Şimdi Ara

Arkadaşımın kuzenine yürümem ayıp mı olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • snapten ve instadan eklemişti 2 gündür snapleşiyoruz ve ufak tefek muhabbette var ama ben arkadaşım yüzünden biraz geri durdum. Kızı üzmeden yürüsem yinede ayıp mı olur? Sonuçta ben yürümesem takılmasam kesin başkası takılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben eniştemin kuzenine yürümüştüm. Eniştemin kuzeni oluyor yani. Kuzeninin abileri, tanıdıkları falan beni dışarı da kıstırdılar 15 kişi varlar, kuzenimle birlikte çıkamazsın sonra seni vururuz dediler. Ben de kızın yerine siz niye karar veriyorsunuz? Kız eğer benle çıkmak istemiyorsa çıkmam dedim. Kıza sormuşlar sonra kız da çıkmak istemiyorum demiş.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 22 Mart 2022; 0:50:25 >
  • Kısaca çok sakat iş yol yakınken vazgeç bu sevdadan, arkadaşınla da aran bozulur boşa sen de üzülürsün

• ufler hocamin capkinliklari

• ben arkadaşımın kız kardeşine yürümüştüm herkes mutluydu en azından yabancıya gitmemiş olur ama onu üzersen ben de seni üzerim dedi kızla cıktık sonra kız beni üzdü ama arkadasım kızı üzmedi ben de ona bas kaldırdım kardesini benden daha cok seviyorsun dedim ben de arkadasımı üzdüm, arkadasımın sevgilisi de beni üzdü, benim yeni sevgilim de arkadasımın sevgilisini üzdü, arkadasım da benim sevgilimi üzdü, sevgilimin arkadası da benim arkadasımı üzdü, arkadasımı üzemezsin deyip sevgilimin arkadasını üzdüm

• Ne yapalım hocam gönlümüzü veriyoruz bi kere  

• gavuroglan kullanıcısına yanıt

ben de üzüldüm  

• dünya da yaklaşım 4 milyar kadın var hadi diğer ülkelerle iletişimin yok diyeli sadece türkiyede senin yaşında 2-3 milyon kadın var bunların arasında neden o

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.