Şimdi Ara

Arkadaşlar arasında nasıl sevilebilirim veya popüler olurum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
2
Favori
8.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Benim bir sorunum olacak fakat size biraz saçma gelebilir.Arkadaşlar ben orta son sınıf öğrencisiyim fakat okul veya arkadaşlar arasında ne çok seviliyorum nede popülerim.Sınıfta nerdeyse herkes ezmeye çalışıyor yaptıklarımı takdir etmiyorlar.Bu konuyu açmamın nedeni son olan olay oldu.Ben bu gün okula gitmemiştim tabi önceki gün herkes sınıf başkanlığına aday olduğumu biliyordu.Fakat okula gitmediğim içinmi bilmiyorum ama sınıfın en cıvık yani popi bile olmayan saçma haraketlerle kendini sevdiren çocuk başkan oldu ve benim en iyi arkadaşım bile o çocuğa oy vermiş.Bu yüzden ben arkadaşlar arasında veya okulda nasıl sevilebilirim tabi popüler olmak için neler yapmam gerektiğini söylerseniz iyi olur çünkü sınıfta sadece futbol oynayan çocuğu resmen herkes tanıyor.Fakat benim oynadığım futbolu kimse takdir etmiyor.Konu futbol değil fakat ben arkadaşlar arasında artık takdir edilen ve sevilen bir kişi olmak istiyorum.Bu arada derste veya okul dışında arkadaşlarımla ne konuşacağımı bilemediğim için (özellikle kızlarla) bu konuyu açtım.Popüler olmanın ve sevilmenin sırlarını söylermisiniz?Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: afroz1699

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Benim bir sorunum olacak fakat size biraz saçma gelebilir.Arkadaşlar ben orta son sınıf öğrencisiyim fakat okul veya arkadaşlar arasında ne çok seviliyorum nede popülerim.Sınıfta nerdeyse herkes ezmeye çalışıyor yaptıklarımı takdir etmiyorlar.Bu konuyu açmamın nedeni son olan olay oldu.Ben bu gün okula gitmemiştim tabi önceki gün herkes sınıf başkanlığına aday olduğumu biliyordu.Fakat okula gitmediğim içinmi bilmiyorum ama sınıfın en cıvık yani popi bile olmayan saçma haraketlerle kendini sevdiren çocuk başkan oldu ve benim en iyi arkadaşım bile o çocuğa oy vermiş.Bu yüzden ben arkadaşlar arasında veya okulda nasıl sevilebilirim tabi popüler olmak için neler yapmam gerektiğini söylerseniz iyi olur çünkü sınıfta sadece futbol oynayan çocuğu resmen herkes tanıyor.Fakat benim oynadığım futbolu kimse takdir etmiyor.Konu futbol değil fakat ben arkadaşlar arasında artık takdir edilen ve sevilen bir kişi olmak istiyorum.Bu arada derste veya okul dışında arkadaşlarımla ne konuşacağımı bilemediğim için (özellikle kızlarla) bu konuyu açtım.Popüler olmanın ve sevilmenin sırlarını söylermisiniz?Şimdiden teşekkürler.

Bunun bi sırrı yok ilk önce bilgisayarı kapat git milletle muhabbet et

• ilgi manyağı olmuş herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokturkkk

quote:

Orijinalden alıntı: afroz1699

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.Benim bir sorunum olacak fakat size biraz saçma gelebilir.Arkadaşlar ben orta son sınıf öğrencisiyim fakat okul veya arkadaşlar arasında ne çok seviliyorum nede popülerim.Sınıfta nerdeyse herkes ezmeye çalışıyor yaptıklarımı takdir etmiyorlar.Bu konuyu açmamın nedeni son olan olay oldu.Ben bu gün okula gitmemiştim tabi önceki gün herkes sınıf başkanlığına aday olduğumu biliyordu.Fakat okula gitmediğim içinmi bilmiyorum ama sınıfın en cıvık yani popi bile olmayan saçma haraketlerle kendini sevdiren çocuk başkan oldu ve benim en iyi arkadaşım bile o çocuğa oy vermiş.Bu yüzden ben arkadaşlar arasında veya okulda nasıl sevilebilirim tabi popüler olmak için neler yapmam gerektiğini söylerseniz iyi olur çünkü sınıfta sadece futbol oynayan çocuğu resmen herkes tanıyor.Fakat benim oynadığım futbolu kimse takdir etmiyor.Konu futbol değil fakat ben arkadaşlar arasında artık takdir edilen ve sevilen bir kişi olmak istiyorum.Bu arada derste veya okul dışında arkadaşlarımla ne konuşacağımı bilemediğim için (özellikle kızlarla) bu konuyu açtım.Popüler olmanın ve sevilmenin sırlarını söylermisiniz?Şimdiden teşekkürler.

Bunun bi sırrı yok ilk önce bilgisayarı kapat git milletle muhabbet et

Dostum bilgisayar başında okul olduğu için çok durmuyorum.Zaten günlük rutin ev-okul-dersane olduğu için kimseyle konuşacak vaktim olmuyor.Ve zaten muhabbet konusu bulamıyorum.Biraz daha yardım edersen çok iyi olur.

