Şimdi Ara

Arkadaşlar bir yardım edin (SS'Lİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 17 kilo civarı verdim şuan boy 1.73 kilo 74 ama belim 94 belim incelmiyor galiba skinny fatım şimdi napmalıyım beslenmem vs çözemedim kilo mu almalıyım yağ mı yakmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar bir yardım edin (SS'Lİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Slade -- 10 Temmuz 2017; 12:10:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sıkıntıdan bende de vardı. Ağırlık çalışmaya devam et üst tarafı genişletmeye bak, karbonhidratı düşür, sağa sola eğilmeli hareketleri sakın yapma onlar yağ yakmaz.
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim de ölçüler aynı. üst taraf genişlesede orası öyle 94 kalıyor sıkıntı bir durum...
    https://forum.donanimhaber.com/kilo-verdim-ama-belim-hic-incelmedi--127514699

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidüsün -- 10 Temmuz 2017; 17:21:2 >
  • hala yağlısın dostum eski fotoğraflarınla kıyasladığında kendini zayıf görüyor olabilirsin ama gerçek bu. benimde 4 sene evvel belim 80in altındaydı şuanda 90cm tekrar spora başlayacağım eski formumu kısa zamanda yakalayıp üzerine birşeyler koyacağıma eminim. biraz daha yağ yakımına öncelik verebilirsen iyi olur bence.
  • yağlısın
    programına birazda kardiyo ekle
    gereksiz karbonhidrattan ve proteinden uzak dur

bu yağ ile 1 ay rahat spor yaparsın minimum beslensen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.