Şimdi Ara

arkadaşlar ben manyak oldum haberiniz olsun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen hafta bi dünya plan yaptım udemy den 2 tane ing kursu almıştım güya birini yarılamam lazımdı odtu boun hazırlık kitaplarını indirdim güya onları da çözücektim sınavdan sonra 1 hafta zorlamayla günlük 50 sayfa kitap okuyodum 1 haftadır onu da saldım sabah uyan witcher a gir açlıktan havale geçirene kadar oyna yemek ye oyuna dön gene acık oyunu kapa yemek ye bi bak akşam olmuş yat uyu sabah olsun günlerim böyle geçti az önce cinnet geldi ne var ne yok sildim ahh witcher ah üzümlü kekim az mı haydut doğradık novigrad ta az mı vuruşa gittik şehrin muhafızlarına bıçak çekip kaçmadık mı gece evlere girip ortalığı dızlamadık mı tüccarlara eyyam çekmedik mi çok kalbim acıdı bütün savelerim her şey gitti ama böyle olması gerekiyodu lanet olsun böyle hayata burada milleti gördüm harıl harıl ingilizce kasıyodu nası yapıyonuz olm hiç mi kalbiniz duygularınız yok biz kimlerle yarışıyoruz şu sonuçları da açıklayın artık lan

• 28ine cok var daha
  • Hocam boun hazırlık kitaplarını nereden indirdiniz nerede bulabilirim
  • akfq A kullanıcısına yanıt
    yav özelden de 3 kişi yazdı aga niye hiçbirinizde araştırma sorgulama huyu yok hayat armut piş ağzıma düşle geçmiyo bi yere upload ediyim bari link atıyım
  • upload 110 kb olduğu için 15 dk diyo kitapların hepsi yok bazılarını bulamadım özelden yazana link atarım oğlum biraz araştırın lan bi bakın boun hazırlık kitapları nelermiş bi dolanın sitelerde ben lisede çat pat ingilizceyle deep webte dolanıyodum sorsam hepiniz ceng istiyorum dersiniz böyle huylarınız yoksa gidin başka bölüm okuyun
  • 742617000027 7 kullanıcısına yanıt
    Birader düzgünce yazamıyor musun? Bildiğin güzel bir site vardır diye soru sorduk ne bu atar gider
  • mastiff55 M kullanıcısına yanıt
    usta sen yazan 4. adamsın sanki konuya gelin kitap dağıtıyorum yazmışım gibi özelden kitabı yollasana diye mesaj atan hırbolar vardı sen sonuncuydun sana patladık emek sarf etmeyen beleşçi adama tahamülüm yok seninle derdim yok üstüne alma kitap kitap kitap sana denk geldik aha yükleniyo şimdi linkini atarım farklı yabancı sitelerden indirdiğim için site öneremiyorum kendim de hatırlamıyorum zaten uzantısı farklı sitelerdi 2 hafta önce indirdim tek site olsa yazar geçerdim zaten yine yanlışımız olduysa kusura bakma
  • Abarttınız ha. Hızınızı alamadınız herhalde aylardır süren çok yoğun bir çalışma bitti bir rahatlayın. Zaten öyle 2 ayda öğrenebileceğiniz bir şey de değil İngilizce. Hele boun itü gibi okullar düşünüyorsanız 1-2 ayda yarım yamalak öğrendiğiniz ingilizce ile değil hazırlık sınavını geçmek kur bile zor atlarsınız.
    Hocam forumun amacı yardımlaşma ve hayatı kolaylaştırma diye düşünüyorum ama konunun başlığını okumayı unutmuşum benim hatam kusura bakmayın ayrıca teşekkür ederim yardımlarınız için
    Doğru hocam haklısın ben basit bir soruya öyle bir cevap alınca sinirlendim. Bazı sitelerde örnek sınavlar gibi yararlı konular oluyor o tarz bildiğin bir site varsa diye sormuştum. Sıkıntı yok
  • akfq A kullanıcısına yanıt
    Yav kardeşim bak birinde ihtiyacın olan bişey vardır bilgi olur nesne olur önemsiz güzelce yazarsın dersin ki kardeşim merhaba işte sende kitaplar varmış galiba zahmet olmazsa bana da yollar mısın bunu yazan adama saygısızlık yapacak değilim ama adam sanki benim vazifemmiş gibi pmde yazdığı şey selam sabah yok kitapları atsana şimdi benim buna çok daha farklı şeyler söylemem lazım yine hakettiği şekilde yazmamışım daha geçen gün 2 saatimi harcayıp istanbul depreminde üniversitelere göre durumu her kampüs için ayrı ayrı sıralamışım ben 4 yıldır sadece tyt ayt forumundayım 7-8 yıldır buradayım müzik forumunda biçok arkadaşa gitar hakkında tavsiye verdim oyun forumlarında yine millete yardımcı oldum burada da eski hesabı sildim açtığım konuların haddi hesabı yoktu yani ben forumun yardımlaşma amaçlı kullanıldığı bilincine fazlasıyla sahibim yıllardır da millete olabildiğim her konuda yardımcı oluyorum zaten
  • arkadaşlar ben manyak oldum haberiniz olsun
  • Abi kitap isteyen özelden yazsın linkini atarım boş mevzu istemiyorum ama 18 yaşındaki adamın konuşmayı bilmemesi cidden hani beni geç kendisi için kötü bi durum ben neyse sövmedim saymadım yarın bu adam askere gidecek ünide profesörüyle tartışacak yani ot gelip saman gitmeyin bütün tartışmanın özeti bu
  • witcher’ı geri yükle hocam
    Hocam haklısınız o konuda lakin düzgünce istememe rağmen böyle bir tepki verdiğiniz için ister istemez böyle yazdım yoksa yardım etmiyorsunuz vs. için değil neyse konuyu fazla deşmenin manası yok iyi forumlar
  • SUTURS kullanıcısına yanıt
    yok abi zaten save gitti steamcloudtan geri gelir mi bilmiyorum girdin mi çıkamıyosun oyuna karadelik gibi anasını satıyım okumayı yazmayı öğrendiğimden beri yıllarca knight oynadım bu ikisi çok tehlikeli yüklemem daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.