA KAYBOLMUSSA DEDİKLERİ GİBİ BANA MASRAF ÇIKARIRLARMI SİZCE ..

BENİ BULDU O KADAR KİŞİ İÇİNDEN NE İŞ İSE ANLAMIŞ DEGİLİM ..

30 UNDA NOTERLE BİTTİ İŞİMİZ 8 İNDE VERDİM EMNİYETE 19 - 20 Sİ OLDU NE KADAR AĞIR ÇALIŞIYOLAR BENDE İYİCE SIKINTI OLDU BU İŞ ...
  • Herhangı bır ekstra masraf alınmaması lzım
  • Geçmiş olsunda bir tanıdık yok mu emniyette ?

Yoksa tek care Atatürk, turucu yada bir mavi işini halleder gibi duruyor
  • İste baska bir konuda daha sölemistim devlet bir de zam yaptı bunlara. Kac tanesi su anda aldıgı maası hakediyorki bir de zam yapıyorsun. İşi memura düsene Allah sabır versin. (İstisnai olarak işini iyi yapan memurları tenzih ederim)
  • Peki beyler hak mahrumiyeti olan aracin satilmasi icin ne yapmak lazim cevirmede sikinti olurmu.
  • plakayı özelden yazarmısın

dosyanın kaybolmasının sizin durumunuzla bir ilgisi yok o emniyetin problemi

muhtemelen bankanın rehni sistemde kalkmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacitr -- 15 Haziran 2012; 17:31:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacitr

plakayı özelden yazarmısın

dosyanın kaybolmasının sizin durumunuzla bir ilgisi yok o emniyetin problemi

muhtemelen bankanın rehni sistemde kalkmamıştır.

4 sene once ki konu..

Bu arada konu iyi hortlamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Peki beyler hak mahrumiyeti olan aracin satilmasi icin ne yapmak lazim cevirmede sikinti olurmu.

konu hort ama ;
    Sorunuz güncel.

Bildiğim kadarıyla cevap vereyim.
    Trafik çevirmesinde bir sorun olmaz. Araç kredi ile alınmıştır diye çekilen araç olmaz.
    Satışta da sorun olmaz, sadece rehin bulunduğu merkezden rehin kaldırılır (yani araç kredili alınmış ise satıcı kalan borcu kapatır -borç bitmiş olsa bile yazı kaldırılmadığı taktirde rehin yoktur yazısı alınır- ) ve aracın devri gerçekleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ycgurdal

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Peki beyler hak mahrumiyeti olan aracin satilmasi icin ne yapmak lazim cevirmede sikinti olurmu.

konu hort ama ;
    Sorunuz güncel.

Bildiğim kadarıyla cevap vereyim.
    Trafik çevirmesinde bir sorun olmaz. Araç kredi ile alınmıştır diye çekilen araç olmaz.
    Satışta da sorun olmaz, sadece rehin bulunduğu merkezden rehin kaldırılır (yani araç kredili alınmış ise satıcı kalan borcu kapatır -borç bitmiş olsa bile yazı kaldırılmadığı taktirde rehin yoktur yazısı alınır- ) ve aracın devri gerçekleşir.

Sağol hocam

• engelli olarak alınmış bir araçta DİĞER (D) yazar. zaten 5 yılın dolmuş senin :) muhtemelen 3. arabayı bile almış olabnilirsin ötv muhafiyetinden :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.