• qomiq olacaksın esprilerin qaliteli olacaq sonra yılışıq olmayacaqsın az cool olabilirsin tuvalete teq qitmende fayda var bide yanında fazla silqi ve qalem bulundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

qomiq olacaksın esprilerin qaliteli olacaq sonra yılışıq olmayacaqsın az cool olabilirsin tuvalete teq qitmende fayda var bide yanında fazla silqi ve qalem bulundur.

Dostum gerçekten ciddi bir soru sorduk
  • Dostum bence hic uğraşma liseye geçinceyeni bir hayat bbaşlayacak senin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten bu işlerden anlayan birisi yokmu ?
  • 1 donem kalmis liseye geçmene bu saatten sonra zor

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

1 donem kalmis liseye geçmene bu saatten sonra zor

Dostum söylesen çok iyi olur hem lisedeykende işe yarar.Benim 8 den düşük bir sınıf olduğumu farz edersek nasıl olabilir? (6 veya 7 gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Dostum bence hic uğraşma liseye geçinceyeni bir hayat bbaşlayacak senin için

Yalan.Ayrıca Herşeyi kendine odaklamak istiyorsan vazgeç,ama hakettiğin değeri görmek istiyorsan ve göremiyorsan o arkadaş çevresinde çekememezlik ve egoistlik vardır bizzat yaşadım.Kendi kendine yetmeyi öğren.
  • 1-)salla bunları o arkadaşlarını 2 sene sonra tanımayacaksın.(şahsen ben ilkokul arkadaşlarımla çok nadir görüşürüm)
    2-)salakça bir davranış sergilemişsindir bu yüzden dalgaya alınırsın.
    3-)hemen kalk pc'nin başından ders çalış iyi bir lise kazan ben çalışmadım pişmanım lise bitti sürünüyorum o arkadaşların sana hiçbir faydası olmayacağ
    ını anlıyacaksın asıl sağlam arkadaşı lisede rahat bulursun

• Orijinalden alıntı: KullanıcıAdı_

1-)salla bunları o arkadaşlarını 2 sene sonra tanımayacaksın.(şahsen ben ilkokul arkadaşlarımla çok nadir görüşürüm)
    2-)salakça bir davranış sergilemişsindir bu yüzden dalgaya alınırsın.
    3-)hemen kalk pc'nin başından ders çalış iyi bir lise kazan ben çalışmadım pişmanım lise bitti sürünüyorum o arkadaşların sana hiçbir faydası olmayacağ
    ını anlıyacaksın asıl sağlam arkadaşı lisede rahat bulursun

Dostum biraz daha detaylı anlatırmısın bu ilkokul dan beri böyle gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asosyal Anarsist

quote:

Yalan.Ayrıca Herşeyi kendine odaklamak istiyorsan vazgeç,ama hakettiğin değeri görmek istiyorsan ve göremiyorsan o arkadaş çevresinde çekememezlik ve egoistlik vardır bizzat yaşadım.Kendi kendine yetmeyi öğren.

Yalan olan ne

• Herkezin gözünde popüler olmaya bilirsin ama olmak içinde kendini yerlere düşürme cıvık biri sakın olma

Dürüstsen bir tarzın varsa adam gibi adamsan herkezin gözünde popülersin zaten orta okul çağı daha çok çoçukluk dönemidir fakat lisede herşey değişir geldiğinde göreceksin zaten, ama benden sana bir abi tavsiyesi sen konuşma dürüstlüğün tarzın konuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amorcalient -- 12 Şubat 2014; 15:54:24 >
  • Yani popüler olunca ne olacak anlamıyorum milleti ailen dışında kendine has 9-10 kişilik bir çevren olması yeterli az insan çok huzur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

Herkezin gözünde popüler olmaya bilirsin ama olmak içinde kendini yerlere düşürme cıvık biri sakın olma

Dürüstsen bir tarzın varsa adam gibi adamsan herkezin gözünde popülersin zaten orta okul çağı daha çok çoçukluk dönemidir fakat lisede herşey değişir geldiğinde göreceksin zaten, ama benden sana bir abi tavsiyesi sen konuşma dürüstlüğün tarzın konuşsun.

Tarzım derken?Bizim sınıf normal bir sınıf değil onu baştan söyleyeyim.Sınıfta bir tane çocuk var o çocuk bunu yapar o çocuk bunu yaptı o çocuk hepimizden iyi vs. vs. şeyler olduğu için gerçekten sinir oluyorum ve çocuğun yaptığı iş sadece futbol fakat çocuk futbol dışında da popüler.Ben o kadar ilgi istemiyorum zaten sadece sevilip takdir edileyim yeter.

• afroz1699 kullanıcısına yanıt
    Yazdığımı bir daha oku anlarsın, 2.kez yazmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asosyal Anarsist

quote:

Çekememezlik olabilir bilmiyorum ama sınıfımda bir çocuk var bütün okul takdir ediyor ve seviyor.İlk okuldan beri aynı böyle gidiyor gitar çalsam bile en fazla 10 dakika konuşulup bitiyor.Futbolda hat-trick yapsam oda öyle fakat çocuğun yaptığı her birşey seviliyor yani sorun bendemi arkadaşlarımdamı anlayamadım hala ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.