Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ARKADAŞLAR ACİL YARDIM konusunu başlattı (34 sn. önce, 17:15) ARKADAŞLAR aşağıda göstereceğim araçlardan birini almayı düşünüyorum biraz yardım ederseniz sevinrimhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomob... Mesaja git » DAEWOO MATİZ NASILDIR konusunu başlattı (20 sa. önce, 21:25) ARKADAŞLAR bu arabayı nasıl bilirsinizişe yarar bişeymi acemiyim birkaç zaman götürürmü bizihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-da... Mesaja git » dacia nasıl bir araba arkadaşlar konusunu başlattı (4 gün önce, 20:10) arkadaşlar yine mesaj olarak yazmıştım 15000 ne kadar bütçem var ve acemiyim diye.saolsun arkadaşlar fikirlerini sunmuşlardı brava palio vs. diye bira... Mesaja git » 15000 tl ye alınabilecek araçlar(bu arada acemiyim) konusunu başlattı (9 gün önce, 09:07) arkadaşlar acemi ve 15000 tl bütçesi olan biri için nasıl bir araç tavsiye edrsiniz.bir diğer ise 2. el araç için kış aylarını beklemek dahamı iyi olu... Mesaja git »

Sen bu hızla konu açmaya devam edersen kafan da çorba olacağı için yardıma ihtiyacın kalmaz zaten.
    Acemiyim demişsin başka bir konuda,burada niye belirtmemişsin?
    9günde acemiliği atmış olamazsın değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 25 Eylül 2013; 17:17:48 >

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    kardeş beni takip ediyon herhal ama senden ricam takipten ziyade bir yardım anlıyorsan tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM konusunu başlattı (34 sn. önce, 17:15) ARKADAŞLAR aşağıda göstereceğim araçlardan birini almayı düşünüyorum biraz yardım ederseniz sevinrimhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomob... Mesaja git » DAEWOO MATİZ NASILDIR konusunu başlattı (20 sa. önce, 21:25) ARKADAŞLAR bu arabayı nasıl bilirsinizişe yarar bişeymi acemiyim birkaç zaman götürürmü bizihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-da... Mesaja git » dacia nasıl bir araba arkadaşlar konusunu başlattı (4 gün önce, 20:10) arkadaşlar yine mesaj olarak yazmıştım 15000 ne kadar bütçem var ve acemiyim diye.saolsun arkadaşlar fikirlerini sunmuşlardı brava palio vs. diye bira... Mesaja git » 15000 tl ye alınabilecek araçlar(bu arada acemiyim) konusunu başlattı (9 gün önce, 09:07) arkadaşlar acemi ve 15000 tl bütçesi olan biri için nasıl bir araç tavsiye edrsiniz.bir diğer ise 2. el araç için kış aylarını beklemek dahamı iyi olu... Mesaja git »

Sen bu hızla konu açmaya devam edersen kafan da çorba olacağı için yardıma ihtiyacın kalmaz zaten.
    Acemiyim demişsin başka bir konuda,burada niye belirtmemişsin?
    9günde acemiliği atmış olamazsın değil mi?

Shadowgeist iş başında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haddibe

kardeş beni takip ediyon herhal ama senden ricam takipten ziyade bir yardım anlıyorsan tabi

konu açıp ondan sonra milleti yaptığı yorumla verdiği emekle bırakıp uzaklaşan birine yardım edince elimize ne geçecek?
    Emeğe saygı diye bir kavramdan haberiniz var mı acaba?
    Onu geçtim acemi olduğunu bir mesajda söyleyip ötekinde bundan bahsetmeyen bir kullanıcı ne derece ciddiye alınabilir sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 25 Eylül 2013; 17:23:42 >
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    kardeş bence farklı konulara bak sen burda eylenme hızla devam et
  • Öyle yapacağım zaten.
    diğer arkadaşlara da aynını tavsiye ederim.
  • quote:

kardeş bence farklı konulara bak sen burda eylenme hızla devam et

Dh fake konu timi burada daha eğlenmedi dua et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokmu bi bilen ve de yardım edecek olan
  • quote:

yokmu bi bilen ve de yardım edecek olan
    forumda nasıl soru sorunur/konu nasıl açılır? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce, 09:01)

Demek ki konu açılmasını öğrenince oluyor böyle şeyler.
  • sonuç olarak dostum eğer bilgin varsa bu araçlarla ilgili paylaşırsan sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.