Şimdi Ara

Arkadaşlar ben anlamıyorum bakarsanız sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam evimizdeki digitürkü verdi,ev sessiz ve kanalsız kaldı,burayı okudum ama bir tek konuda bilgi bulamadım.

Bana uydudan günceleme yapan,kart okuyuculu olan(digitürk ve yasal kartları okuyan)kullanımı kolay,fazla pahalı olmayan,odadan odaya taşıyabilecegim bir cihaz önerirseniz sevinirim.

• Bu sayfada uydudan güncelleyen cihazlar konu başlığındaki reaceverlardan CI model cihazları almanız gerekir... http://forum.donanimhaber.com/m_22595849/tm.htm linkini inceleyiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 16 Nisan 2008; 22:38:22 >
  • uydudan güncelleme işi sürekli olmayabilir...dikkatli davranıp cihaz almanızı öneririm......
  • uydudan günceleme olmazsa,seneye bunu yapanınkini alırız,yada kart paylaşım yapanı alırız o yüzden ucuz olsun ,atması insanı üzmesin isitiyoruz
  • tabii buda bir tercihtir...
  • bencede,yazılım,kart paylaşım nedir bilmeyenler için iyi bir tercih,250-500 arası para verecegine 90 ytl ve 2 sene izle kaldır at yada yan odaya koy yenisini al,uydudan güncellemeye devam et veya kart paylaşımı bedava 1 sene verenlere git
  • yumatu IQ serisi hem yazılım destegi iyi hem ucuz hemde kart paylaşımıda yapabilirsin. 65 ytl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gül iz

uydudan günceleme olmazsa,seneye bunu yapanınkini alırız,yada kart paylaşım yapanı alırız o yüzden ucuz olsun ,atması insanı üzmesin isitiyoruz

Olayı net ortaya koymuşsunuz .Bence de güzel mantık ama 1 senelik periyodu 2-3 seneye çıkarmak lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.