Şimdi Ara

arkadaşlar bu makina bu fiyat edermi yoksa bir pislikmi var sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu fiyat edermi yoksa bir pislikmi var sizce.yani peşindede indirim yapacağını söylüyo.ne tavsiye edersiniz.

http://www.sahibinden.com/index.php?a=1002&b=5629923

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teakif -- 12 Aralık 2007; 0:59:06 >

• Kesinlikle sahtekar !!! Uzak dur...
  • baktıysanız bir sürüde ilanı var dur şunun ağzının ...bir güzel payını vereyim
  • Bende baktım şimdi sadece bir ürün satmıyorki bir sürü var. sanırım altivi internet sitesinden alıp sahibinden.com da satıyor ama bu kadar çok ürünü nasıl kazanmış hayret doğrusu 30.000 ytl civarı sermaye gerekir. ilginç geldi banada nigdeye gidip bi görüşmek lazım
  • EVET iyi tahmin ettiniz.altividen aldım diyo.bordaymış
  • Yalnız bi alicengiz oyunu yoksa kaçmaz bu alet
  • sahibinden.com uzerinde GET denilen guvenli alisveris sistemi var, oradan ilan vermesini teklif et. Sahibinden komisyonda almiyor ve sistem gittigidiyor gibi isliyor. Eger bir uckagit varsa yanasmaz zaten
  • altivide hıc sony laptop olmadıkı sımdıye kadar..kesın bı ıs war bunda bulasma derım
  • telefon numaramdan ulaşın diyor. elden alabilirsiniz sonuçta ürünleri. görmeden risk e edilmez.
    gerçekten o fiyata veriyorsa yol parası vermeye razı olur herkes :)
  • ilan silinmiş.demekki varmış bir pislik.
  • Evet arkadaşlar adam sahtekarmış galiba.Hep bunlar gibi ......... yüzünden insanların en önemli değeri güveni kaybettik.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.Daha sizlere işim çok düşecek galiba.
  • Arkadaşlar bu 17 inch merkaı beni yeyip bitiriyo.ikinci el ve güvenilir bir dizüstü almak için ne yapmalıyım.İstanbulda da değilim ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.