Şimdi Ara

Arkadaşlar 1 hafta önce abra A 5 V12. 1.2 aldım bu hatayı verdi 2 kerede masaüstünde kitlendi kapatmak zorunda kaldım uardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta önce abra A 5 V12. 1.2 aldım bu hatayı verdi 2 kerede masaüstünde kitlendi kapatmak zorunda kaldım uardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bluescreenview programını indirin ve hataya yol açan problemi tespit edin. Böylece problemi daha rahat çözersiniz.
  • Dostum benim de masa üstündeyken tamamen kilitleniyordu makine. Görev yöneticisi başlangıçtan Microsoft OneDrive ı devre dışı bıraktım şimdilik bir donma yada kilitlenme olmuyor bir dene istersen.
  • Windows update otomatik olarak meltdown ve spectre güncellemesi yapmış olabilir. Yapmışsa kaldırında deneyin.Ryzen sistemde masaüstünde donma ve durduk yerde mavi ekrana sebebiyet veriyordu.
  • Tulpar T5 V12.1 cihazım rastgele zamanlarda hard freeze tarzı kilitleniyor. Mesela en sık olarak Masaüstünde laptop işlem yapmazken ya da VLC Player ile film izlerken kilitleniyor GÜÇ tuşuna uzun basarak kapatmak zorunda kalıyorum.

Bazen günde 3-5 kere oluyor bazen 3 hafta hiç olmuyor. RAM'ler, HDD, SSD sağlam hatta değişim yaptırdım yeni cihaz geldi onda da aynı.

Son 2 haftadır kilitlenmedi bakalım ne olacak. Her defasında farklı şeyler deniyorum çözmek için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.